Домой / Подарунки 2017 / Подарунки хлопчикові на Новий 2017 рік

Подарунки хлопчикові на Новий 2017 рік

Новий рік – свято веселощів і чарівництва, особливо цей чудовий свято чекають діти. Хтось ще вірить у Діда Мороза, чарівного гнома або фею, а хтось чекає подарунків від батьків. Мами і тата вже починають планувати, який подарунок піднести хлопчикові на Новий 2017 рік.

Для дитини важливо, щоб подарунок був бажаним. Хлопчаки задовго до приходу Нового Року починають просити у батьків або у Діда Мороза вподобану іграшку.

Щоб догодити дитині, дізнайтеся, щоб він хотів отримати на новий Рік або якщо він вірить в Діда Мороза, напишіть разом з ним лист. Тоді хлопчик буде щасливий, коли отримає заповітний сюрприз. Якщо ви даруєте подарунок племіннику або братику, то поцікавтеся у батьків, чим цікавиться їхня хлопчик, це допоможе визначитися з вибором подарунка.

Ідеї подарунків для хлопчика від 3 до 6 років на Новий Рік

Хлопчики в цьому віці заманюють всілякі яскраві, заводні іграшки. Дитина ще не розуміє те, скільки коштує та чи інша річ, тому не намагайтеся вибирати занадто дорогі іграшки.

Подаруйте хлопчикові скульптуру сніговика з куль. Виготовленням таких фігур займаються фірми з організації свят. Така іграшка зовсім не важка і дитина з задоволенням буде грати з нею.

Подарунком буде розвиваючий комп’ютер для дітей. В такому віці хлопчики, проявляють інтерес до комп’ютера, бачачи, як дорослі тиснуть на кнопки, можуть повторювати за ними. Все це може призвести до не найкращих наслідків. Тому така іграшка завлечет хлопчика, і він втратить інтерес до цього комп’ютера. До того ж у таких іграшках є безліч матеріалу для навчання дитини.

Подаруйте хлопчику літак на радіокеруванні, для такого віку можна підібрати невеликий, щоб йому було зручно. Незабаром він навчитися ним управляти.

Подаруйте іграшку робота, який яскраво світиться в темряві і танцює. Діти в такому віці грають з заводними іграшками або виробляють якусь дію.

Можна подаруйте набір для створення штучного снігу. При змішуванні порошку і води відбувається реакція, за рахунок чого утворюється маса нагадує сніг. Руки дитини не замерзнуть від такого снігу, це ще один плюс такого набору.

Подаруйте хлопчикові маленьку іграшкову гармошку. Він уже досить виріс і любить наслідувати дорослим, особливо це стосується музики. Дитина буде, не перестаючи грати на такому музичному інструменті.

Хорошим подарунком буде спеціальна клеюча папір з поверхнею для малювання маркером або крейдою. Приклеївши такий лист паперу на стіну, ви в той же час захищаєте шпалери від дитячої творчості.

Подаруйте хлопчикові набір стираються ручок. Так буде можливо виправити невдалий малюнок, і якщо раптом дитина намалює щось на важливому документі, можна буде прибрати напис.

Ідеї подарунків для хлопчика від 7 до 10 років на Новий Рік

Хлопчик цього віку грають вже усвідомлено, розподіляються за ролями. Тому іграшки та інші подарунки повинні бути пов’язані з активним життям дитини.

Подаруйте хлопчикові конструктор з безлічі дрібних деталей, в такому віці діти люблять конструювати фігури, будинки, стоять роботів. Це відмінно розвиває творчі здібності.

Подарунком буде самокат, хлопчик з цікавістю роз’їжджати на своєму новому транспорті, до того ж рухливі ігри підуть тільки на користь.

Якщо дитина просить придбати домашнє тварина, наприклад, собаку або кішку. То неодмінно візьміть в притулку або купіть йому домашнього вихованця. Це важливо, що у хлопчика проявляється бажання піклуватися, тому такі прагнення потрібно заохочувати.

Подаруйте хлопчикові іменну футболку, оскільки він вже вміє читати і розуміє значимість цього подарунка. До того ж діти цього віку часто спрацьовують одяг, так що це, практичний подарунок.

Хорошим подарунком буде валізу з інструментами, з пластмаси. Хлопчики часто проявляють інтерес до дорослих інструментів, шурупах, гайок. Тому подарувавши йому, власний він втратить інтерес до різним небезпечним в його віці предметів.

Подаруйте хлопчику набір для тенісу. Купіть вже повноцінний набір в комплекті з ракетками і кулями. За рахунок гри в теніс у нього буде добре розвиватися реакція і сила.

Книга завжди хороший подарунок, особливо для хлопчика в період активного розвитку. Подаруйте йому книгу з повістями та оповіданнями. Якщо дитина з дитинства полюбить читання, в майбутньому навчання буде даватися йому легко.

Чудовим подарунком для хлопчика буде двоколісний велосипед. Хлопчик зазвичай рано вчаться кататися на таких велосипедах, це допомагає розвивати ноги.

Подаруйте хлопчикові електронну книгу. Багато хто з дитинства вміють користуватися електронними пристроями. Такий подарунок корисний у навчанні, дитина буде більше читати книжок і буде рости освіченою людиною.

Ідеї подарунків хлопчикові від 11 до 14 років на Новий Рік

В такому віці хлопчикові як ніколи необхідно ретельно займатися своєю освітою. Тому подарунки повинні бути зі змістом і неодмінно повинні бути потрібними.

Подаруйте хлопчикові журнали з ребусами і загадками. Це захоплююче заняття шукати відповіді на завдання. Так само це найкращим чином розвиває у дитини логічне мислення та інтелект.

Подаруйте хлопчикові путівку в табір, бувають різні дитячі табори не залежно від пори року. Спілкування з однолітками і появу нових друзів, необхідне для дитини.

Подаруйте дитині набір для дартсу. Це захоплююча і цікава гра формує в дитині спритність і точність при кидку.

Подарунком стане іменний кухоль, якщо хлопчик грає в команді, то можна замовити навіть з логотипом. Діти в цьому віці люблять хвалитися новими придбаннями.

Якщо хлопчик проявляє інтерес до риболовлі. То можна подарувати йому власну вудку, так він буде пишатися своїм уловом.

Гарним подарунком, особливо в переддень Нового Року будуть шнурки зі світлодіодами. Це модно, тим більше на хлопчика підліткового віку вони будуть чудово виглядати в темряві.

Смотрите также

Корпоративні подарунки на Новий 2017 рік

Новий рік – чудове свято для сімейного кола і не тільки. Прийнято відзначати його і …