Домой / 2019 РІК ЖОВТОЇ СВИНІ / Шафа-вітрини в інтер’єрі вітальні

Шафа-вітрини в інтер’єрі вітальні

Шафи-вітрини створюють у житловому приміщенні милу затишну обстановку.

Шафи-вітрини — це меблі, яка представляє собою частково або повністю скляну конструкцію, використовувану призначену для зберігання різних декоративних елементів або посуду.

Останнім часом вона дуже затребувана для обстановки віталень. Придбати шафи вітрини у вітальню можна тут brwmania.com.ua.

Різні види

Сьогодні виробники пропонують шафи-вітрини в різних стилях, тому підібрати меблі під конкретний інтер’єр не складе складності. Найпопулярнішими є класичні вітрини. Вони можуть, які можуть бути різної висоти і ширини. Найбільш популярним відтінком в класичному інтер’єрі вважається венге. Цей колір надає деяку елегантність і акцентує увагу на розкоші.

Для тих, хто захоплюється вінтажними виробами можна придбати класичні шафи-вітрини, з масивними ніжками оригінальними старовинними ручками, а також з потертостями на поверхні. У такій меблів чудово буде виглядати красивою сервіс, дорогі статуетки та різні сімейні пам’ятки.

Шкаф-витрины в интерьере гостиной

Затребуваною меблями для віталень є навісні вітрини з склінням по всьому периметру. У них зазвичай зберігається красивий посуд і рамки з фотографіями. Таки конструкції надають загального інтер’єру деяку яскравість і оригінальність. З їх допомогою можна умовно розділити вітальню на різні зони.

Дуже зручними у використанні є вітрини-гірки. Вони по вигляду нагадують обриси відомого всім серванта, мають округлий верх, часто декорований різьбленим малюнком. Крім того в таких конструкціях часто використовуються цікаві вставки з дерева, металу або натурального каменю. Якщо бічні частини в такій меблів виготовлені з дзеркального скла, то це візуально розширює простір приміщення. Вітрини гірки складаються з декількох секцій, тому дуже місткі. У них можна розмістити не тільки посуд і сувенірні вироби, але також і книги.

Ефектно виглядає комоди, вітрини. Це невисокі невисока засклена меблі, яка не займає багато місця. Комоди вітрини можуть бути найрізноманітніших форм і розмірів. Тому вони чудово поєднуються з різними стилями інтер’єрів.

Відео

Смотрите также

Переваги комп’ютеризованих швейних машин

Сучасні технології щільно увійшли у всі сфери нашого життя, повністю змінивши наш погляд на звичні …