Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Гороскоп / Що зміниться в житті росіян з 1 листопада 2018 року

Що зміниться в житті росіян з 1 листопада 2018 року

Наприкінці 2018 року нас чекаємо багато нововведень – пропонуємо детально розібратися, що саме зміниться у житті росіян вже з 1 листопада 2018 року і кого в першу чергу торкнуться запроваджувані керівництвом країни закони і норми.

Зміст

 • 1 Призупинення заміни полісів ОМС
 • 2 Примусовий перехід на 100% ОСАЦВ
 • 3 Штрафи за борщівник на земельних ділянках
 • 4 Зміни в податковій звітності ЕНВД
 • 5 Держзакупівлі переходять в online
 • 6 Нові правила охорони праці на небезпечних ділянках
 • 7 Трохи про відпочинок

Призупинення заміни полісів ОМС

У мережі широко поширилася інформація про те, що всіх власників старих полісів обов’язкового медичного страхування терміново просять звернутися в страхову компанію для заміни документа до 1 листопада 2018 року. Оскільки не всі ЗМІ надали повну інформацію, деякі люди неправильно зрозуміли дане звернення, в результаті чого з’явилося безліч найрізноманітніших чуток.

Что изменится в жизни россиян с 1 ноября 2018 года

Поспішаємо запевнити, що і після 01.11.18 старі поліси будуть діяти, а їх власники зможуть отримати медичну допомогу в будь-якому медзакладі країни безкоштовно!

Прохання не затягувати зі зверненням до страховика в першу чергу адресувалася тим, хто планував здійснити заміну документа в 2018 році, адже з початку листопада видача нових полісів призупиняється і відновитися тільки з настанням 2019 року. Також варто поспішити усім, хто хотів би змінити страхову компанію, адже за чинним правилам зробити це можна теж тільки до 1 листопада поточного року.

Примусовий перехід на 100% ОСАЦВ

Ще в жовтні 2018 року автомобілістів Росії попередили, що планують радикально боротися з власниками авто, «забывающими» своєчасно оформити страховий поліс ОСАЦВ. У столиці таких 6% і це при тому, що для оформлення страховки сьогодні навіть не обов’язково відвідувати офіс страхової компанії, адже вже досить давно оформити ОСЦПВ можна і в режимі online.

Перші камери, визначають в дорожньому потоці автомобілі, на які не був оформлений поліс, повинні запрацювати вже з початку листопада. Тестувати проект планують в Москві і Московській області, але обіцяють, що вже найближчим часом безкарно їздити без ОСАГО не зможуть і автовласники інших регіонів країни.

Але, найбільше хвилює не сам факт запровадження такого нововведення і можливий штраф в 800 рублів, а механізм реалізації нововведення. Чи буде штраф виписуватися одноразово за певний період часу (наприклад, один раз в день), або «листи щастя» будуть відправляти кожен раз, коли авто буде потрапляти в об’єктив камери (а це може статися і кілька разів за добу)? На це питання поки ніхто так і не відповів. Швидше за все, відповідь прийде вже після 1 числа з досвідом перших оштрафованих.

Что изменится в жизни россиян с 1 ноября 2018 года

Друга не дуже приємна новина для власників авто – введення заборони і, відповідно, нових штрафів за такі порушення, як:

 • експлуатація автомобіля взимку на «літній» гумі;
 • колісні диски різного розміру на одній осі;
 • гума з різним протектором на одній осі.

Что изменится в жизни россиян с 1 ноября 2018 года

Штрафи за борщівник на земельних ділянках

Задуматися доведеться і власникам земельних ділянок. Влада Московської області вже не раз закликали до совісті горе-дачників і аграріїв, ділянки яких знаходяться в занедбаному стані і заростають небезпечними бур’янами. З листопада 2018 року всіх, хто не спромогтися розпочати активну боротьбу з борщівником Сосновського, кількість якого різко збільшилася в Московській області за останні роки, будуть обкладати штрафами:

 • від 2 000 до 5 000 руб. для фіз. осіб;
 • від 150 000 до 1 000 000 руб. для юр. осіб;
 • від 20 000 до 50 000 руб. для посадових осіб.

Что изменится в жизни россиян с 1 ноября 2018 года

Дане рішення продиктоване тим, що отруйний бур’ян небезпечний не тільки для культурних рослин, але і для людини. Так, медики відзначають високу агресивність цієї рослини. Медицині відомі не тільки численні ускладнення опіків, що виникають після контакту з цією рослиною, але і летальні випадки.

Зміни в податковій звітності ЕНВД

У містах і окремих районах, для яких встановлений податок на поставлений дохід, буде введена кілька змінена форма звітності.

Кардинальних змін у бланках ЕНВД не відбудеться. Просто з’явиться додатковий рядок, в якій необхідно буде вказати дані, що стосуються касових апаратів, які здійснюють роботу в режимі online.

Что изменится в жизни россиян с 1 ноября 2018 года

Нагадаємо, що обладнати точки продажів такими сучасними пристроями підприємці повинні були ще влітку 2018 року.

Держзакупівлі переходять в online

З 01.11.18 всі представники бізнесу (у першу чергу малого і середнього), бажаючі прийняти участь у державних закупівлях, повинні будуть працювати через портал єдиних державних послуг.

Протягом останніх кількох місяців платформа функционаровала в тестовому режимі, а з листопада вже почне роботу в повну силу для здійснення угод у малих об’ємах (до 400 000 руб. для муніципальних організацій та до 100 000 руб. для медустанов).

Дане рішення в першу чергу спрямоване на усунення корупційної складової у процесі здійснення державних закупівель і надання всім представникам малого та середнього бізнесу рівні права і можливості на отримання державних замовлень.

Что изменится в жизни россиян с 1 ноября 2018 года

Нові правила охорони праці на небезпечних ділянках

З перших чисел листопада набирають чинності нові правила охорони праці на будівельних майданчиках. Згідно новим нормам:

 • необхідним етапом буде спецоценка умов праці, в ході якої будуть виявлятися можливі ризики при роботі на небезпечних ділянках;
 • роботодавець зобов’язаний проводити роботи з метою зниження можливих ризиків, виявлених в ході спецоценки;
 • на роботодавця покладено обов’язок повного забезпечення робочих усіма необхідними засобами індивідуального та колективного захисту.

Что изменится в жизни россиян с 1 ноября 2018 года

Ще одним нововведенням, приємним для робітників, стане безкоштовний підвіз до будівельного майданчика за рахунок роботодавця.

Трохи про відпочинок

Для росіян, які люблять подорожувати, листопад підготував чудовий подарунок – тепер власникові туристичної візи можна буде затриматися на Ямайці не 60 днів, як раніше, а цілих 90 днів!

Більш того, можливість чудово відпочити і набратися сил випаде вже в найближчі вихідні, адже День Народної Єдності (4 листопада) у 2018 році випадає на неділю, що дарує ще один додатковий вихідний – понеділок 05.11.18. Завдяки такому збігу, які працюють за 5-тидневноме графіком росіяни отримають середу 3 вихідних дні підряд.

Что изменится в жизни россиян с 1 ноября 2018 года

Смотрите также

Скасування податку на рухоме майно з 2019 року в Росії буде не для всіх

З 1 січня 2019 року податок на рухоме майно для організацій скасовано. Підставою для цього …