Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Передбачення / Передбачення Едгара Кейсі на 2018 рік: що чекає Росію і світ?

Передбачення Едгара Кейсі на 2018 рік: що чекає Росію і світ?

Кому не хочеться знати наперед, що станеться в найближчому майбутньому? Напевно, мало таких «не цікавляться» людей. Особливо, в наш складний час, коли навіть провідним експертам складно передбачити, як будуть розвиватися події на політичній або економічній арені в їх країні і в усьому світі.

Але, відкриваючи з допомогою професіоналів завісу таємниці, ми здорово ризикуємо – знання про прийдешні зміни може прямо або опосередковано вплинути на хід подій, змінити наше сьогодення.

Звичайно, говорячи про професіоналів, ми маємо на увазі найсильніших екстрасенсів, прорікання яких приголомшили у свій час весь світ. Багатьох із знаменитих провісників вже немає на світі, але їх віщі слова досі лунають з екранів телевізорів, читаємо їх у газетах і знаходимо на багатьох сайтах.

Одним з таких віщунів є Едгар Кейсі. Його прогнози не раз ставали реальністю, за що Кейсі і здобув славу ясновидця.

Надздібності провидця

Вперше незвичайний талант у Кейсі проявився у віці дев’яти років. Під час шкільного уроку хлопчик увійшов у стан, іменоване трансом. Знаходячись практично в комі, про що зовні ніщо не говорило, Едгар не зміг зі зрозумілих причин відповісти на питання вчителя, за що був осміяний однокласниками.

Визнавши подібна поведінка за непослух, вчитель, який за сумісництвом припадав Едгара Кейсі рідним дядьком, доповів про інцидент батькові хлопчаки. Той, у свою чергу, вирішивши провчити сина, дав волю рукам.

Предсказания Эдгара Кейси на 2018 год: что ждет Россию и мир?

Але не батько вбив у голову дитини шкільні істини. Голос в голові Едгара закликав його тут же заснути. Хлопчик заснув прямо на підручнику. З тих самих пір Едгара Кейсі більше не потрібно було завчати потрібний матеріал. Варто було лише покласти потрібну книжку під подушку, і на ранок хлопець знав усе, що в ній було написано.

А через деякий час до такої цікавої здібності підтягнулися й інші таланти, якими рідко хто може похвалитися.

Вже збулися пророкування Кейсі

У далекому 1929 році провидець ясно «побачив» початок економічної кризи. Підтвердив Едгар Кейсі своє пророцтво досить точним описом практично безнадійного становища на біржах. Далі, в 1933 році медіум і ясновидець пророкує економічний «бум» і не помилився у своїх прогнозах.

Предсказания Эдгара Кейси на 2018 год: что ждет Россию и мир?

Був прав екстрасенс і у вказівках точних дат як початку, так і закінчення двох світових воєн, які забрали тисячі невинних життів.

Кейсі був тим пророком, який говорив про поразку фашистів на Курській дузі і закінчення нацистського режиму, а також про перемогу військ СРСР у Великій Вітчизняній Війні ще до вказаних подій.

Дещо пізніше Едгар Кейсі передбачив падіння комуністичних режимів до кінця XX сторіччя. А в другій половині сімдесятих віщун озвучив ім’я нового лідера для Росії, назвавши його Володимиром.

Предсказания Эдгара Кейси на 2018 год: что ждет Россию и мир?

Говорив Кейсі і про те, що під керівництвом Володимира (Путіна) наша країна почне цвісти пишним цвітом, розвиток у багатьох областях зробить крок далеко вперед. І це єдиний момент, коли Едгар Кейсі злегка помилився з датою – всі ці речі стали відбуватися дещо пізніше.

Ще задовго до подій 11 вересня 2001 року, Едгар Кейсі бачив у віщому сні теракт з літаками і вежами-близнюками, який відбувся в США.

Пророцтва Кейсі на 2018 рік

Оскільки у провісника траплялися «осічки» з точними датами, важко бути впевненим на сто відсотків в датах прогнозів Кейсі. Саме тому слід приділяти увагу більше деталей і подій, а не тимчасовим рамкам.

Предсказания Эдгара Кейси на 2018 год: что ждет Россию и мир?

За словами Едгара Кейсі, незабаром очікується зміна клімату, причому воно буде настільки різким, що для непідготовлених людей дана обставина може здатися справжньою катастрофою. Взимку 2018 року Кейсі передбачив Америці великі снігопади, яких ще не бачили в цих широтах. Морози будуть настільки міцні, що в типових американських будинках з тонкими стінами і великою кількістю вікон буде непросто зігрітися.

Кейсі говорив і про такі речі, які на сьогоднішній день здаються неймовірними: до кінця наступного року в школах будуть проводитися уроки з навчання телепатії.

А вже через 10 років, чи близько того, світу стануть не потрібні телефони та інші засоби зв’язку – всі будуть спілкуватися на ментальному рівні, практично кожна людина освоїть телепатичних навички (як, втім, майже всі вміють користуватися стільниковими телефонами, про яких пару десятиліть назад ніхто й не чув).

Предсказания Эдгара Кейси на 2018 год: что ждет Россию и мир?

Крім телепатії, в прогнозах Кейсі є й інші не менш приголомшливі прогнози: зовсім скоро людство замінить звичайні подорожі в інші міста і країни подорожами в інші виміри.

У 2018 році маленькому хлопчику з Кентуккі судилося знайти в одній з скель легендарний меч Екскалібур, що належав, за переказами, королю Артуру. Саме цей хлопчик, ставши чоловіком, буде чесним і сильним політичним лідером.

Найважливіше передбачення на 2018 рік для всього світу – повернення на тлінну землю Ісуса Христа. За словами провидця, Спаситель постане в образі дев’ятирічного хлопчика, який буде зцілювати хворих людей одним лише дотиком.

Вести про добро, яке буде творити хлопчина, будуть поширюватися далеко за межі його обителі – Центральної Америки. Маленького Христа чекає благословенне майбутнє, його визнають абсолютно всі церкви світу.

Людству залишається лише чекати перетворення слів Кейсі в життя. Сам же провісник обіцяв знову відродитися в 2100 році в штаті Небраска. Навіщо провидець повернеться? Едгар Кейсі говорив про те, що йому необхідно буде переконатися, що всі його передбачення справдилися.

Відео-рубрика

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Передбачення Віри Ліон на 2018 рік

Багато езотерики чули про Віру Ліон – казахської ясновидиці, яка вміло інтерпретує знаки, послані понад, …