Домой / Ігри / Покемон Го вийде в Росії в 2017 році

Покемон Го вийде в Росії в 2017 році

Можливо, ви вже стикалися в Мережі з повідомленнями про те, що гра Покемон Го, випущена в магазинах App Store і Google Play, вийде в Росії в 2017 році. Не вірте цьому! Самі розробники в особі компанії Niantic не посоромилися оголосити про те, що в російському App Store додаток, яке дозволяє ловити покемонів, завдяки чому воно й наробило стільки галасу в усьому світі, з’явиться вже в другій половині липня 2016 року.

Pokemon Go: всього 2 тижні, і 20 млн користувачів спіймані розробниками гри

Реліз гри відбувся в США 6 липня. Крім цього, в той же день гра була доступна для вільного скачування в Австралії та Новій Зеландії. Завантажити її могли всі власники телефонів, що працюють під управлінням операційної системи iOS або Android. Факт появи гри на Windows Phone поки ніяк не видає себе — мається на увазі те, що жодних заяв про це з боку розробників на даний момент часу зроблено не було.

За два тижні, що сталися з моменту релізу додатка в англомовних регіонах світу, Європі і деяких частинах Азії, Pokemon Go завантажили понад 20 млн користувачів. В свою чергу такі цифри дозволили творцям свого дітища збагатитися більш ніж на 10 млрд доларів.

Культурний феномен, породжений мобільною грою, за твердженнями деяких блогерів, має настільки високими амбіціями, що готовий відвернути затятих шанувальників фільмів для дорослих і перенести їх увагу на ловлю покемонів, кишенькових монстрів, як можна дослівно перекласти назву цих створінь, які вже давно стали героями вигаданої всесвіту, що включає в себе всі різновиди медіаразвлеченій: аніме, манга, ігри і т. д.

Коли чекати появи Pokemon Go в Росії?

Дата виходу Покемон Го в Росії, раніше запланований на 17-18 липня 2016 року, як показав час, була трохи зсунута. Поки реліз гри в російському App Store відкладається, користувачі, що викачали додаток в американському та європейських магазинах (це можна зробити всього в пару кліків, а це займе всього пару хвилин), не можуть натішитися своїй удачі. Єдиний мінус такого підходу — не локалізований інтерфейс. Втім, базових знань, здобутих при вивченні англійської, щоб зрозуміти, що треба зробити в процесі гри, буде достатньо.

Гра Покемон Го для російського ринку, як ми вже сказали вище, з’явиться не в 2017, а в 2016 році. Цілком можливо, що коли ви будете читати цей матеріал, додаток вже вийде і поб’є всі рекорди російського App Store, що дозволить йому дуже довго бути лідером за кількістю завантажень. Варто відзначити, що подібний «хайп» був зафіксований раніше хіба що під час появи відомої Flappy Bird, аркади, за якою багато хто власники смартфонів, які не зуміли домогтися бажаного результату, що їх дуже сильно дратувало, навіть розбивали свої пристрої, кидали їх об стіну, викидали у вікно і робили інші не зовсім буденні речі.

Масове божевілля на грунті покемонів

Здається, що Pokemon Go геть позбавлений такого роду істерії, яку він може породити, хоча б тому, що тут якщо гравцеві і належить дійти до наміченої мети, то зробити це він зможе запросто, принаймні, на першому етапі. Далі, природно, буде важкувато. І, знову-таки, щоб розвивати свого ігрового персонажа, доведеться вкладати реальні гроші, або, не роблячи цього, бігати по місту і буквально лякати народ виразами типу «Тут покемон, дайте я його спіймаю!».

Напевно в 2017 році Pokemon Go вже не буде таким популярним, можливо, його «зірковість» пройде вже восени, і це нормально. Так було з Flappy Bird, мобільною грою, згаданої нами раніше в тексті, так, можливо, буде і з Покемон Гоу. Втім, що стосується «ігри з покемонами», то її навряд чи видалять з App Store, хоча спроби запобігти масове божевілля на законодавчому рівні вже є. Навіть у Росії, ще до офіційного релізу гри, на даний момент часу вживаються такі. Не виключено, що однією з причин, по якій було затримано поява додатка в російському магазині, з’явилися саме подібного роду, так би мовити, «перешкоди».

В чому суть, власне, суть гри, з-за чого був породжений такий «хайп»?

Давайте коротенько, що називається, для тих, хто в танку, розповімо, що таке взагалі Pokemon Go. Коли ви завантажите додаток з магазину, після чого вона встановиться на ваш смартфон вже при першому вході вас зустрінуть покемони. Згодом, коли ви налаштуєте ігрові параметри під себе, вам буде запропоновано пошук покемонів. Може вийти і так, що для цього вам буде потрібно пробігтися до центру міста. Додатково ви можете тренувати свого ігрового персонажа, тим самим розвиваючи його, щоб гідно битися з супротивниками. Для повноцінної роботи програма використовує смартфон, підключений до Інтернет, і модуль GPS, встановлений у ньому. Завдяки супутникової системи навігації ви, власне, маєте всі шанси для того, щоб виловити рідкісного покемона.

А в завершенні цікавий факт: божевілля фанатів гри призвело до того, що деякі зупиняли свої машини, виходили з них і пускалися на пошуки покемонів. Це вдвічі кумедно, якщо врахувати, що таких людей було багато — практично цілий натовп божевільних, очі яких буквально світилися від щастя пошуку.

Застерігаємо вас, щоб ви були обережні в своїх власних пошуках покемонів. В першу чергу оцініть безпека майбутнього маршруту, а вже після цього ловіть рідкісного персонажа, щоб згодом продати його і заробити на ньому необхідні кошти, які згодом підуть на поліпшення своїх ігрових можливостей.

Смотрите также

Кращі новинки комп’ютерних ігор 2017 року

“Що рік прийдешній нам готує? Ех, якщо б зазирнути вперед!..” Для кого-то майбутнє залишається загадкою, …