Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Передбачення / Пророкування Паїсія Святогорця на 2018 рік

Пророкування Паїсія Святогорця на 2018 рік

Не можна сказати, що сьогодні ми переживаємо найщасливіші часи. Війни, катаклізми, економічні кризи, техногенні катастрофи ускладнюють існування людей, змушуючи їх відчувати почуття страху і невпевненості в завтрашньому дні. Пророкування Паїсія Святогорця на 2018 рік допоможе росіянам зрозуміти, з чим їм доведеться зіткнутися в майбутньому і очікувати якихось грандіозних змін.

Про майбутнє нашого світу говорило безліч ясновидців і пророків. Не упускали моменту ділитися своїми знаннями і стародавні святі старці. Ви можете не вірити цим словам, але все ж вивчити деякі заяви буває корисно.

Серед відомих святих мужів, які коли-небудь говорили про майбутнє, варто виділити схимонаха Паїсія Святогорця, передбачив початок війни в Чечні (1994 рік), вибух на Чорнобильській АЕС (1986 рік) та воєнне протистояння в Південній Осетії (1991 рік). Виходить, цей мудрець міг бачити те, що іншим не під силу, тому його думки про майбутні події на нашій землі претендують на правду.

Біографія старця

Паїсій Афонський з’явився на світ 25 липня 1924 року в Каппадокії (Греція). Хлопчик був названий на честь Святого Арсенія Каппадокского. Закінчивши школу, юнак пішов вчитися на токаря і вже в 1945 році пішов на війну.

Варто відзначити, що ще у підлітковому віці Арсеній почав замислюватися про чернецтво, але реалізувати ці плани він не міг через зобов’язань перед своїми сестрами.

Предсказание Паисия Святогорца на 2018 год

Тим не менш, вже в 1950 році хлопець вирушив на гору Афон і став послушником у духівника Кирила. Через деякий час молодий чернець був відправлений у монастир Эсфмгмен і вивчав там богослов’я протягом чотирьох років. Своє чернече ім’я Паїсій отримав у 1956 році.

Паїсій Афонський провів в аскезі на Святій горі більше сорока років і невтомно молився Всевишньому. Він став відомою особистістю не тільки в Греції, але і за її межами. У Росії старця глибоко поважали, цінували і прислухалися до його мудрим висловлюванням.

Багато люди схилялися перед чернечим подвигом цієї людини, адже навіть у ті моменти, коли права рука відмовлялася служити ченцеві з-за постійних хресних знамень, він починав робити їх лівою рукою, поміщаючи чотки в праву.

Паїсій Святогорець до кінця своїх днів молився про те, щоб його рідний Греції були повернуті її землі. Але він так і не дожив до цього моменту, померши в 1994 році. За заповітом Паїсія Афонського, його мощі заборонено добувати з могили до Другого Пришестя.

Предсказание Паисия Святогорца на 2018 год

У 2015 році Паїсій був дарований лик святих.

Потрібно сказати, що прогнози від старця на 2018 рік не радісні. Незважаючи на те, що інші пророки побачили в майбутньому закінчення “чорної смуги” для Росії, Паїсій не раз висловлював думку про майбутню війні. З ним згодні й інші святі старці, що живуть в різний час.

Війна Туреччини з Росією

Паїсій Афонський протягом свого життя зробив чимало прогнозів, які вже збулися. Сумніватися в правдивості його слів не доводиться. Ось чому його висловлювання щодо війни між Туреччиною і Росією настільки страхітливі.

Хто б міг подумати, що відносини між росіянами і турками розжарюватись до межі і почнеться жорстке протистояння. Більшість європейських країн підтримають Туреччину і військовим спорядженням, і солдатами.

Предсказание Паисия Святогорца на 2018 год

Військовий конфлікт з Росією — це ще не всі біди, які чекають на Туреччину. У прогнозах Паїсія Святогорця описується прийдешня війна з Грецією, причому, остання держава здобуде перемогу в цій сутичці.

В результаті перерахованих військових дій Греція поверне собі Константинополь, третина турків стане православними, а третина буде змушена просити притулку в інших держав.

Моральний занепад

Що стосується людства, то воно все більше занурюватиметься у жорсткість, свавілля і деспотизм. Люди перестануть розуміти своє справжнє призначення на землі.

Навіть зараз знаходяться ті, хто спекулює вірою в Бога: храми все частіше стають інструментом для заробляння грошей, а священослужителі не виконують завітів Всевишнього.

Предсказание Паисия Святогорца на 2018 год

Паїсій заявляв, що в церквах стражденні не зможуть знайти заспокоєння і захисту, адже храми почнуть проповідувати закони Золотого Тільця. Більшість церковників вже давно перейшли на бік Зла і дбають лише про своє благополуччя, а не про життя та здоров’я простих людей.

Третя світова війна

Чи буде Третя світова війна? Висловився у свій час Паїсій Афонський і щодо глобального військового конфлікту. За його словами, він спалахне в країнах Близького Сходу. Кожен, хто стежить за світовими новинами вже може переконатися у правдивості цих заяв, адже зараз в тих краях ведуться запеклі бої з бойовиками.

Правда, на даний момент у війні задіяні зовсім не ті, про кого говорив Паїсій. Старець був упевнений, що в сутичці будуть замішані 200 мільйонів китайців і почнеться вона як тільки води Євфрату обміліють. Зазначимо, що греблю через річку вже починають зводити, тому слова Святого цілком можуть виявитися правдою.

Предсказание Паисия Святогорца на 2018 год

Згідно прогнозам, китайська армія захопить Єрусалим. В цей час на території Туреччини вже розгорнуться воєнні дії з європейцями. Зазначені події назавжди змінять історію людства і вплинуть на життя мільярдів людей.

Передбачення древнього старця неможливо ігнорувати. Вони лякають і змушують переосмислити дії сучасних політиків. Для чого розпалюються конфлікти, чому сусідні держави не можуть мирно існувати, яку ціну заплатить людство за такі радикальні заходи?

Ці та інші питання хвилюють не лише наших співвітчизників, але і все світове співтовариство. Залишається сподіватися, що влада зуміє вчасно зупинитися і не допустять відновлення масштабної кровопролитної війни.

Відео-рубрика

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Передбачення Віри Ліон на 2018 рік

Багато езотерики чули про Віру Ліон – казахської ясновидиці, яка вміло інтерпретує знаки, послані понад, …