Домой / Новини 2017 року / Президентська програма підготовки управлінських кадрів 2016-2017

Президентська програма підготовки управлінських кадрів 2016-2017

Зараз діє президентська програма, яка здійснює підготовку управлінських кадрів у 2016-2017 роках. Згідно з цією програмою проводиться навчання керівників і перспективних працівників, які зможуть проводити роботу в державному апараті. Варто звернути увагу на те, що президентська програма – одна з тих, які виробляють перепідготовку управлінських кадрів російської держави. У період перекваліфікації учні будуть зайняті навчанням і стажуванням за межами країни у Франції, Німеччині, Фінляндії та інших державах. Варто звернути увагу на те, що стажування працівників проводиться на провідних підприємствах Росії.

Курси навчання

Президентська програма підготовки управлінських кадрів 2016-2017 проводиться протягом дев’яти місяців. Після того як прослуханий курс, ви отримаєте можливість пройти спеціальну стажування на профільних підприємствах зарубіжжя. В програму перепідготовки входить три курсу:

 • «А». Ця програма здійснює підготовку робітників високого рівня з управління та економіки. Згідно з цією програмою, проводиться прослуховування курсів, а також реалізація авторських проектів. Реалізація проекту проходить під чітким керівництвом куратора. У середньому навчання триває п’ятсот п’ятдесят годин.
 • «В». Ця президентська програма працює з принципами управління і фінансової діяльності. Її тривалість становить 550 годин.
 • «Q». Вона передбачає підготовку фахівців у двох напрямках. Її тривалість становить сто двадцять годин.
 • Щоб потрапити в президентську програму для випускників проводиться спеціальний конкурс. З відібраних людей сформують групи за тематичним і галузевим принципом.

  Відбір за конкурсом

  президентская программа

  В першу чергу варто звернути увагу на те, що відбір претендентів на президентську програму проводиться в кілька етапів. Це безпосередньо кваліфікаційний тур і випробування людей, які хочуть взяти участь у програмі. А ось при відбіркових турах проводяться іспити:

 • Проведення тестування, щоб оцінити, наскільки випускник володіє іноземною мовою.
 • Спеціальне тестування, яке допоможе визначити, наскільки людина компетентна в інформаційних технологіях.
 • Співбесіду. Воно потрібно для визначення компетентності.
 • Вартість перекваліфікації

  повышение квалификации

  Треба відзначити, що вартість такої перепідготовки безпосередньо залежить від закладу і самої програми. Президентська програма дає можливість скористатися курсом для підвищення кваліфікації. Після проходження програми підготовки управлінських кадрів 2016-2017 ті, хто в ній брав участь, вносяться в загальну базу даних. Далі проводиться формування резерву кадрів по управлінню. Варто звернути увагу на те, що, за статистикою, підприємства, які брали участь у президентській програмі, сильно відрізняються рівнем інновацій. Скорочення витрат в таких підприємствах досягає 10%.

  Параметри для перекваліфікації

  Варто звернути увагу: щоб потрапити в президентську програму, потрібне дотримання наступних вимог:

  • вік людини, який бажає підняти кваліфікацію, не повинен бути більше сорока років;
  • у людини повинен бути диплом про те, що він закінчив вуз;
  • трудовий стаж має бути не менше 5 років;
  • якщо ви берете участь в програмі «А» і «В», у вас повинен бути стаж 3 роки керівником;
  • вимагається знання іноземної мови.

  Якщо ви відповідаєте параметрами, можна без проблем подавати заявку на участь в президентській програмі. Варто звернути увагу на те, що програма розрахована на керівників підприємств і менеджерів, які прагнуть збільшити свої пізнання у певній діяльності.

  повышение квалификации в Санкт-Петербурге

  Зверніть увагу: мета президентської програми полягає в тому, щоб дати керуючим і менеджерам необхідну для роботи інформацію. Такого роду перекваліфікація допоможе оптимізувати управління підприємством та підвищити його ефективність, застосовуючи нові підходи для вирішення поставлених завдань. До всього іншого, при проходженні перекваліфікації ви зможете навчитися правильно складати бізнес-плани. Завдяки цій програмі керівники отримають цінні знання і практичний досвід.

  Смотрите также

  Документальні фільми 2017-2018 року

  Ласкаво просимо у світ документального кіно, історії якого засновані на реальних фактах, подіях і життя …