Домой / Гороскопи / Знак зодіаку Лев — гороскоп на 2017 рік

Знак зодіаку Лев — гороскоп на 2017 рік

Напружено у Лева будуть складатися відносини з близькими людьми і сусідами, тому необхідно зважувати кожне слово. Власну правоту не слід доводити в суперечках і скандалах до хрипоти, оскільки господар року все одно не дозволить взяти верх. Гороскоп на 2017 рік Левам робить не надто райдужні прогнози. Щоб уникнути проблем, основними рисами характеру повинні стати спокій і врівноваженість.

Гороскоп для Лева жінки
Любов і відносини

Не варто пред’являти своєму обранцеві і дітям підвищені вимоги. Вони навряд чи виправдають очікування, але на атмосфері всередині сім’ї жіноче невдоволення обов’язково позначиться. Набагато продуктивніше буде похвала і радість від будь-якого результату, ніж нескінченні причіпки. Домочадці більше потребують ласки та позитивної мотивації, а не в страхітливому рику цариці звірів. Безпідставні ревнощі другої половинки бажано пропускати повз вуха. Любовний трикутник не загрожує сімейному щастю, оскільки претензії будуть стосуватися подруг, хобі та кар’єри.

Уникнути негативного сценарію розвитку допоможе увага і турбота по відношенню до чоловіка. Досить відключати будинки телефон і не вирішувати робочі питання вечорами, щоб чоловік не відчував себе обділеним. Настрій і внутрішній стан Левиць повністю залежить від затишку і комфорту, але поліпшити інтер’єр і внести свіжі нотки в дизайн вийде тільки восени. До цього часу вдасться завершити інші проекти і повністю зосередитися на змінах.

Кар’єрний ріст

Необхідно більш відповідально ставитися до поставлених завдань, щоб керівництво оцінило старання. У другій половині можлива плідна відрядження, але гороскоп застерігає від інтриг колег. Висока ймовірність зміцнити статус на роботі, якщо вдасться уникнути пастки суперників. У 2017 році існує шанс змінити роботу, але доведеться діяти продумано і без емоцій. Нова посада може виявитися не такою привабливою, як буде обіцяно.

Фінансовий гороскоп не рекомендує вплутуватися в кредити або позичати гроші. Леві жінці складно жити по коштах, але в 2017 році доведеться стримувати внутрішні пориви. Гардероб не збідніє без ще одного сукні, а витрати на золото і дорогі прикраси поки не по кишені. Бажано на час забути і про царственої манері купати родичів і дітей подарунки. Особливо високий буде спокуса смітити грошима з настанням весни.

Здоров’я і настрій

Про власному самопочутті потрібно турбуватися з перших днів нового 2017 року. Під ударом знаходиться шлунок, тому не слід перевантажувати його в січневі свята. Менше жирної і шкідливої їжі, яку краще замінити корисною їжею. Якщо не прислухатися до порад астрологів, доведеться розлучитися з круглою сумою на лікування вже навесні. Можна зайнятися аеробікою або записатися на танці, частіше бувати на свіжому повітрі і ходити пішки.

При сидячій роботі і не надто активному способі життя бажано відмовитися від ліфта і виходити з транспорту хоча б на зупинку раніше. Стресів і надмірних навантажень краще уникати, щоб не запустити в гостру фазу наявні хронічні захворювання. Особливу увагу слід приділити венозній системі і здоров’ю ніг.

Корисні рекомендації

У звичайному житті представниці знака схильні робити необдумані та імпульсивні вчинки, але гороскоп в 2017 році Левам жінкам радить змінити тактику поведінки:

  • Корисних знайомств і романтичних зустрічей не передбачається, але це не означає, що потрібно повністю відгородитися від світу. Потрібно навчитися фільтрувати оточення, залишаючи в ньому по-справжньому гідних людей.
  • Загостриться довіру до близьким і колегам, що в більшості випадків приведе до провалу і погіршення відносин. Інтриг слід уникати будь-якими способами.
  • Девізом року для Лева має стати слово «обачність», оскільки доведеться ретельно обдумувати всі пропозиції, які надходять.

Не все так погано у гороскопі, як може здатися недовірливим представницям прекрасної статі. Успішні операції з нерухомістю: купівля і продаж квартири, справи, пов’язані з орендою. Навіть судові розгляди в питанні спадщини будуть задоволені на користь Лева. На роботі порадує лояльне і добродушне ставлення керівництва, яке не буде скупитися ні на похвалу, ні на грошові премії, ні на підтримку.

Загальний прогноз для чоловіків

Найбільш високі ризики обіцяні гороскопом на 2017 рік для чоловіка Лева у сфері кар’єри і фінансів. Будь-який незначний договір або контракт необхідно уважно вичитувати, щоб не потрапити в халепу. Невелика помилка буде коштувати втрати часу і грошей, а в авантюри зірки і зовсім не радять вплутуватися – дуже небезпечно. Доведеться чоловікові Леву контролювати і палкість своєї складної натури, не ганяючись за примарним щастям.

Любов і відносини

Сімейним представникам знака зірки не рекомендують походи на бік, оскільки любовний роман не переросте в нові відносини, а старі напевно зруйнує. Власна дружина набагато краще за інших жінок, якими б привабливими вони не здавалися. Відмовки про те, що чоловік моногамії, цього разу не пройдуть. Шлюб виявиться під загрозою, як і все інше, що створювалося роками. Самотні Леви можуть у першому півріччі дозволити собі кілька легких і короткочасних інтрижок. Все тому, що будуть купатися уваги представниць прекрасної статі.

Невдоволення в сім’ї слід озвучувати відразу, а не накопичувати в собі. Емоції рано чи пізно вийдуть назовні, але з більшою і непередбаченою силою. Побажання і звинувачення бажано подавати в дипломатичній формі, забувши на час про чільної ролі. Ніхто з домочадців не є підлеглим, тому не зобов’язаний блискавично виконувати накази. Дітям необхідно дати трохи більше свободи дій – це лише піде їм на користь, ніж запевнюють астрологи.

Кар’єрний ріст

Робота протягом минулого періоду обов’язково дасть позитивні результати у 2017 році. Вже в перші місяці можливе просування по службі: чоловіки Леви виконують вагому частку завдань, приходять на допомогу колегам і не скаржаться на труднощі. Гороскоп застерігає від однієї небезпеки: гордині. Надмірне вихваляння може негативно позначитися на відносинах з оточуючими, підтримка яких ще знадобиться. Суттєва грошова винагорода чекає тільки до кінця року, але фінансовий успіх переслідує протягом усіх 12 місяців.

Накопичені борги потрібно віддавати і не накопичувати нові. Якщо ситуація з грошима виявиться критичною, краще перечекати непростий час, а не брати кредит. Високий ризик необдуманих придбань, які можуть похитнути матеріальне становище. Економія нікому поки не нашкодила, а царські замашки бажано залишити на більш сприятливий період.

Здоров’я і настрій

Левам з серцево-судинними захворюваннями гороскоп на 2017 рік рекомендує пройти додаткове обстеження і поберегти себе. Переживання на любовному фронті змусять чоловіків понервувати, що відіб’ється і на здоров’ї. Зірки радять зайнятися спортом, вибравши плавання, щоб тримати організм в тонусі. Важливо налагодити правильне харчування, підібравши раціон самостійно або з допомогою дієтолога.

Слід частіше вибиратися на природу в компанії друзів, але дозвіллям на свіжому повітрі повинні стати активні ігри, а не зловживання алкогольними напоями. Хронічні захворювання не будуть докучати, якщо вчасно проводити профілактичні курси і відвідувати фахівця.

Корисні рекомендації

Не стати жертвою ситуації допоможе обережність і ігнорування потенційної небезпеки:

  • Взимку конкуренти не упустять можливість втягнути Лева в закулісні ігри, тому важливо прислухатися до голосу власної совісті. Чесність і прямолінійність не дозволить вийти сухим з води, ризик участі в такому підприємстві абсолютно необгрунтоване.
  • Необхідно уникати гучних компаній і різношерстих вечірок.
  • Майбутні плани варто тримати в секреті, щоб вони не опинилися під загрозою зриву. Вдалі поїздки, пов’язані з відпочинком.

Тим представникам знака, хто займається продажем нерухомості, можна готувати величезний мішок для грошей. Успіх гарантований і працівникам нотаріальної або юридичної сфери. Чим більше буде бажання зациклитися на власній персоні, тим вище ризик виникнення конфліктних ситуацій. Друга половинка сприйме замкнутість по-своєму, а колеги будуть трактувати таку поведінку, як зарозумілість.

Смотрите также

Гороскоп на 2017 рік для всіх знаків Зодіаку

Вогненний Півень — покровитель 2017 року, лідер серед всіх і у всьому. Його головна характеристика …