Домой / 2019 РІК ЖОВТОЇ СВИНІ / Самостійно підвищуємо швидкість роботи свого IPhone

Самостійно підвищуємо швидкість роботи свого IPhone

З часом майже всі телефони починають працювати значно повільніше нового пристрою. На жаль це стосується і iPhone, але не всі знають, що роботу яблучних пристроїв можна прискорити багатьма способами. Найчастіше потрібно оптимізація системних процесів, а так само встановлених додатків.

Ми постаралися підготувати основні поради та рекомендації, використовувати які зможе будь-який користувач, без звернення до фахівців або сервісним центрам.

Перезавантаження

Самостоятельно повышаем скорость работы своего IPhone

Безліч проблем загальмовування айфонів вирішується звичайної перезавантаженням. Вона допомагає у випадках з нестабільною роботою додатків, чого майже не спостерігається в нових версіях апаратів.Наприклад, один з найпопулярніших Apple iPhone 11 64 Gb Yellow до поточного моменту не попадався з подібною проблемою зважаючи оновленої версії IOS.

Для того, щоб перезавантажити смартфон, потрібно натиснути комбінацію клавіш «Включення» і «Додому». Якщо ж використовується сьомий айфон і вище, замість описаних клавіш використовується кнопки «Включення» і зниження гучності.

Очищення

Самостоятельно повышаем скорость работы своего IPhone

Прискорення роботи смартфона, також забезпечує очищення. В даному випадку очищати можна відразу трьома способами: очищення кешу, оперативної пам’яті і повідомлень. В кеш-пам’яті і оперативної пам’яті може зберігатися інформація з безлічі непотрібних додатків, запущених з моменту включення пристрою. А повідомлення варто почистити, якщо постійно передаються великі пакети даних: зображення, відео, аудіо.

3 способи очищення:

 • Спосіб очищення кеша працює не у всіх програмах. Можна очистити вміст кешу: Подкастах, магазинах додатків і iTunes. Інші програми варто перевірити на можливість очищення. Для того, щоб почистити кеш в зазначених програмах потрібно натиснути 10 тапов за будь-якої клавіші нижній панелі. Після екран на секунди стане порожнім і знову завантажиться додаток з очищеним кешем.
 • Очищення оперативної пам’яті виконується за секунди — спочатку, утримуванням кнопки «включення» викликається слайдер для вимикання. Далі, відпустивши кнопку «Включення», на 5 секунд затискається кнопка «Додому». І все, оперативна пам’ять очищена.
 • Користувачі айфона, постійно передають в повідомленнях файли можуть здивуватися від обсягів займаної пам’яті. Але проблема навіть не у вільному місці. Адже захаращені повідомлення можуть впливати і гальмувати всю систему. Для того щоб не доводилося постійно очищати пам’ять, варто встановити автоматичне видалення повідомлень: «Налаштування», «Повідомлення», «Залишити повідомлення», вибрати відповідний термін очищення на рік або місяць.
 • Відключення анімації

  Самостоятельно повышаем скорость работы своего IPhone

  Анімація переходів і запуску програм ефектно виглядає, але для її роботи потрібно багато ресурсів. Відключити анімацію можна наступним чином: перейти в «Налаштування», «Основні», «Універсальний доступ» і тут включити опцію «Зменшення руху».

  Оновлення системи

  Самостоятельно повышаем скорость работы своего IPhone

  Оновлені версії програм містити покращення продуктивності та усувають помилки, багато з яких пов’язані з пониженням швидкості роботи пристрою. Багато переживають, що після оновлення, система почне працювати повільніше, але на ділі це потрібно перевіряти. Адже саме таке оновлення усуває помилки в роботі додатків, які знижують продуктивність айфона. Для оновлення системи потрібно перейти в «Налаштування», «Основні», «Оновлення».

  Скидання

  Самостоятельно повышаем скорость работы своего IPhone

  Якщо нічого з описаного вище не допомагає, можна скористатися повним скиданням. Перед виконанням скидання, необхідно зробити резервну копію системи, через сховищі iCloud», але бажано після процедури скидання не відновлювати систему з сховища, а налаштувати смартфон по-новому. Для скидання системи потрібно перейти в «Налаштування», «Основні», «Скидання» і підтвердити, натиснувши кнопку «Стерти контент».

  Якщо ж після виконання скидання, смартфон iPhone гальмує, варто звернутися в сервісний центр, так як найімовірніше проблема криється в апаратній частині.

  Смотрите также

  Переваги комп’ютеризованих швейних машин

  Сучасні технології щільно увійшли у всі сфери нашого життя, повністю змінивши наш погляд на звичні …