Домой / Передбачення / Передбачення Олександра Зараєва на 2017 рік

Передбачення Олександра Зараєва на 2017 рік

Кожна людина, за рідкісним винятком, часто задається питанням, який життя буде в найближчому і віддаленому майбутньому, яких подій і поворотів очікувати від долі? А от побачити це саме майбутнє, дано далеко не всім. Олександр Зараєв один з небагатьох людей, який зумів відкрити завісу в найближчі кілька десятків років.

Олександр Вікторович Зараєв — астролог, Президент «Російської астрологічної школи», власник видавництва «Сіріус», професор. Автор книг і статей з астрології та езотерики. Народився в Дагестані, в 1954 році. Живе в Омську. Давайте познайомимося з передбаченнями Зараєва на 2017 рік.

Чого очікувати світу в 2017 році

В загальних рисах цей рік досить напружений, політично і економічно. Світ чекають конфлікти між країнами і всередині них в основному з-за релігійних протистоянь. Водночас цей період є благодатним грунтом для закладання основ подальшого зростання і процвітання, як для країн, так і для кожної окремої людини. Цей рік найбільш точно характеризує прислів’я «Що посієш, те й пожнеш».

Знаковим 2017 рік буде для Євросоюзу. Зараєв пророкує початок розпаду організації, яка об’єднує 28 європейських держав.

Для Сполучених Штатів Америки, за словами астролога, цей рік буде стартовим майданчиком змін. Відбудуться суттєві зміни в керівництві країни. Зміна президента спричинить ряд позитивних змін в соціальному і економічному житті.

Зараєв пророкує на 2017 рік припинення військових дій на сході України. Війна закінчитися до середини 2017 року. Це подія спричинить за собою ряд позитивних процесів — послабитися політична напруженість, почнеться економічне зростання, у людей з’явиться більше оптимізму і впевненості у завтрашньому дні.

Так що прогнози для України на 2017 рік, на думку Олександра Зараєва, позитивні — у цей період відбудеться перелом у кращий бік.

Передбачення для Росії

Росію чекає напружений рік. Перебуваючи під заступництвом Марса, агресивної і войовничої планети, країна переживе неспокійний час. Економічна криза, участь у військових конфліктах, негативне ставлення світової спільноти до зовнішньої політики Росії, соціальні проблеми — саме в такій важкій ситуації уряд країни в 2017 році прийме кілька нестандартних рішень і нововведень, які в наступних роках виведуть україну з кризи.

Інші країни не будуть готові до таких радикальних прийомів і наслідки кризи триватимуть не один рік. Зараєв каже, що в майбутньому історики назвуть цей період економічною депресією. Також в Росії будуть назрівати протести проти чинної влади. Це буде пов’язано з проведенням реформ у соціальній політиці і скороченням фінансування цієї сфери.

Фінанси будуть спрямовані на розвиток виробництва. Такі дії викличуть падіння авторитету президента у соціально незахищених верств населення і спровокують марші і демонстрації протесту, які не переростуть у великі масштаби.

Росія величезна країна і в ній проживають люди різних релігійних вірувань. Тому релігійне протистояння у світі торкнеться Росії і викличе досить серйозні зіткнення. Уряду вдасться врегулювати ситуацію і згуртувати народ, видавши кілька законів і намітивши зміну курсу розвитку в цілому.

Олександр Зараєв викликав критику і багато питань у громадськості, зробивши прогноз на 2017 рік, яка свідчить, що цей період буде складним для президента Росії, і стане початком завершення його політичної кар’єри. Прав чи Зараєв, наскільки вірні й точні пророкування, ми дізнаємося досить скоро.

Вчений, астролог, провидець

Астрологи у всі часи користувалися повагою, до них прислухалися і прості люди і правителі світу. У теж час астрологію називали псевдонаукою і шарлатанством. З таким твердженням все ж важко погодитися. Астрологія увібрала в себе досвід і знання тисячоліть, це стародавня наука.

Астрологи надали велику допомогу людству на всьому протязі його існування на Землі, і це підтверджується незліченною кількістю зафіксованих фактів історією. До таких астрологам з упевненістю можна віднести Олександра Вікторовича Зараєва. Популярність прийшла до нього в молодому віці, ще в радянські часи.

У своїй діяльності Зараєв використовує науковий підхід. Він вважає, що астрологія-це синтез наукових знань, логіки, інтуїції та абстрактного мислення. За його словами, щоб передбачати майбутнє необхідно зусиллям волі захистити свою свідомість від впливу підсвідомості і раціонального розуму. Саме таким чином, з’являється можливість контактувати з інформаційними потоками.

Олександр Зараєв розробив методику прогнозування подій з використанням людської аури. Його прогнози збуваються з точністю до дрібниць. Так він назвав день аварії на Саяно-Шушенській ГЕС, передбачив війну в Чечні і точну дату смерті Бориса Єльцина.

Збулися пророкування російського астролога, коли наприкінці дев’яностих він розповів про відхід Б. Єльцина з посади президента, і про те, що наступником буде молодий і перспективний політик.

Перемога Володимира Путіна на президентських виборах 2012 року — це ще одне пророкування Зараєва, яке потрапило в ціль.

Олександр Зараєв бачить у майбутньому великі перспективи для розвитку духовності та нової свідомості людства. Це призведе до очищення аури Землі, і дозволить уникнути глобальних катастроф.

Відео рубрика

Смотрите также

Пророцтво ченця Авеля про Росії на 2017 рік

Вчені-астрологи цінувалися у всі часи. Особливо вони були в пошані серед царів та інших знатних …