Домой / Передбачення / Передбачення Влада Росса на 2017 рік

Передбачення Влада Росса на 2017 рік

Влад Росс — молодий і перспективний український астролог з Одеси. Свої прогнози провідний спеціаліст давньоарійської традиції трактує сміливо, іноді навіть різко.

Його прогнози збуваються в більшості випадків, чим викликають велику популярність в Україні та за її межами.

Цікаво, якими будуть передбачення Влада Росса на 2017 рік.

Україна в 2017 році

Символ 2017 року — Вогненний Півень. За словами Росса, це рік оновлення і змін на краще. Коли рано вранці півень кричить своє «ку-ка-ре-ку», за переказами це означає, що він розганяє темні сили ночі, добро перемагає зло. Цей рік неймовірно сприятливий для кардинальної зміни напрямку руху на шлях до кращого життя, як для кожного жителя планети, так і для людства в цілому.

Україні пророкує Влад Росс перемир’я. ДНР і ЛНР поки будуть існувати. Але як тільки відбудеться зміна президента в Росії, ці дві республіки розпадуться, і Донбас знову увійде до складу України. Всі нинішні керівники та лідери народних республік покинуть країну. Ці події, за пророцтвом Влада Росса відбудуться в кінці 2017 року.

Що стосується Криму. Астролог вважає, що у 2017, ні в наступні роки, а точніше ніколи Крим українським вже не буде. Півострів чекає тривала війна, в результаті якої Крим відійде до Туреччини.

Україна увійде до Євросоюзу, але не в наступному році, а тільки в 2024. Причому тільки в разі, якщо Євросоюз покине Британія. А вона, швидше за все це зробить — тема обговорюється вже зараз.

В наступному році Україною керуватиме інший парламент. Можливо, саме ці зміни будуть сприяти економічному зростанню країни.

Трохи про футбол. Ця інформація буде цікава українським уболівальникам. Перед Чемпіонатом Європи з футболу, Влад зробив прогноз, що українська збірна не вийде з групи. Так і сталося. Тепер астролог пророкує недовге перебування Андрія Шевченка на посаду тренера: «Шевченко відмінний футболіст, гравець високого класу, але, те, що Андрій успішний тренер, такого в його гороскопі немає».

Росія в 2017 році

За словами Влада Росса 2017 рік — ключовий, переворотный для Росії. Початок року буде складним. Падіння ціни на нафту, заморожування індексації зарплат і пенсій, стрибок курсу долара. Росс радить росіянам вже зараз позбуватися рублів і переводити їх у валюту або дорогоцінні метали.

Різкі зміни почнуться в березні. Астролог прогнозує зміну влади — Володимир Путін залишить посаду президента. Росс пояснює, що це станеться внаслідок циклічність сонячних затемнень. Коли Путін отримав владу, а це сталося в 1999 році, було велике сонячне затемнення. За астрологічними законами, людина, яка прийшла в сонячне затемнення, через вісімнадцять з половиною років, коли воно повторитися, залишає це місце. Для Володимира Путіна це статися в 2017 році.

Прогноз для Росії вказує на те, що з середини року країну очікує відлига і кардинальна зміна напрямку в розвитку. Росії вдасться перейти з ресурсної економіки на інноваційну, що підніме рейтинг країни у світовій економіці.

Європа і США в 2017 році

Навесні 2017 року у Франції пройдуть вибори нового президента. З передрікання Влада Росса це буде людина з ім’ям Ален. Можна припустити, що правити країною буде найближчий соратник Жака Ширака Ален Жюппе, тільки він з кандидатів носить це ім’я.

Залишиться на посту канцлера Німеччини Ангела Меркель? Росс каже, що ні, і пророкує перемогу Франк-Вальтера Штайнмаеру на виборах у Німеччині.

Одеський астролог пророкує, що в Сполучених Штатах Америки на виборах президента переможе чоловік. Значить 2017 і наступні три роки країну очолить Дональд Трамп.

Зміна влади в європейських державах, за прогнозами астролога, можливо, призведе до пом’якшення санкцій по відношенню до Росії. Багато політиків у передвиборній гонці будуть закликати до скасування санкцій, цей заклик частково буде реалізований.

Про Влада Россе

Народився Влад в горах, на гірничо-астрономічної станції в Приельбруссі. Мама Влада займалася астрономією, вивчала астральний аналіз сонця. Те, що Влад захопився астрологією, звичайно ж, не випадково. З раннього дитинства він дивився в телескоп на зірки, а в п’ятнадцять відчув, що астрономія цікавить його більше всього на світі. Він зрозумів — по зіркам можна описати характер людини, розгадати багато явища і передбачати майбутнє. Спочатку астрологія була для Влада хобі, а з часом стала професією.

Росс вважає, що володіє здібностями до цієї справи і даром від Бога. Тепер український астролог допомагає людям: молоді у виборі професії, дорослим розібратися з особистими відносинами, складає індивідуальні натальні карти, робить передбачення подій для своєї країни і всього світу. Він упевнений, що кожній людині необхідно працювати — зірки не працюють для ледарів.

В Україні Влад Росс став за останні роки досить відомим. Причиною того, передбачення Росса, які здійснюються з неймовірною частотою і точністю.

Астролог передбачив повалення уряду Януковича і вигнання колишнього президента країни. Россу ця інформація прийшла через знаки. Дуже часто перед Віктором Федоровичем зачинялися двері. Був ще один знак, який астролог розшифрував як попередження про трагічну подію.

Під час покладання вінків до пам’ятника Невідомому солдату у Києві, один з вінків відірвався і впав на голову президенту. Росс тоді передбачив трагедію в його родині. Через час загинув син Януковича, Віктор. Астролог вважає, що знаки, прикмети, хіромантія чудово доповнюють астрологію часто використовує ці знання для складання особистих гороскопів і передбачень.

Те, що Україна втратить Крим, було передбачене Россом задовго до справджених подій. Також він попереджав про теракти у Франції і небезпечній обстановці в Єгипті. Передбачив, що Яценюк покине уряд до свого дня народження, тобто до весни. Саме так і сталося.

Сміливі передбачення на 2017 рік та прогнози, Влад Росс робить відкрито і, на думку багатьох провокаційно. Астролог вважає, що боятися йому нічого, так як зірки не брешуть, а владики світу не сприймають його серйозно, а даремно. Передбачення Росса найчастіше збуваються, до нього варто прислухатися, щоб уникнути фатальних подій і непоправних ситуацій.

Відео рубрика

Смотрите также

Пророцтво ченця Авеля про Росії на 2017 рік

Вчені-астрологи цінувалися у всі часи. Особливо вони були в пошані серед царів та інших знатних …