Домой / Подарунки 2017 / Подарунки сестрі на Новий 2017 рік

Подарунки сестрі на Новий 2017 рік

Міцні родинні узи змушують напередодні свят бігати по різних магазинах у пошуках стоять подарунків Які ж новорічні подарунки сестрі на 2017 рік заслуговують того, щоб з’явитися під ялинкою у родички?

Оригінальні новорічні подарунки для дому улюбленої сестри

Найчастіше жінкам дарують презенти, які пов’язані з їх домашнім господарствам. Практичні і корисні — таким презентів завжди знаходиться застосування. Що ж піднести сестричці в таких жорстких рамках?

 • Постільна білизна з накладеними на нього сімейними знімками з попереднього Нового року.
 • Халат, що нагадує костюм Діда Мороза.
 • Настінні годинники з вигравіруваним привітанням та написом «2017».
 • Можна подарувати будь-яку червону техніку для будинку, адже настає рік Вогняного Півня (пилосос, мікрохвильову піч).
 • Набір посуду, стилізованої під Новий рік, тобто із зображенням сніговиків, Півня, Діда Мороза.

Практичні презенти для дому рідко бувають оригінальними, зате вони точно будуть використовуватися сестрою. Якщо людина бажає проявити фантазію, йому можна придивитися до різноманітних ламп. Зараз продаються лампи самих різних форм, так ще і з незвичайними ефектами світіння (гелеві, що імітують нічне небо і морські хвилі).

Завжди приємний подарунок — квіти, але піднести їх потрібно в красивій вазі, бажано у формі півня або з зображенням Діда Мороза. Таку вазу можна розписати самостійно, щоб презент вийшов ще більш креативним.

Смішні подарунки

Подарунки сестрі на Новий 2017 рік можуть бути не тільки оригінальними, але ще й смішними. Ось варіанти кращих презентів з гумором:

 • тапочки у вигляді Дідів Морозів з підігрівом;
 • будильник, який кукурікає в призначений час;
 • набір рецептів «100 кращих страв для Нового року для чайників»;
 • незвичайні шоколадні фігурки, що виглядають як набір технічних інструментів або як зброя;
 • дуже креативно виглядає наступний подарунок: шампанське, кошик квітів і відерце олів’є, як головні символи будь-якого Нового року;
 • пляшка дитячого шампанського з вітальною етикеткою або портретом сестри.

Жартівливі подарунки рідко виявляються дорогими, але зате вони завжди запам’ятовуються, доставляючи задоволення одержувачу. Важливо не образити родичку занадто різким презентом. Гумор повинен бути в міру, і він не повинен бути занадто відвертим. Подарувати родичці можна смішний фартух із зображенням голого Діда Мороза або книгу рецептів «1000 страв з Півня» (відмінно впишеться в святкову атмосферу). Якщо подарунок виглядає дуже бюджетно, в добавок до нього піднести можна конверт з грошима.

Подарунки на Новий 2017 рік сестрі по інтересам

З кожним роком все більшу популярність набирають презенти за інтересами. Стилізовані під свято, вони приводять у захват будь-якої людини, особливо, якщо обрані з розумом. Які ж подарунки за інтересами підійдуть для сестри?

 • набір для малювання і мольберт,на якому сам дарувальник закріпить своє зображення Діда Мороза (для сестри-художниці).
 • Сертифікат на друк своєї книги у приватному видавництві за гроші з уже розробленої обкладинкою, стилізованої під Новий рік.
 • Сертифікат на навчання їзді на сноуборді або лижах.
 • Сертифікат на похід в тату-салон.
 • Подарувати родичці можна лук і стріли, якщо вона захоплюється стрільбою (чохол для стріл можна стилізувати під новорічне свято). Якщо сестра обожнює фехтування, то нова шпага з гравіюванням її порадує.

Тут важливо враховувати інтереси людини, його вік і погляди на життя. Якщо сестра не в захваті від співу, дарувати їй сертифікат на курси вокалу не варто. Вибирати презент за інтересами слід лише в тому випадку, якщо людина повністю розбирається в інтересах своєї сестри, у тому, що вона любить, і чим захоплюється.

Родичці, яка обожнює готувати, дарують майстер-клас кулінарних уроків з кухарем. Дівчина, що обожнює подорожувати, залишиться в захваті від сертифіката на відвідування мовних курсів. Шанувальник екстриму з задоволенням стрибне з парашутом або покатається на дельтаплані. Зараз в інтернеті можна знайти сотні тематичних подарунків, і у кожного з них є свої переваги.

Дорогі подарунки

Дарувальники приходять до логічного висновку, що презенти для сестри та інших родичів зобов’язані бути дорогими, висловлюючи ставлення людини до сім’ї. Які ж дорогі подарунки напередодні Нового року затребувані?

 • Золоті прикраси з вітальним гравіруванням або зображенням символу року.
 • Величезний портрет всієї родини, виконаний з новорічної фотографії минулого року рукою майстра.
 • Iphone в новорічному чохлі порадує сестру в будь-якому віці.
 • Колекційне видання рідкісної книги — подарунок для справжнього колекціонера.
 • Букет у формі цифр 2017 теж коштує чимало, але зате точно порадує улюблену сестру.
 • Сертифікат на похід в салон краси.

У розрахунок варто брати настрій презенту і його статус. Так, похід в салон краси з повним комплексом послуг обходиться в 8-10 тисяч рублів. Техніку дарувати можна, але необхідно якось стилізувати її під настає свято, приділивши увагу атмосфері урочистості. Подарунком може стати і святковий салют, влаштований на честь сестри. В небо запустять десятки феєрверків, які складуться в цифру 2017. Такий презент внесе різноманітність в будь-яке свято.

Золоті прикраси та брендовий одяг — популярні подарунки на Новий рік. Але якщо брендовий одяг важко стилізувати під свято, то з прикрасами це отримує легко. Достатньо лише вибрати кулон у вигляді півника або браслет з вітальним гравіруванням. Піднести можна і гроші, але у святковому конверті і вигідно обігруючи цифру 2017. У Новий рік дарують 20 тисяч, 2017 рублів, 17 тисяч, щоб не лише матеріально підтримати людину, але і принести в його будинку удачу.

Щоб порадувати родичку в новорічну ніч мало подарувати їй посуд або парфум. Проявивши фантазію, людина змусить всіх навколо запам’ятати його презент і викличе щиру посмішку на обличчі сестри.

Смотрите также

Корпоративні подарунки на Новий 2017 рік

Новий рік – чудове свято для сімейного кола і не тільки. Прийнято відзначати його і …