Домой / 2019 РІК ЖОВТОЇ СВИНІ / Вибираємо економну літню гуму в 2019 році

Вибираємо економну літню гуму в 2019 році

Літній сезон завжди підкрадається непомітно. Здавалося б, тільки недавно стояли грізні морози, а тепер уже і сніг тане, і коти кричать за вікном, і пора міняти гуму на вашій машині.

Це завжди, в якійсь мірі, «головний біль» для кожного водія. Потрібно шукати варіанти, як самих шин, так ще і місця, де їх змінити!

У даній статті ми розглянемо всі найкращі варіанти економних літніх шин, щоб вам не довелося шукати це на багатьох інших незрозумілих сайтах або слухати сумнівних порадників.

«Tunga Zodiak»: перевірений друг

Выбираем экономную летнюю резину в 2019 году

Оновлена модель Tunga Zodiak раніше випускалася під ім’ям Cordiant Sport. Це досить популярний варіант у автолюбителів, тому ця літня гума широко представлена у продажу. До того ж, виробник зовсім не поспішає закривати випуск такої затребуваної моделі.

Серед основних якостей можна виділити міцність і баланс характеристик цих шин. Багато автолюбителів вибирають їх за прийнятну ціну і досить високу якість, укупі з відмінним виконанням загальних вимог.

Покришки практично виключають аквапланування, адже їх агресивний малюнок протектора і розгалужена система дренажу, дають явні переваги. Крім того, гума зроблена так, що зчеплення, гальмівні якості, керованість і стійкість тримаються на дуже високому рівні, відповідаючи всім сучасним вимогам безпеки.

Екрануючий шар додаткового захисту допоможе вберегти колеса на бездоріжжі.

«Nexen-Blue HD Plus»: цікава новинка

Выбираем экономную летнюю резину в 2019 годуНова модель шин «Nexen-Blue HD Plus» не тільки відмінно впорається з будь-якими складнощами на дорозі, але і допоможе зняти стрес! Принаймні, так стверджує фірма-виробник.

Серед очевидних переваг можна виділити:

 • Слухняність в управлінні, як на сухому, так і на мокрому покритті.
 • Короткий гальмівний шлях.
 • Економія палива.
 • Бортове кільце виконано без використання швів, що надає більшу безпеку.
 • Все це стало можливо, завдяки новому малюнку протектора і збалансованому складу гуми, над якими довгий час працював виробник.

  Крім того, шина практично виключає аквапланування, за рахунок все того ж малюнка протектора. Також, покришка може забезпечити надійне зчеплення з дорогою, а за рахунок нового складу – економію палива (до 10%).

  Ну, а вона знімає стрес, за рахунок безшумності і плавного руху.

  Nexen-Blue Eco: Прекрасний вибір для економії палива і їзди в міських умовах!

  Выбираем экономную летнюю резину в 2019 году

  Дана модель не є новинкою, але все-таки в ній є якісь оновлення, порівняно з попереднім сезоном. Характеристики, відгуки і ціна – ось, що тримає цю покришку «на плаву». Варто відзначити, що це все ще представник «Nexen».

  По суті, Nexen-Blue Eco зроблена для невеликих машин. Вона легка, а її опір коченню тримається на низькому рівні. Якщо вас сильно турбує економія на паливі, то ці шини точно для вас. Малюнок протектора, крім основних функцій, виконує і ще одну, не менш важливу. Він не допускає різких шумів в салон.

  Основні переваги Nexen-Blue Eco:

 • На вологому покритті тримається відмінна курсова стійкість.
 • Гума залишає мінімум шкідливих речовин, для екології. В наш час – це дуже актуальний момент.
 • Прекрасне зчеплення з дорогою, навіть при різкому маневруванні. У місті, де панує щільний рух, маневреність важлива, як ніколи!
 • Загалом, дана модель шин відмінно підійде для міських умов, там, де важлива і економічність, і маневрування та збереження екології. Так що, якщо ви використовується автомобіль як засіб пересування до роботи і назад, то це ваш варіант.

  Відео

  Смотрите также

  Візитка, як інструмент підвищення продажів в 2019 році: застарів чи ні

  Візитна картка – необхідний інструмент в руках будь-якого менеджера середньої ланки та топ-менеджера. Вони лунають …