Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Передбачення / Відродження Російської імперії в 2018 році

Відродження Російської імперії в 2018 році

Кожен громадянин своєї країни бажає, щоб його держава була могутньою, процвітаючою і лідируючою в усіх напрямках. Іноді, навіть в самому економічно стабільному і спокійному державі настають “суворі часи”. Так сталося і з Росією. Колись ця країна була однією з найбільш міцних і непорушних, нею захоплювалися і ставили в приклад.

Але сьогодні становище держави не можна назвати завидною, і ніхто не впевнений, чи зможе вона повернути колишню велич. Однак, відродження Російської імперії в 2018 році можливо. Про це стверджують екстрасенси і політичні експерти. Чи Так це, спробуємо розібратися в цій статті.

Досить-таки приголомшливе заяву зробив історик Домінік Сендбрук в газеті “Daily Mail”. Вже на 2018 рік Сендбрук пророкує апокаліптичне майбутнє для всієї Європи і грандіозне відродження Російської імперії.

Виходячи з його прогнозів, в наступному році може розгорітися війна між Британією та Францією. За його версією, британців чекає низка безпрецедентних поразок, після яких їх прем’єр-міністр подасть у відставку. Населення найсильнішим чином постраждає від війни, а супротивник не заспокоїться поки не захопить всю Великобританію.

Возрождение Российской империи в 2018 году

В цей же час, Росія продовжить нарощувати міць і велич на своїй території і вже через деякий час вийде на світову арену переможницею. Наскільки ці слова виявляться правдою, передбачити неможливо.

Також не можна сказати, що ж наштовхнуло британського історика на подібні думки. Але те, що Російська Федерація, можливо, стане знову великої, безсумнівно радує!

Що думають екстрасенси?

Фатіма Хадуева, фіналістка телевізійного шоу “Битва екстрасенсів” поділилася своїми міркуваннями, на рахунок відновлення Російської імперії в найближчому майбутньому. Як заявила ясновидиця, країну зросить “золотий дощ” і фінансова криза відступить на велику відстань. Росія прийде до повного добробуту до 2025 року.

Возрождение Российской империи в 2018 году

Подібний розквіт пов’язаний з тим, що вже до 2017-2018 року держава, нарешті, відпрацює свою карму, яка була накладена після розстрілу царської сім’ї і переслідувань Распутіна. Але все це час Росія не була кинута напризволяще. Ні, за нею ретельно стежила Богородиця і всіляко намагалася уберегти від злих сил.

У 2018 році Богородиця “здасть” свій пост іншим, більш могутнім силам, які поведуть державу до благополуччя і зльоту. До 2025 року Росія повністю зміцніє, розквітне і гордо повстане з “кризової безодні”.

Передбачення на 2018 рік свідчать, що цей період буде складним, але росіяни повинні розуміти — без страждань не можна прийти до перемоги. Провидиця також побачила, що країні загрожує техногенна катастрофа, яку при правильному керівництві вийде уникнути.

Вже зараз багато людей щільно працює над тим, щоб не допустити вищезазначеної проблеми, і Фатіма вірить, що вона обійде нас стороною.

Росію чекає Золотий вік

Возрождение Российской империи в 2018 году

У період з 2018 по 2025 рік і далі Російська Федерація увійде в еру “Золотого століття”. На думку Фатіми завдяки старанням попереднього і нинішнього уряду відбудеться довгоочікуване оновлення, і Росія стане центром духовного і політичного значення.

Вона зможе втихомирювати військові конфлікти на Близькому Сході і в євразійському просторі. Крім того, уряду вдасться створити стабільність і безпеку на півдні держави, що безсумнівно порадує місцевих жителів.

Чи буде війна з Україною?

Фатіма Хадуева стверджує, що очікувати повномасштабних військових дій з Україною не варто. Незважаючи на те, що провокацій з боку обох держав буде предостатньо, голови не допустять розвитку повноцінної війни. Яка ж доля сусідньої України?

Возрождение Российской империи в 2018 году

Ясновидиця вважає, що в майбутньому України, як такої, вже не буде. Країна просто розділиться на кілька шматочків, кожен з яких приєднається до різних держав: Польщі, Румунії, Росії і т. д. не Можна сказати, що цей процес пройде безболісно, але через час все стане на свої місця і люди забудуть про пережиті жахи.

Фатіма про фінансову кризу

Більшість експертів упевнені, що в 2017-2018 року в Росію знову увірветься найсильніший фінансова криза, яка не вляжеться” ще протягом кількох років. Але провидиця не поділяє ці погляди. Вона передбачає швидке завершення економічної нестабільності в країні.

Крім того, Фатіма навіть поділилася деякими міркуваннями на рахунок того, як вигідно вкласти власні заощадження. Вона вважає, що найкращим придбанням, яке в подальшому може принести непогані дивіденди є нерухомість або земельні паї. Земля завжди була годувальницею Росії, тому вона зможе послужити хорошою опорою та гарантом благополуччя.

Возрождение Российской империи в 2018 году

Що ж, прогнози на 2018 рік можна вважати втішними і напевно вони порадують багатьох читачів. Не можна сказати, що в припущеннях, висунутих експертами немає і частки правди. Вже зараз відчувається невеликий підйом держави, хвиля кризи поступово слабшає, уряд впроваджує нові програми, які обіцяють принести хороші плоди у довгограючою перспективі.

Бути може, і правда, через пару-трійку років, Росія знову займе лідируючі позиції на світовій арені і її величчю буде захоплюватися вся планета.

Відео-рубрика

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Передбачення Віри Ліон на 2018 рік

Багато езотерики чули про Віру Ліон – казахської ясновидиці, яка вміло інтерпретує знаки, послані понад, …