Домой / 2019 РІК ЖОВТОЇ СВИНІ / Тюлюпаны Фостера особливості

Тюлюпаны Фостера особливості

Одними з перших на півдні зацвітають Тюльпани Фостера. І в результаті раннього, дуже гарного цвітіння, ці кольори стають все більш популярними, у них багато шанувальників серед садівників. Подібний клас кольорів з’явився недавно — наприкінці двадцятого століття. Він названий на честь відомого професора — Майкла Фостера.

На сайті https://yaskravaklumba.com.ua/ ви змиєте вибрати з розкішного асортименту і придбати за лояльними цінами якісні цибулини гібридів тюльпана Фостера. Заглянувши на сайт інтернет-магазині Яскрава Клумба, ви зможете знайти тут все, що потрібно для вашого саду. Оформити замовлення не складе праці і не займе багато вашого дорогоцінного часу. Все просто, і навіть не доведеться виходити з дому. Ви зможете вибрати зручний для вас спосіб оплати, прочитати статті і подивитися відео. Для вас — можливість зв’язатися з фахівцями по телефону. щоб у мобільному режимі компетентно проконсультуватися без фінансових витрат. Вам допоможуть грамотно підійти до питання вибору. Доставка буде надійною ибыстрой, безпечно і зручно.

Їх особливостей сорту Exotic Emperor слід виділити великі келихоподібні квіти. У висоту вони досягають п’ятдесяти сантиметрів. Яскраве забарвлення пелюсток можливий від насичених жовтих до червоних тонів. І листя з0десь трохи хвилясті, вони можуть відрізнятися пурпуровими штрихами. Зацвітають тюльпани з кінця квітня місяця, продовжуючи цвітіння протягом пари-трійки тижнів.

Тюлюпаны Фостера — особенности

Подібні тюльпани витривалі і стійкі до різних вірусів. Краще всього висаджувати їх на добре освітлених місцях клумб. Пһи цьому не слід здійснювати посадку на тих ділянках, де раніше росли лілії або нарциси.

Також популярний і сорт Пуриссима. Це найбільш популярний сорт серед усіх можливих сортів тюльпанів Фостера. Ці квіти цінують за красу під час цвітіння. Пуриссима створює зеленувато-вершково-білі пелюстки, які формують келихоподібні бутони. Висота їх становить близько восьми сантиметрів. Загальний ріст рослини — близько сорока або навіть п’ятдесяти сантиметрів.

Візуально вони схожі на величезні крокуси. Квітки трохи подовжені. Цей сорт зимостійкий, він не піддається зараженню вірусами. Висаджувати тюльпани слід в середині осені — при температурі повітря опустилася до плюс десяти градусів.

Відео

Смотрите также

Переваги комп’ютеризованих швейних машин

Сучасні технології щільно увійшли у всі сфери нашого життя, повністю змінивши наш погляд на звичні …