Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Передбачення / Передбачення Влада Росса на 2018 рік: нові прогнози відомого астролога

Передбачення Влада Росса на 2018 рік: нові прогнози відомого астролога

Багато століть тому людство почало цікавитися рухом планет і тим, як воно впливає на стан справ у землян. Особливу увагу вони приділяли траєкторії польоту небесних тіл, адже саме вона визначала те чи інше прийдешня подія.

Було відзначено, що чергування планетарних позицій впливає не тільки на окрему людину, але і на існування цілої держави. Найчастіше конфлікти, війни, катаклізми та інші неприємності пов’язували саме з властвованием певної планети на небосхилі.

З тих пір чимало води витекло, наука астрономія просунулася далеко вперед і сьогодні вміє проводити чіткі дослідження руху космічних тіл, а також їх прямий зв’язок з мінливістю майбутнього нашої планети. Величезний інтерес у суспільства викликає вчений Влад Росс: передбачення на 2018 рік від астролога виглядають цілком реалістичними і вселяють відчуття впевненості в завтрашньому дні.

Астрологічні викладки від Влада Росса щодо 2018 року доводять, що криза і міжнаціональні конфлікти незабаром відійдуть на задній план. У свою чергу, на їх місце прийде спокій та добробут як для окремих громадян, так і для держави в цілому.

Безумовно, кожна людина вирішує сама, вірити подібним прогнозам або ж залишитися від них осторонь. Але хочеться зауважити, що астрологія — це математична наука, побудована на точних розрахунках, тому сумніви щодо зроблених прогнозів будуть зайвими.

Майбутнє очима Влада Росса

Предсказания Влада Росса на 2018 год: новые прогнозы известного астролога

Вже в кінці 2017 року, на думку астролога, більшість конфліктів на Землі закінчиться перемир’ям і людство увійде в період спокою. Свою думку Влад Росс підкріплює потужними астрологічними фактами. Як відомо, минулі войовничі роки наша планета перебувала під впливом Марса — небесне тіло, що провокує спалахи агресії.

Із закінченням 2017 року ворожий настрій піде на спад, а це означає, що бажання воювати зійде нанівець і сторони підпишуть мирову угоду. Правда, не всі конфлікти можна остаточно: деякі країни увійдуть у фазу “очікування”, спостерігаючи за діями противника без зайвої агресії і провокацій.

Росію в майбутньому чекає різка зміна влади, причому Росс прогнозує прихід сильного і упевненого в собі правителя. Свою точку зору астролог засновує на тому, що нинішній уряд вступив на посаду в епоху саросного затемнення.

Якщо переглянути астрологічну статистику, то стане зрозуміло, що всі правителі, які приходили до влади під час цього космічного явища, позбавлялися своїх повноважень одразу після його закінчення. На даний момент наближається кінцівка саросного затемнення — це відбудеться в 2017 році.

Предсказания Влада Росса на 2018 год: новые прогнозы известного астролога

Яким чином Росія позбудеться урядового апарату зірки мовчать, але Влад Росс не виключає державний переворот. Перші 2-3 роки виявляться кризовими, стверджує астролог, але як тільки вони пройдуть, держава знову стане на шлях до величі, економічного розвитку та добробуту.

Високий рівень добробуту дозволить Російської Федерації зайняти лідируючі позиції на світовій арені. У 2018 році буде помітно приховане економічний битва між Китаєм і США, в ході якого світ побачить численні технологічні інноваційні розробки.

Розмірковуючи про Україну, Влад Росс не перестає наполягати на моменті, що до процвітання вона повернеться не раніше 2021 року — відразу після того, як зміниться влада.

Предсказания Влада Росса на 2018 год: новые прогнозы известного астролога

Звіздар пророкує прихід нового правителя, який буде відрізнятися розумом, неймовірною мудрістю, витривалістю і найсильнішим патріотизмом. Але позитивні зміни почнуть відбуватися вже в 2017 році, коли оприлюднять всі інтриги і змови, що виходять від нинішнього уряду. Що стосується Кримського півострова, то Росс висловився однозначно — ця частина землі ніколи вже не стане частиною України.

Війна на Сході держави не припиниться до тих пір, поки не відбудеться зміна влади в РФ. У 2018 році Мінськ перестане бути місцем мирних переговорів між Україною і Росією. Спеціаліст по зіркам не виключає ймовірність вибору нової країни, в якій організують черговий примирливий форум в зовсім іншому форматі.

В цілому, Росс налаштований оптимістично по відношенню до Донбасу — він стверджує, що ця частина України залишиться в її складі.

Влад Росс про Третій світовій війні

Предсказания Влада Росса на 2018 год: новые прогнозы известного астролога

Одеський астролог, серйозно займався розшифровкою пророкувань Нострадамуса, заявляє, що в 2018 році існує велика ймовірність розвитку Третьої світової війни. Як відомо, француз Мішель Нострадамус не раз у своїх посланнях згадував про настільки сумному подію для всього світу.

Уникнути військових зіткнень можна буде лише за участю Росії. Саме Володимир Путін не дозволить повторення глобального катаклізму і сприятиме багатьом країнам у вирішенні як внутрішніх, так і зовнішніх конфліктів.

Влад Росс — український астролог, який останнім часом користується величезною популярністю у світовому співтоваристві. Його точні розрахунки про майбутнє приголомшують, адже вони збуваються із завидною точністю. Астролог зумів прочитати по зіркам повалення режиму Януковича і його поспішна втеча з країни.

Предсказания Влада Росса на 2018 год: новые прогнозы известного астролога

Втрата Україною Криму “прийшла” до звездочету задовго до реальних подій. Крім того, Влад Росс передбачив про теракти у Франції, а також неспокійній обстановці в Єгипті.

Всі пророцтва від Росса відрізняються сміливістю і провокаційністю. Астролог не боїться уряду або інших впливових людей. Він вірить зірок і наполягає на тому, що вони не можуть брехати. А раз небесні “провісники” говорять правду, значить, і йому не треба приховувати.

Відео-рубрика

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Передбачення Віри Ліон на 2018 рік

Багато езотерики чули про Віру Ліон – казахської ясновидиці, яка вміло інтерпретує знаки, послані понад, …