Домой / 2019 РІК ЖОВТОЇ СВИНІ / Пила циркулярна. Види та особливості

Пила циркулярна. Види та особливості

Циркулярна пила – це інструмент, що працює від електромережі або акумулятора, призначений для різання твердих матеріалів. Ріжучий елемент представляє собою диск, на краю якого розташовані зуби.

Дискові пили або, як їх ще називають, циркулярки користуються великим попитом у професійних і початківців фахівців. Це обладнання є універсальним і може повністю замінити роботу ножівки, збільшивши продуктивність і якість роботи за рахунок наявності двигуна.

По конструкції циркулярна пила може представляти собою верстат, закріплений на сталевому столі. Такі конструкції вагою 25 кг, мають високу потужність, чисті зрізи, часто використовують у промисловості. Легка ручна циркулярна пила доповнено ручкою для роботи. Все це укомплектовано у валізу для зручного транспортування.

Пили на сайті https://trudovik.com.ua/ продаються як електричні, так і акумуляторні. Електрична циркулярна пила має високу потужність, а також елемент, блокуючий двигун у випадку перегріву. Акумуляторна циркулярна пила являє собою мобільний інструмент, який можна використовувати у важкодоступних місцях при відсутності електромережі. Тривалість роботи, безумовно, залежить від ємності акумулятора.

Пила циркулярная. Виды и особенности

Обладнання дозволяє проводити вертикальні, поздовжні і поперечні пропили. Маючи в наявності спеціальні напрямні, можна направляти диск під кутом. Диски мають як позитивний, так і негативний кут заточування зубів. Позитивний кут заточування дозволяє циркулярній пилці виробляти якісний розпил дерева, пластика, а також дерева з цвяхами, негативний кут заточування – міді і жерсті.

Розрізняють наступні види дисків:

  • з твердосплавними напайками, основне призначення яких полягає в роботі з твердими матеріалами, такими як дерево, тонкий метал і пластик;
  • диски без напайок застосовують для отримання рівних розрізів м’яких порід дерева.

Виробники доповнили інструмент зсувним захисним кожухом для пильного диска з вікном, яке дозволяє вирівнювати диск під час роботи, а також вирівнювати лінію реза. Для відведення тирси деякі моделі мають стандартне підключення до промислового пилососа.

Вибираючи циркулярну пилу, варто ґрунтуватися на характері і об’ємах робіт. Якщо ви плануєте використовувати прилад в побуті, краще зупинити свій вибір на ручному обладнанні, яке має невелику вагу і невибагливо в обслуговуванні. Для тривалої та інтенсивної роботи варто придбати верстат, який має більш високу потужність, витримує великі навантаження і дозволяє з легкістю міняти ріжучі елементи для роботи з різноманітними матеріалами.

Відео

Смотрите также

Переваги комп’ютеризованих швейних машин

Сучасні технології щільно увійшли у всі сфери нашого життя, повністю змінивши наш погляд на звичні …