Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Новини / Прогноз эфириума на 2018 рік

Прогноз эфириума на 2018 рік

Прогноз котирувань эфириума на 2018 рік допускає дворазове збільшення вартості кріптовалюти. У наступному році курс эфириума подолає позначку 500 доларів, прогнозують експерти. Однак ринок цифрових валют залишається нестабільним і потребує масштабних доопрацювань. У результаті аналітики прогнозують значний рівень волатильності.

Эфириум набирає обертів

У 2017 році курс эфириума досяг максимального значення, наблизившись до рубежу 400 доларів. На початку року вартість даної валюти становила всього 8 доларів. Однак стрімке зростання котирувань в травні-червні змінився етапом корекції, в результаті якого курс знизився до 200-250 доларів. Дана тенденція характерна для ринку цифрових валют, динаміка яких залишається вкрай нестабільною.

Експерт Луїс Куэнди зазначає хороші перспективи эфириума для подальшого зростання. У 2018 році курс эфириума відновить історичний максимум, передбачає прогноз експерта. Більш того, в середньостроковій перспективі котирування досягнуть позначки 1000 доларів, оскільки ринок даної кріптовалюти продовжує активно розвиватися.

Куэнди відзначає збільшення інвестицій в мережі эфириума з боку невеликих і середніх компаній, що позитивно відображається на ефективності роботи системи. У тому числі збільшується швидкість обробки операцій зі смарт-контрактами. Для стійкого зростання эфириума розробникам належить вирішити ще кілька проблем.

Прогноз эфириума на 2018 год

У першу чергу ринок цифрових валют повинен розвивати систему децентралізованих додатків, які дозволять знизити вартість транзакцій. Крім того, ключовим питанням залишається легалізація ринку цифрових валют, від якої залежить популярність даного інструменту.

Ключові фактори зростання

Створення Enterprise Ethereum Alliance свідчить про готовність эфириума до нового етапу зростання. Активний розвиток ринку криптовалют пов’язано з легалізацією даного інструменту в США, Японії і Китаї. В наступному році цифрові валюти планують узаконити в РФ, що буде сприяти більш активному використанню эфириума.

Готовність системи эфириума до масштабування та збільшення чисельності користувачів визначить, скільки дана криптовалюта буде коштувати в 2018 році. Подальший розвиток додатків і готовність забезпечити безперебійну роботу десятків мільйонів користувачів стане ключовим чинником зростання вартості эфириума.

Прогноз эфириума на 2018 год

Розвиток технологій і систем захисту від злому визначить майбутнє эфириума в середньостроковій перспективі. Обвал котирувань в минулому році з 21 до 7 доларів був викликаний зломом одного з найбільших проектів — децентралізованої автономної організації. В результаті Ethereum Foundation була змушена переходити на нову версію кріптовалюти, що негативно позначилося на її репутації. Прогноз курсу эфириума на 2018 рік буде визначатися надійністю нової системи, підкреслюють аналітики.

Експерт Ронні Моас відзначає стрімкий розвиток ринку криптовалют, що сприятиме зростанню котирувань эфириума. У найближчій перспективі курс подолає рубіж 500 доларів. Крім того, вартість эфириума буде підтримувати невизначеність, пов’язана з биткоином, позиції якого істотно похитнулися.

Конфлікт, пов’язаний з можливим розколом серед розробників биткоина позитивно відіб’ється на вартості эфириума. Інвестори будуть враховувати існуючі ризики при виборі кріптовалюти для вкладень. Якщо роком раніше частка биткоина на ринку цифрових валют сягала 80%, то в 2018 році даний показник не буде перевищувати позначку 40%.

Незважаючи на стрімке зростання вартості эфириума в 2017 році, експерти відзначають ризики, які можуть призвести до початку нового обвалу котирувань.

Існуючі ризики

Експерти відзначають загрози, які можуть призвести до обвалу ринку цифрових валют. Песимістичний прогноз курсу эфириума на 2018 рік допускає стрімке знецінення кріптовалюти, що стане повторенням тенденцій 2016 року.

Прогноз эфириума на 2018 год

Непередбачувані дії спекулянтів можуть похитнути позиції эфириума. Якщо розробникам не вдасться забезпечити безпеку системи і ефективну захист від зломів, то стабільність позицій кріптовалюти буде залишатися під загрозою. Також експерти не виключають появу нових технологічних проблем, пов’язаних із збільшенням чисельності користувачів.

Крім того, багато чого буде залежати від політики центробанків і подальшого розширення функціональних можливостей цифрових валют. Неповна легалізація эфириума в різних країнах світу залишається головним фактором невизначеності.

У наступному році курс эфириума подолає позначку 500 доларів, вважають аналітики. Більш того, удосконалення технологій призведе до збільшення курсу кріптовалюти до 1000 доларів. При цьому на ринку збережеться значна волатильність, що пов’язано з високим ступенем невизначеності.

Додатковий чинником зростання эфириума може стати конфлікт серед розробників биткоина, що позначиться на поведінці інвесторів. Основними ризиками для ринку цифрових валют залишаються непередбачуваність спекулянтів, технологічні проблеми, пов’язані зі стрімким зростанням кількості користувачів, і зміна політики центробанків.

Смотрите также

Ціни на поліси ОСАЦВ значно зростуть з 1 вересня 2019 року

Вартість полісів ОСАЦВ істотно зміниться з 1 вересня 2019 року. Мінфін Росії запропонував Центробанку внести …