Домой / Ігри / Pro Evolution Soccer 2017 – гра 2017 року

Pro Evolution Soccer 2017 – гра 2017 року

Дата виходу Pro Evolution Soccer 2017 — 19-21 вересня 2016 року. Що стосується релізу гри в Росії, то на території РФ цей футбольний симулятор, який завжди конкурував з FIFA за право називатися кращим у своєму роді, як і в Європі, з’явиться 20 вересня. Цікаво, що разом з виходом PES 2017 відбудеться реліз азіатської версії вже 17-го за рахунком футбольного симулятора в серії, що випускається провідним японським розробником Konami, який буде мати зовсім іншу назву — Winning Eleven 2017.

Дана стаття, щоб відразу відповісти на всі ваші запитання, присвячена виключно Pro Evolution Soccer, а не порівнянні PES і FIFA, тому, якщо ви зайшли прочитати саме про це, ми будемо змушені вас розчарувати. У той же час нижче в тексті нами будуть наведені особливості Про Еволюшн Соккер 2017, які, як нам здається, порадують всіх без винятку відданих шанувальників гри в черговий раз. Що ж, ми як слід підготувалися, представили, що слід, і тепер з чистою совістю можемо розвести м’яч з центру поля. Пас відданий — ми в грі.

Ігровий движок для PES 2017

Гра PES 2017 побудована на ігровому движку, розробленому японської студією-розробником Kojima Productions, яка відома створенням такого хіта як Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. На сьогоднішній день вона є незалежною студією, тоді як раніше була підрозділом Konami. На крос-трм ігровому движку Fox Engine, який і відтворили розробники, складові штат Kojima, трохи раніше, були побудовані і вийшли три останніх футбольних з серії симулятора PES (2014, 2015 і 2016), дві гри з серії Metal Gear Solid, а також повинен був вийти хоррор Silent Hills — дев’ята частина серії ігор Silent Hill, розробка якого на сьогоднішній день припинено.

Загалом, движок, як показала практика, досить добротний. Не в останню чергу завдяки йому майбутня гра, як і 3 попередніх випущених симулятора футболу, буде доступна відразу і на консолях PS3 і PS4, і на приставках Xbox One і Xbox 360, а також на платформі Windows. Як і належить грі, в ній збережуться звичні й улюблені фанатами однокористувацький і багатокористувацький режими гри, хоча про це можна було і не говорити, адже в іншому випадку ігромани, м’яко кажучи, не зрозуміли б розробників.

Особливості і геймплей Pro Evolution Soccer 2017

Перший офіційний анонс PES 2017 відбувся 28 травня 2016 року перед черговим фіналом Ліги Чемпіонів. Згодом 10 червня, в день відкриття Чемпіонату Європи-2016, трапився ще один анонс майбутнього футбольного симулятора.

На сьогоднішній день достовірно відомо, що ключовою особливістю Fox Engine стане система Real Touch, яка здатна буде дати гравцеві відчути на собі справжнє задоволення від гри. Завдяки тому, що з її допомогою підвищується достовірність зроблених передач від гравця до гравця на поле, також можна помітити, що поведінка самого м’яча в належній мірі природно, що дуже сильно наближене до того, що відбувається в реальності.

Що стосується геймплея, який багато в чому змінився від попередній частині серії до справжньої, тут ми хочемо виділити наступні моменти: нарешті з’явиться балончик спрею, а тепер повтори будуть схожі на телевізійні, якими ми їх, власне, і звикли бачити. Балончик спрею, як всі ми пам’ятаємо, став відносно нещодавнім нововведенням, який суддя використовує для розмежування м’яча і стінки гравців на полі. Він був у грі FIFA 16 і незабаром з’явиться в продовженні — FIFA 17. Нова система повторів порадує користувача достовірністю переданих з їх допомогою емоцій, доступних гравцеві під час успішного взяття воріт суперника, що дозволить насолодитися голом у всій його красі.

Крім цього, в Pro Evolution Soccer 2017 воротарі стануть трішки розумнішими. Тепер їх гра буде нагадувати поведінку реальних людей, образи яких вони уособлюють собою, вибачте, в грі. В сумі нова система повторів і гра воротарів здається подвійно виграшною складової чергової версії популярного футбольного симулятора, якщо врахувати, що PES 2017 буде помітно яскравіше і реалістичніше з точки зору графіки. Найбільше це стосується PC. З урахуванням цієї особливості гри не можна не відзначити і сітку воріт, яка, до речі, отримала нову фізику. Що за цим стоїть, покаже час.

Ліцензія на використання зареєстрованих товарних знаків і брендів в грі Про Еволюшн Соккер 2017

Ну і, звичайно ж, варто згадати про те, що на цей раз виявилося ліцензованим в PES. Поки ми не перейшли до перерахування чемпіонатів, у контексті цього варто зазначити масу нових ліцензійних стадіонів, список яких, природно, поки не уточнюється. В той же час повністю ліцензованими в грі будуть Французька Ліга 1 і Ліга 2, а також голландський Ередивізії. Англійські, італійські, іспанські і португальська чемпіонати будуть ліцензовані частково. Разом з цим, Чемпіонати Аргентини і Бразилії будуть ліцензовані повністю.

Також в грі будуть доступні для участі у них різні турніри, в тому числі Ліга чемпіонів і Ліга Європи, Суперкубок УЄФА, а також Чемпіонат Європи, Чемпіонат світу і Клубний чемпіонат світу.

Майже напевно PES 2017 офіційно з’явиться в Росії 20 вересня 2016 року одночасно з європейським релізом гри. Цікаво, що дата виходу FIFA 17 в РФ, як і в усьому світі, встановлена на 29 вересня. Двома днями раніше відбудеться реліз гри, вже 24-ою за рахунком в серії FIFA, в США.

Смотрите также

Кращі новинки комп’ютерних ігор 2017 року

“Що рік прийдешній нам готує? Ех, якщо б зазирнути вперед!..” Для кого-то майбутнє залишається загадкою, …