Домой / Подарунки 2017 / Подарунки клієнтам на Новий 2017 рік

Подарунки клієнтам на Новий 2017 рік

Напередодні головного свята в країні бізнесмени замислюються про те, які подарунки клієнтам на Новий рік (2017) зробити, щоб порадувати кожного з них. Зупинитися на краще якісних і незвичайних презенти, які висловлять ставлення дарувальника, і при цьому будуть нагадувати одержувачу про торжестві.

Недорогі, але приємні подарунки на Новий 2017 рік клієнтам

Найчастіше власники компаній зупиняються на презентах з символікою компанії. Коштують вони недорого, але при цьому відразу зрозуміло, хто зробив подарунок, і яке його ставлення до партнерів по бізнесу. Ось тільки символізму в таких ручках і блокнотах немає, і вони ніяк не пов’язані з торжеством. Що ж слід піднести клієнтам компанії, щоб порадувати їх і нагадати про своєрідність наступаючого року Півня?

 • Календарі 2017 року з емблемою компанії або з фотографіями колективу.
 • Ще один недорогий варіант — зроблені на замовлення ялинкові іграшки із зображенням Вогняного Півня та емблеми фірми.
 • Віддати перевагу можна настільним точилкам або фігуркам, виконаним у формі символу наступаючого свята.
 • Відмінним недорогим подарунком стане заправляемая запальничка з гравіюванням, якій клієнт ще довго зможе користуватися.

Сенс таких презентів полягає в тому, щоб обійтися малими засобами, і при цьому нагадати клієнту, як важливо для компанії їх спільну співпрацю. Такі подарунки не обов’язково повинні бути дорогими, адже іноді і мила дрібничка здатна сподобатися людині, якщо зроблена вона з розумом.

Солідні презенти або як зробити дорогий подарунок клієнтам?

Корпоративні подарунки на Новий 2017 рік клієнтам часом бувають і дорогими. Звичайні великі фірми підносять солідні сувеніри тільки тим своїм клієнтам, які проявляють багаторічну вірність в плані співпраці. Для таких людей, які давно стали друзями фірми можна придбати наступні подарунки:

 • модна зараз 3D лампа нагадає про символізм свята і зможе прикрасити офіс або будинок людини;
 • маятник Ньютона — чудовий подарунок, який підкреслює солідність клієнта і важливість ділових відносин, існуючих з ним;
 • зараз можна зробити замовлення і шахи, які будуть відображати сферу діяльності підприємства (наприклад, шахові фігурки для туристичної компанії можуть бути виконані у формі відомих пам’яток);
 • спеціальний кулінарний набір, в якому зібрані різноманітні новорічні рецепти — яскравий і символічний подарунок;
 • віддати перевагу можна пляшці дорогого вина або віскі з 20-річною витримкою.

Важливо розуміти, що презент для корпоративного клієнта не повинен бути занадто дорогим, а інакше це збентежить самої людини. Варто зупинятися на якісних, але в той же час адекватних по вартості речі. Найчастіше власники фірми віддають перевагу солідним презентів у ціновому діапазоні до 2000-3000 рублів.

Оригінальні презенти для дорогих клієнтів

Хто сказав, що подарунок на Новий рік повинен бути нудним і стриманим? Багато фірм роблять вибір на користь оригінальних презентів і не прогадывают, адже такі подарунки миттєво запам’ятовуються і міцно асоціюються зі святом. Які ж варіанти креативних подарунків на рік Півня можна розглянути?

 • Піднести вино можна в спеціальному чохлі у формі півня, який виглядає вкрай незвично і підкреслює зв’язок презенту з святом.
 • Флешка у формі півня — корисний гаджет для будь-якого сучасної людини.
 • Світна новорічна міні-ялинка для столу буде довго нагадувати клієнту про свято.
 • Термо-кружка з зображенням Вогняного півня або логотипу компанії, які будуть зникати або з’являтися при нагріванні поверхні.
 • Іграшка антистрес у формі ялинки або символу наступаючого року.

Подібні презенти хороші саме тим, що вони показують, як довго власник компанії опрацьовував тему подарунка, як креативно він підійшов до вибору. Однак потрібно пам’ятати, що мова йде про ділових подарунках для співробітників і клієнтів. Саме тому преподносимая річ не повинна бути занадто інтимного, також вона не повинна ображати почуття людини, торкатися його специфічних поглядів на життя. Тільки в такому випадку подарунок порадує людини на всі 100%.

Читайте також про інші ідеї подарунків на Новий 2017 рік для ваших близьких

Гастрономічні варіанти подарунків на Новий 2017 рік клієнтам

Все частіше великі бізнесмени віддають перевагу не святковим дрібничок, а різноманітним продуктами харчування вишукувань. Справа в тому, що термо-кружка або календар з логотипом компанії комусь може не сподобається, а ось кошик з фруктами обов’язково сподобається будь-якому клієнту. Ось лише кілька варіантів їстівних подарунків, які ідеально вписуються в рамки майбутнього торжества:

 • шоколадні фігурки у формі Вогняного півня порадують не тільки своїм надзвичайним смаком, але і взаємозв’язком з наступаючим Новим роком;
 • подарунок з гумором — набір для виготовлення льодяників у формі півника, який можна придбати в інтернет-магазинах;
 • віддати перевагу можна бочонку меду з емблемою компанії і написом «2017 рік»;
 • імбирні пряники з нанесеними на них зображеннями емблем компанії і символу наступаючого року — ще один яскравий презент;
 • віддати перевагу можна пляшці дорогого віскі і двох склянок для нього з вигравіруваним на них емблемою фірми.

Гастрономічні презенти зазвичай викликають бурхливий інтерес у будь-якого одержувача, вони подобаються всім без винятку, а стоять при цьому недорого. Таким чином, власник компанії може й проявити свою фантазію, і неабияк заощадити при цьому. Самі смаколики можуть не мати прямого зв’язку з торжеством, але тоді символічною зобов’язана виявитися коробка. Наприклад, можна піднести клієнту набір шоколадних цукерок у виконаній на замовлення упаковці із зображенням півня і написом «Новий рік 2017».

Варіантів подарунків для клієнтів існує багато, і кожен з них гарний по-своєму. Тільки заздалегідь подбавши про вибір, продумавши всі нюанси презенту, людина зможе порадувати тих, за кого його бізнес процвітає!

Смотрите также

Корпоративні подарунки на Новий 2017 рік

Новий рік – чудове свято для сімейного кола і не тільки. Прийнято відзначати його і …