Домой / Ігри / Самі очікувані ігри 2017 року на PC

Самі очікувані ігри 2017 року на PC

В ігровому співтоваристві постійно з’являються нові повідомлення про вихід будь-якої гри 2017 року на PC. Багато з цих новин є черговим «вкиданням», тобто не відповідають дійсності. Нижче ми вирішили зібрати двадцятку новинок ігрової індустрії, вихід яких запланований на 2017 рік. Просимо вас звернути увагу на те, що реліз всіх проектів, представлених тут, є офіційно підтвердженим. Інформація про вихід тієї чи іншої гри достовірна.

S. T. A. L. K. E. R. 2

Жанр: shooter, RPG.

Дата виходу: 31 грудня 2017.

Легендарне продовження шутера від першої особи. В інтернеті час від часу з’являлися повідомлення про те, що проект S. T. A. L. K. E. R. 2 так і не буде поновлено, але, виявилося, все це лише на словах. Вже зараз відомо, що веде розробку інтернаціональна група дизайнерів і програмістів. У гру буде доданий цілий ряд нових ігрових зон, моделей ворогів. Арсенал зброї поповниться новими моделями. Впевнені – вихід даної гри гарантовано не залишить вас байдужими!

Vampyr

Жанр: RPG.

Дата виходу: 31 грудня 2017.

Гра Vampyr буде представлена на всіх локальних ігрових платформах. Дії будуть відбуватися по закінченні Першої світової війни. Головним героєм є лікар, якого вкусив його колишній пацієнт, в результаті чого доктор повільно переходить на темну сторону. Гравцеві доведеться постійно вибирати між тим, що робити з людьми – поїдати їх або ж допомагати їм лікуванням. Прийняття того чи іншого рішення буде диктувати подальший успіх проходження сторилайна. Розробку веде студія Dontnod Entertainment.

Titanfall 2

Жанр: шутер.

Дата виходу: 31 березня 2017.

Повернення зразка для всіх тактичних шутерів – поява другої версії гри 2017 року під назвою Titanfall 2 абсолютно реально! Вже зараз над її створенням і перевіркою веде роботу інтернаціональний колектив фахівців з таких відомих студій, як Respawn Entertainment і Electronic Arts. Як і перша версія, друга також буде являти собою багатокористувацький шутер. Завдання гравця – вижити при битві з іншими роботами, які називаються Титанами. Ви також маєте можливість вкрасти робота в іншого гравця, керуючи їм до того моменту, поки він сам не розвалиться.

Shenmue III

Жанр: RPG, шутер, пригоди.

Дата виходу: 31 грудня 2017.

Ю Судзукі обіцяв всім нам третю частину знаменитої франшизи під назвою Shenmue. Схоже, він дотримав свою обіцянку, так як в середині минулого року було оголошено про початок розробки цієї гри. На даний момент точний сюжет залишається під простирадлом таємниці, але дещо вже відомо. Так, наприклад, серія буде розповідати про пригоди 18-річного юнака Ре Хадзукі, спраглого помсти за вбивство його батька. У грі також збережеться можливість ходити по відкритого світу. Буде доступною можливість пограти в маленькі вбудовані ігри.

Medieval Steel Warriors — гра 2017 року

Жанр: симулятор.

Дата виходу: літо 2017.

Напевно, кожен другий чоловік встановив коли-то на свій телефон гру Medieval. Розробники прийняли рішення перетворити проект у багатокористувацьку онлайн-гру, яка буде симулювати історичні середньовічні бої. На даний момент точно невідомо, коли саме вийде ця гра. На офіційному сайті сказано, що спочатку буде випущена мобільна версія, запланована на весну 2017 року, а потім з’явиться і повноцінне додаток для персонального комп’ютера. Medieval Steel Warriors має всі шанси отримати звання кращої гри 2017 року на PC, список яких ми представляємо тут.

Detroit: Become Human

Жанр: інтерактивне кіно.

Дата виходу: осінь 2017.

Студія Quantic Dream зайнялася розробкою гри Detroit: Become Human. В офіційній заяві було сказано, що гра буде створена для платформи PS4, але є високі шанси того, що вона з’явиться на персональних комп’ютерах. Сюжет наступний: жінкоподібний андроїд втік з наукової лабораторії, де велися роботи по його створенню. Головне питання, на яке слід відповісти гравцеві: як людство буде ставитися до того, що андроїди зможуть розвинути здатність відчувати, співчувати і співпереживати. Інформація про проект з’явиться незабаром.

Bloodstained: Ritual of the Night

Жанр: action-adventure, RPG.

Дата виходу: 31 березня 2017.

Проект Bloodstained: Ritual of the Night також має всі шанси завоювати титул самої очікуваної гри на ПК 2017 року. На його розробку геймдизайнер Кодзі Ігарасі зібрав на Кикстартере 5.5 мільйонів доларів США. Вихід очікується на всі сучасні локальні платформи. Сюжет має такий вигляд. Сирота на ім’я Міріам була піддана впливу алхімічного прокляття, яке почало повільно перевтілювати шкіру в кристали. Їй треба зупинити процес, пройшовши через демонічний замок, щоб знайти людину по імені Гебель, який знає секрет повного одужання.

The Surge

Жанр: наукова фантастика, RPG.

Дата виходу: осінь 2017.

Єдине, що відомо на даний момент, – сюжет гри буде включати в себе елементи RPG, змішані з науковою фантастикою. Дізнатися докладні деталі також не вийде, оскільки анонс запланований у форматі закритих дверей. На даний момент робота по створенню та налагодженню гри проводиться двома великими студіями: Deck 13 і Focus Home Interactive. Ім’я локалізатора поки що не визначено. Дивно бачити, що розробники воліють промовчати про всі подробиці проекту. Це може бути викликано сенсаційністю новинки або іншими внутрішніми причинами.

OVERKILL’s The Walking Dead

Жанр: FPS.

Дата виходу: друга половина 2017.

Вихід нової гри OVERKILL’s The Walking Dead офіційно підтвердили розробники – компанія Overkill Software. Вона є логічним продовженням відомого шутера The Walking Dead. Це кооперативний шутер від першої особи, в якому дія активно розвивається в новій всесвіту The Walking Dead. Після катаклізму з’явилася величезна кількість напівмертвих зомбі, які бажають з’їсти гравця на кожному його кроці. Розробники також обіцяють запровадити режим спільної гри по інтернету. Дата виходу є приблизною (за твердженням творців).

ELEX

Жанр: RPG, Action.

Дата виходу: січень-лютий 2017.

Студія-розробник ігор Piranha Bytes обіцяє випустити в 2017 році нову ОНЛАЙН-гру під назвою ELEX. Розробники стверджують, що тут буде присутня вкрай реалістична графіка, а також стане доступним величезний безшовний світ. Тут повсюдно переплітається фентезі з наукою. Розглядаючи інші очікувані ігри 2017 року, можна сміливо заявити про те, що ELEX є однією з найбільш цікавих новинок ігрового світу. Також відомо, що тут присутня велика кількість мутованих істот, а сюжет буде змушувати гравця довго думати над тим, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Scalebound

Жанр: action.

Дата виходу: літо 2017.

Гра Scalebound є новим творінням відомої студії Platinum Games, яку курирує Хідекі Камія, відомий геймдизайнер. У цій грі вам доведеться перенестися в світ, наповнений ворожнечею, ненавистю, злістю і бажанням вбивати. Гравцеві доведеться зустрітися з жахливими створіннями, від одного вигляду яких стає не по собі. Крім того, також треба буде зустрітися з драконом. Сюжет змусить гравця взаємодіяти з ним. Це рішення виявиться ключовим для порятунку населення двох світів.

BATTLETECH

Жанр: TBS.

Дата виходу: осінь 2017.

Над розробкою нової гри Battletech працює відома студія Harebrained Schemes. Це дуже захоплююча гра, де геймеру доведеться постійно контролювати загони пілотів, керуючих бойовими роботами. Ці багатотонні машини називаються хутром і мають у своєму складі велику кількість зброї, а також міцний запас броні. Дії відбуваються в 3025 році, коли землянам довелося воювати за успадкування нових земель. Нова гра відноситься до серії BattleTech. Проект підтримується на платформі Кікстартера.

Xenonauts 2

Жанр: TBS.

Дата виходу: осінь 2017.

Якщо вас зацікавили найбільш очікувані ігри 2017 року на PC, рекомендуємо звернути увагу на проект Xenonauts 2. На даний момент він знаходиться на стадії розробки і вийде в 2017 році. Варто згадати, що Xenonauts 2, на жаль, не буде розповідати про хронологічному продовження подій, що відбулися в грі Xenonauts. Так само, як і у випадку з оригіналом, тут розповідається про вторгнення інопланетян, яке відбулося під час Холодної війни. У розпорядженні землян не будуть знаходитися передові інопланетні технології.

Aquanox Deep Descent

Жанр: симулятор

Дата виходу: зима 2017.

Гра Aquanox Deep Descent – переосмислена серія симуляторів плавання на підводних човнах Aquanox. Ігровий сюжет розвивається в недалекому майбутньому, коли наша планета перестала бути придатною для життя. Залишки людської цивілізації почали проживати в дослідних і гірничодобувних станціях, зосереджених в морських глибинах. Гравцеві доведеться постійно досліджувати найглибші куточки підводного світу. Наявність кооперативного режиму дає можливість пограти разом зі своїми друзями, передавши їм керування човном.

The Pillars of the Earth

Жанр: квести.

Дата виходу: літо 2017.

Якщо ви шукаєте цікаві квестові ігри, які вийдуть в 2017 році, рекомендуємо вам ознайомитися з таким проектом, як The Pillars of the Earth. Це відеогра, створена на основі книги «Стовпи Землі» від Кена Фоллета, британського письменника. У сюжеті розповідається про історію Англії дванадцятого століття. В якості розробника, як і дистриб’ютора, одночасно виступила студія Daedalic Entertainment. Представники обіцяють показати громадськості одну з найкращих історичних ігор сучасності.

GTA VI

Жанр: RPG, action.

Дата виходу: зима 2017.

Навіть якщо і є самі очікувані ігри 2017, які вам швидше хочеться пограти, жодна з них не встоїть перед GTA VI. Шоста частина культової франшизи буде випущена в 2017 році. Розробники вирішили не тягнути час, випустивши продовження вже в наступному році. Інформації про сюжеті, головних ігрових персонажів, а також інших цікавих особливості на даний момент немає. Тому залишається лише здогадуватися, що нас буде чекати. Як би там не було, GTA VI очолює рейтинг найбільш очікуваних ігор, анонсованих на 2017 рік.

Knights and Bikes

Жанр: RPG adventure.

Дата виходу: 30 квітня 2017.

Відома студія Foam Sword Games, є творцем популярної гри Tearaway, з головою поринула в роботу над новим проектом під назвою Knights and Bikes. Розробники розгорнули масштабну кампанію на Кикстартере по збору коштів, необхідних для повноцінної розробки гри. Вже зараз відомо, що це пригодницька гра, яка буде розповідати про діточок, а також їх захоплення. Користувачеві доведеться постійно влаштовувати битви, досліджувати нову місцевість, набирати в свою команду нових учасників і так далі.

Knack II

Жанр: adventure.

Дата виходу: 31 грудня 2017.

Незважаючи на те, що офіційно гра KNACK II ще не анонсована, співробітник компанії XPEC Entertainment Минд Лян розповів про розробку версії для персональних комп’ютерів. На даний момент відсутня офіційна інформація з приводу сюжету, ігрових персонажів, а також інших деталей. Одне відомо точно – KNACK II буде доступною для власників ПК. Тим не менш багато представників ігрового співтовариства не відносять проект до найбільш очікуваних ігор 2017 року, а все тому, що перша частина не користувалася особливою популярністю.

Destiny 2

Жанр: MMO FPS.

Дата виходу: 31 грудня 2017.

Гра Destiny 2 досить давно гуляє по інтернету, але вся проблема в тому, що вона призначена тільки для власників PS4. Розробники з компанії Bungie Software розповіли спільно з видавничою організацією Activision про те, що проект буде офіційно представлений у версії для персональних комп’ютерів. На даний момент це один з найпопулярніших онлайн-екшенів для ігрових консолей. Будемо сподіватися, що розробники дотримають свого слова і зможуть випустити гру в заявлений термін.

Black Rose Valkyrie

Жанр: jRPG.

Дата виходу: 31 грудня 2017.

На даний момент часу відомо не так багато інформації з приводу нової гри Black Rose Valkyrie, але ми-то знаємо точно – гра вийде як для ігрової консолі PlayStation4, так і для персональних комп’ютерів. Проект Black Rose Valkyrie намагається стати володарем титулу самої захоплюючої гри 2017 року на PC за сюжетом. Але зараз робити якісь висновки зарано, оскільки розробники не діляться новинами. В інтернеті доступний офіційний анонс, але навіть він не здатний відповісти на будь-які питання.

Смотрите также

Кращі новинки комп’ютерних ігор 2017 року

“Що рік прийдешній нам готує? Ех, якщо б зазирнути вперед!..” Для кого-то майбутнє залишається загадкою, …