Домой / Подарунки 2017 / Вироби до Нового 2017 року своїми руками

Вироби до Нового 2017 року своїми руками

Серед численних варіантів досить широкого вибору новорічних подарунків, які традиційно вручають родичам і друзям в знаменну для кожної людини новорічну ніч, найбільш цікавими і актуальними останнім часом справедливо вважаються ексклюзивні вироби до Нового 2017 році своїми руками.

До числа таких зроблених від душі оригінальних подарунків прийнято відносити всілякі текстильні вироби, аксесуари з модного в останні роки фетру, в’язані гачком або зшиті з відповідних за фактурою тканин м’які іграшки, що зображують символ 2017 року.

Багато вироби на Новий 2017 рік досить легко виготовити своїми руками. Можливо, саме тому, що переважна більшість обивателів хоче мати щось незвичайне, створене індивідуально для нього, сьогодні отримало широке поширення такий напрямок як хенд-мейд.

Подарунках до Нового 2017 році: Брелоки «Півень» з фетру

Найбільш простим варіантом самостійно виготовленого новорічного подарунка, що не вимагає спеціальних навичок шиття або освоєння складностей іншого виду рукоділля, є виготовлення брелока з фетру — надзвичайно актуального нині аксесуара, здатного прикрасити сумку або доповнити в’язку ключів.

Створити таку саморобку можна двома способами. У першому випадку достатньо лише підібрати викрійку плоского брелока і фетр необхідних для роботи з даною моделлю кольорів. Для виготовлення такого аксесуара будуть потрібні:

 • щільний кольоровий фетр;
 • ножиці;
 • силіконовий клей;
 • шнурок або металева фурнітура для кріплення брелока.

Згідно з вибраним шаблоном, вирізавши з паперу необхідні елементи фетрові брелока, їх повторюють в матеріалі обраних відтінків. Враховуючи важливий нюанс, що майбутній брелок — зображення півня, для такої вироби рекомендують використовувати червоний, оранжевий, жовтий, зелений і чорний фетр.

Вирізані з фетру деталі брелока з допомогою розігрітого в спеціальному пістолеті для роботи з такими матеріалами силіконового клею по черзі кріплять на підставу виготовляється аксесуара.

Завершальний етап роботи над такою моделлю широко поширених виробів — приєднання в його верхній центральній частині нитяного шнурка або металевого кільця для зв’язки ключів або майбутнього кріплення вироби до сумці або рюкзаку.

Існують різні викрійки описаного типу брелоків, тому досить легко вибрати одну з представлених спеціалізуються на їх виготовленні майстрами на свій смак.

Дещо складніше процес виготовлення м’якого брелока з фетру іншого типу. Для роботи з такою виробом охочому виготовити її необхідно освоїти виконання декоративного шва шелкой ниткою, за допомогою якого оформляється бічна сторона виробу.

Для створення такого різновиду брелока необхідно підготувати:

 • фетр жовтого, оранжевого або червоного, салатового кольору;
 • синтепон;
 • шовкову нитку в тон основного матеріалу;
 • голку;
 • ножиці;
 • силіконовий клей;
 • чорну намистину.

Слідуючи поданим нижче викрійками, необхідно вирізати фетрові деталі брелока.

Акуратно вклавши в позначених місцях між симетричними деталями тулуба півня його гребінь, хвіст і дзьоб з фетру, закріпивши їх за необхідності швацькими шпильками або невидимками, попередньо помістивши всередину синтепон, аксесуар слід змітати, після чого частини тулуба півня з’єднують разом за допомогою декоративного шва.

Фінальної частину роботи над таким брелоком є окраса його лицьової частини декоруючими її елементами. З цією метою, скориставшись силіконовим клеєм, розігрітим до належної температури в пістолеті, кріпляться вирізані з салатного фетру горошини. Останньою по черзі в процесі роботи пришивають чорну бусинку, що імітує очей півня.

При бажанні можна використовувати для виготовлення свого подарунка і інші моделі м’якого брелока, який півня, що складаються з інших деталей і представлені в іншій кольоровій гамі.

Деякі варіації подібного роду виробів вимагають вдатися до використання швейної машини, здатної виробляти сходинку матеріалу і операцію «зіг-заг», якій необхідно виконати декоруючі брелок шви.

Побутові дрібниці з фетру в подарунок

Вироби на Новий 2017 рік можуть бути представлені не тільки у вигляді брелоків. Ними можуть стати такі завжди затребувані подарунки як побутові дрібниці, потрібні на кухні кожного будинку. До таких належать барвисті підставки для зварених до традиційного ранкового сніданку в колі сім’ї яєць. Найвдаліше таку саморобку виготовляти з уже згадуваного фетру, протягом довгого часу відмінно зберігає форму виробу і зберігаючого тепло звареного яйця.

Бажаючим подарувати комусь зі своїх близьких таку ексклюзивну виріб необхідно мати під рукою наступні матеріали та інструменти:

 • клапті жовтого, червоного, зеленого і блакитного фетру;
 • ножиці;
 • силіконовий клей.

Скориставшись наведеними нижче шаблонами деталей такого виробу, з фетру вибраних відтінків вирізують елементи майбутньої підставки.

На лицьову сторону кожної з симетрично вирізаних деталей підставки з допомогою застосовується в таких цілях силіконового клею кріплять у визначених місцях різнокольорові елементи хвоста і частин голови півня.

Кожна з закінчених складових підставки акуратно вставляється в паз своєї пари завдяки заздалегідь зробленим у фетрових деталях прорізам. Всередину утворилася таким способом підставки вставляють склеєне з блакитного фетру кільце, призначене в майбутньому служити підставою для звареного і поміщеного в підставку яйця.

Яскрава колоритна підставка для варених яєць створить позитивний настрій за сніданком і, безсумнівно, подарує такий необхідний з ранку заряд бадьорості на весь наступний день кожному з домочадців.

Зерновушка «Півень», пов’язана гачком

Володіють мистецтвом в’язання гачком напевно здасться цікавою ще одна ідея, яку можна реалізувати в процесі підготовки подарунків до нового року. Ця саморобка, здатна стати цікавим і корисним подарунком у прийдешньому році, по праву вважається своєрідним оберегом будь-якого будинку, таким талісманом його господарів, який став популярним в останні роки. Мова йде про в’язаної гачком зерновушке, якою прикрашають сучасні кухні, надаючи таким чином інтер’єру цього приміщення індивідуальні стильові риси.

Для виготовлення такої вироби до Нового 2017 році будуть потрібні:

 • вовняна або бавовняна пряжа бежевого або світло-коричневого, червоного, жовтого і чорного кольорів;
 • гачок для в’язання № 2 іл № 3 (в залежності від товщини використовуваної нитки);
 • ножиці.

Починається робота над виготовленням такої вироби з того, що, взявши за основу бежеву або світло-коричневу стрічку, гачком необхідно набрати ланцюжок з повітряних петель, кількість яких може варіюватися від 12 до 20. Їх число залежить від того, якими будуть висота і ширина зерновушки.

Виходячи з того, виріб якого розміру планується, використовуючи найпоширеніший прийом «стовпчик без накиду», вывязывается необхідне для задуманої величини зерновушки кількість рядів. В результаті повинен вийти щільний прямокутник.

Склавши образовашееся в процесі в’язання полотнище навпіл, отриманий в результаті квадрат необхідно з’єднати гачком, обв’язавши стовпчиком без накиду обидва краї.

Далі можна приступати до оформлення голови півня. З цією метою до нитки, якою в’язалося квадратну підставу зерновушки, прив’язують червону пряжу і поверх утворився кута провязывают стовпчиком без накиду 10-12 петель. Повернувши в’язання виворітного стороною до себе, роблять ще один ряд у зворотному напрямку. Після цього смугу майбутнього гребеня необхідно розділити на три частини, кожну з яких слід пров’язати ще двома рядами окремо, догори рівномірно зменшуючи кількість петель, щоб у підсумку фрагменти гребеня придбали округлу форму. Для формування бездоганного краю верх гребеня варто обв’язати стовпчиком без накиду.

Подібним методом кількома сантиметрами нижче, набравши лише 5 петель, формують червону борідку півня.

Використовуючи нитку жовтого кольору, між гребенем і борідкою необхідно набрати 3-4 петлі провязать кілька рядів стовпчиком без накиду, в кожному наступному збавляючи по 1 петлі, щоб у результаті вийшов гострий дзьоб птаха.

Останнім по черзі оформляють очей півня. Це робиться досить просто. Необхідно лише в позначеному у верхній частині зерновушки місці зробити пару коротких стібків просмикнути в голку чорною ниткою.

По закінченні в’язання та оформлення зерновушки можна приступати до завершального етапу роботи над нею. Всередину всипають невелику кількість різного зерна. Найчастіше використовують зерна пшениці, ячменю і вівса, символізують достаток у домі і благополуччя його господарів протягом всього майбутнього року. Проробивши це, знову вдавшись до прийому «стовпчик без накиду», необхідно з’єднати разом складені краю сформованої у вигляді пірамідки зерновушки.

Такий виріб можна поставити на столі, помістити в кухонній шафі або на навісний поличці, і воно відмінно доповнить інтер’єр приміщення.

Різноманітність створених своїми руками виробів до Нового 2017 році досить велика, і кожен бажаючий порадувати своїх близьких чимось оригінальним, єдиним у своєму роді виробом може досить швидко освоїти техніку виконання такого виробу, щоб вручити ексклюзивний подарунок у новорічну ніч.

Смотрите также

Корпоративні подарунки на Новий 2017 рік

Новий рік – чудове свято для сімейного кола і не тільки. Прийнято відзначати його і …