Домой / Передбачення / Прогнози Глоби на 2017 рік

Прогнози Глоби на 2017 рік

Бажання розібратися в майбутньому переслідує людину по п’ятах. Навіть мінімальне знання про погоду на цей тиждень дає нам шанс змінити своє життя в кращу сторону і уникнути деяких небажаних ситуацій. Прогнози Глоби на 2017 рік чітко сформульовані, тому розібратися в них досить просто.

Що ж такого кажуть зірки про політичної і економічної ситуації в світі на 2017 рік? Пропонуємо ознайомитися з пророцтвом відомого астролога прямо зараз.

Хто такий цей Глоба?

Павло Павлович Глоба народився в часи Радянського Союзу через кілька років після закінчення Великої Вітчизняної Війни. Завдяки своїм дворянським коріння, а також потужною генетики він успадкував дар передбачення і чудово розбирається в зоряних картах. Його кар’єра була надзвичайно різноманітна. Глоба встиг побувати і сторожем, ведучим на центральному телебаченні.

Такий багатий життєвий досвід допоміг стати віщуна різнобічним і освіченою людиною. Багато з його передбачень і висновків збулися, але були й такі, які навряд чи вже коли-небудь збудуться. Незважаючи на такі “промахи”, Глоба був і залишається шанованою і впізнаваною особою.

Насамперед його цінують за:

 • уміння будувати обґрунтовані передбачення;
 • аналітичний і гострий розум;
 • збулися пророцтва;
 • сучасну точку зору.

На жаль, останні роки Павло Павлович намагається не часто з’являтися на публіці, так би мовити, пішов у себе. Але його справжні шанувальники уважно стежать за життям свого кумира і продовжують свято вірити в будь-яку зроблену ним заяву.

Чого очікувати в 2017 році?

Мислитель стверджує, що за майбутні 12 місяців відбудеться чимало яскравих подій, які надовго запам’ятаються жителям нашої планети. В першу чергу, Глоба передбачає невелике послаблення економічної кризи, хоча люди не особливо його відчують. Бути може, це станеться через те, що народ вже втомився від усіляких вагань в області економіки і намагається не приймати близько до серця деякі хороші новини з цього середовища. Глоба заявив, що криза остаточно покине наші краї лише до кінця цього десятиліття.

Наступний рік стане знаковим для американської валюти. На його думку, долар істотно знеціниться і, можливо, навіть припинить своє існування. Астролог радить громадянам скоріше перевести дану валюту в євро, адже та вважається більш “твердої” грошовою одиницею. Зате незабаром нафта знову підніметься в ціні і допоможе економіці Росії знову “встати на ноги”.

Що стосується політичного життя багатьох країн, то чинний конфлікт, на жаль, не припинитися. “Повзуча” війна продовжить випромінювати свої гнітючі хвилі в натовп населення, тим самим в черговий раз погіршить його моральний і духовний стан.

Прогноз для Росії

Як заявив відомий астролог, Росія вийде з кризи вже до кінця 2017 року. Незважаючи на те, що багато експертів прогнозували дефолт цієї великої держави, вона підсилить свої позиції і займає передові ступеня на міжнародній арені. Крім того, більшість країн СНД зможуть реабілітуватися після затяжної кризи вже до 2020 року.

Відносини з сусідами є ще однією актуальною темою. Глоба впевнений, що Росія стане центром нового альянсу пострадянських держав. З її подачі утворюється новий, потужний Східно-Європейський блок, куди увійдуть такі країни, як Росія, Білорусь і навіть Україна.

Прогноз для України

Передбачення для України вже почали збуватися. Не так давно астролог вирахував, що країну чекає глибока економічна криза, починаючи з 2014 року. Поки всі його пророцтва збуваються. За його словами важка ситуація в державі триватиме до 2020 року. Але вже з 2020 року Україна почне стрімко вибиратися з боргової та фінансової ями, завдяки об’єднанню з Росією.

Збулися прогнози Глоби

Навіть найзатятіші скептики іноді прислуховуються до відомих пророків і астрологів.

Незважаючи на те, що деякі прорахунки Глоби виявилися невірними, він все-таки зміг побачити в майбутньому небезпечні ситуації і глобальні катастрофи, які сталися раніше.

 • Аварія на Чорнобильській АЕС.
 • Землетрусів, які сколихнули Вірменії в 1988 році.
 • Перевибори Ельцына в президенти.
 • Теракт 11 вересня у Нью-Йорку.
 • Розпад Союзу Радянських Соціалістичних республік.
 • Кровопролитні війни в Лівії і Іраку.
 • Прихід до влади Путіна — людини з КДБ.

Крім того, Павло Глоба не раз заявляв, що Україна буде поділена на три частини у 2014 році — як ми всі бачимо, це і сталося. Що стосується російського шоу-бізнесу, то знаменитий астролог передбачив розкол у відносинах між Наташею Корольовою та її чоловіком Юрієм Ніколаєвим, а також розлучення Цекало і Лоліти.

Передбачення — дуже тонка і незвідана матерія, доторкнутися до якої може не кожна людина. Але багато з нас намагаються хоч на сантиметр наблизитися до розгадки свого майбутнього, тому прислухаються до пророкувань екстрасенсів, астрологів, пророків і оракулів.

Вірити чи всім ці людям — справа суто особиста. Але як показує практика, вищі сили все-таки мають тенденцію втручатися у плин нашого життя. Так чому б і нам трохи відкрити таємницю нашого існування, щоб встигнути підготуватися до нещасть або, навпаки, з радістю зустрічати приємні і плідні дні, уготовані нам долею.

Відео рубрика

Смотрите также

Пророцтво ченця Авеля про Росії на 2017 рік

Вчені-астрологи цінувалися у всі часи. Особливо вони були в пошані серед царів та інших знатних …