Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Передбачення / Передбачення Джуни на 2018 рік

Передбачення Джуни на 2018 рік

Людина – істота тонко організований, прагнула чогось нового, жадібна до знань. Люди здавна прислухалися до слів віщунів, покладаючись на їх дар передбачати майбутнє. Знаючи точно, що нас чекає попереду, чи можна краще приготуватися до неминучого, або ж піти іншим шляхом – всіма силами намагатися обійти передбачені провидцем події.

У наші дні більшість людей все також вірять словами знаменитих ясновидців, адже предречения їх неодноразово виконувалися з точністю до найдрібніших подробиць. Всі ми не раз чули такі імена як Ванга, Нострадамус, Мессінг… Віщунів цих вже немає в живих, але їх предречения досі залишаються на слуху і продовжують втілюватися в життя.

А що щодо сучасників? Є серед нас великі провісники, чиї прогнози збуваються, змушуючи весь світ завмирати в жаху і захопленні перед їх чудесним даром ясно бачити те, що ще не сталося. Багато нинішніх провидці можуть «зазирнути» в майбутнє і дізнатися деякі майбутні події.

Однак не варто вірити буквально кожному другому екстрасенса тільки тому, що він таким називається. Краще звернути свій погляд на тих провісників, які вже встигли зарекомендувати себе.

Однією з правдивих ясновидців, що завжди говорила факти, які збувалися і продовжують збуватися, є Джуна. Мало кому незнайоме її ім’я, адже Джуна Давіташвілі не раз абсолютно точно вказувала на те чи інше подія, яка згодом нападав на людство.

Предсказания Джуны на 2018 год

Джун не дарма вважають сильною і мудрою ясновидиці нашого часу. Цьому є просте пояснення – навіть після смерті Джуни предречения відьми стають реальністю. Тому, щоб дізнатися, який сюрприз підготувала нам доля найближчим часом, краще не ходити по різним сайтам з сумнівними прогнозами, а ознайомитися з передбаченнями на 2018 рік.

Джуна – одна з найсильніших екстрасенсів

Джуна, уроджена Євгена Ювашевна Давіташвілі, народилася в селі Урмія Краснодарського краю 22 липня 1949 року. Сім’я майбутньої відомої ясновидиці була змішаною: батько емігрував в Росію з Ірану, а мати була спадкової козачкою.

Дитинство Джуни пройшло в рідному селі. До пори До часу дівчина не відрізнялася ніякими видатними здібностями, дар розкрився лише після переїзду випускниці медичного технікуму в Тбілісі і подальшого знайомства з Віктором Давіташвілі, який невдовзі став її законним чоловіком.

Предсказания Джуны на 2018 год

Джуну знали як ведунью і цілительку, здатну вилікувати будь-яку хворобу. Зі своїми бідами до екстрасенса приходили впливові і сановитые люди. Заходили і артисти, поети, художники. Джуну запрошували у будинку багато відомих людей. Слава ясновидиці крокувала попереду самої Джуни. Дар віщування важкий і жорстокий. Не кожен зможе винести тягаря таких знань.

Джуна могла бачити майбутнє настільки ясно, що передбачення її ставали приголомшливими відкриттями. Тим не менше у кожного знаменитого людини є своя армія шанувальників, рівно, як і цілий взвод заздрісників, які були налаштовані до прогнозів екстрасенса вельми скептично. Проте шанувальники унікального таланту Джуни повністю впевнені в щирості слів провидиці.

Померла ведунья в Москві 8 червня 2015 року, у віці 65 років.

Що передрекла Джуна на 2018 рік?

Предсказания Джуны на 2018 год

Неодноразово ми стикалися з тим, що передбачення провидців можуть дивувати і навіть шокувати. Багато екстрасенси схилялися до єдиної думки про складному періоді в усьому світі і в нашій країні в середині 10-х років XXI століття. Але що стосується 2018 року, Джуна була налаштована оптимістично.

Незважаючи на те, що останні прогнози від Джуни людство почуло ще в 2015 році і свіжими її предречения назвати вже ніяк не можна, деякі зведення про насування 2018 рік знаменита екстрасенс, все ж, залишила.

Востаннє Джуна звернулася до росіян з екранів телевізорів в одній з передач відомого російського телеканалу. Тоді й стало відомо про те, що буде відбуватися в світі в цілому і в Російській Федерації, зокрема в найближчі роки.

Предсказания Джуны на 2018 год

Не можна не відзначити позитивний настрій Джуни, з яким ясновидиця робила прогнози. Її м’яке розповідь про те, що ще не відбулося, разюче відрізняється від гнітючих і страхітливих прогнозів більшості її «колег».

Джуна висловила повну впевненість в тому, що ніяких серйозних катаклізмів у наступному році не передбачається. Навпаки, за словами провидиці, Росія люблена Богом, який оберігає нашу країну від усякого зла. Нашій державі встановлено один шлях – становлення великої держави.

Економічна криза, який здолав весь світ, має завершитися як раз в 2018 році. Наслідки від нього неабияк потормошат лише олігархів, а прості люди не сильно постраждають від нестабільності економіки.

Предсказания Джуны на 2018 год

Джуна говорила про те, що зараз все людство проходить через ті чи інші випробування. Для кого-то «перевірка на міцність» полягає як раз в нестачі коштів, а кому-то на долю випали інші труднощі. І це зовсім не погано, адже для щасливого та мирного життя потрібно пройти через своєрідну загартування душі і тіла. Це і відбувається останнім часом у різних куточках нашої планети.

Справа в тому, що люди забули, для чого вони прийшли в цей світ. Безперервна гонитва за владою і грошима зробила людство жалюгідною подобою істинного Людини, справжнього творіння. Передбачення для Росії на 2018 рік ясно дають зрозуміти просту істину – ми повинні повернутися до витоків, очиститися від скверни і наповнити світлом свої душі. Тільки так людство позбудеться своїх напастей.

Відео-рубрика

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Передбачення Віри Ліон на 2018 рік

Багато езотерики чули про Віру Ліон – казахської ясновидиці, яка вміло інтерпретує знаки, послані понад, …