Домой / Новини 2017 року / Парад перемоги у 2017 році

Парад перемоги у 2017 році

Парад перемоги 2017 року за звичаєм проведуть у столиці на головній Площі. 9 травня вважають днем торжества, вдень, коли радянський народ здобув перемогу у Великій Вітчизняній війні! Цей день святкують жителі Російської Федерації, України, Білорусії і всіх країн, що входили до складу колись існуючого СРСР. Для всіх жителів це вихідний!

З історії свята

Після війни 9 травня, як свято перемоги, почали святкувати по всьому Радянському Союзу. Однак через кілька років це свято перестав бути настільки масштабним. Лише через 20 років 9 травня знову відродили і відзначали щороку. У круглому 1965 року День Перемоги визнали вихідним. Після того, як розпався Радянський Союз, кілька років ні паради, ні саме свято 9 травня не зазначалося, відродили такий звичай тільки з 1995 року. В 50-річний ювілей у Москві провели кілька парадів: на горі Поклонської, із залученням бойової техніки і військовослужбовців, і на Червоній площі (пішки). Паради щорічно на Червоній площі почали проводити, починаючи з 1995 року, але військова техніка до участі в них не притягувалася. 2008 рік поклав початок парадів з військовою технікою.

У День Перемоги, за традицією, проходять зустрічі бойових товаришів, покладають квіти до пам’ятників Героям, розважальні заходи, ввечері за звичаєм звучить фінальний салют.

У країнах Заходу Днем Перемоги вважається 8 травня. Тоді було визнано безспірне поразки фашистської Німеччини, точний час 22.43. У СРСР в цей момент було вже 0:43 і тому настав новий день, а саме 9 травня. Така відмінність у часі і пояснює різницю у святкуванні Дня перемоги.

Ветераны

Парад Перемоги у 2017 році сьогодні

Минулорічний Парад Перемоги прокотився за своїм звичаєм по головній площі столиці. Понад 20 тисяч військових і 138 видів бойових машин було задіяно на святі. Командування парадом 71 річницю Перемоги доручили главкому генерал-полковнику Олегу Салюкову. Подивитися на власні очі даний захід могли гості:

 • фронтовики-ветерани,
 • культурні діячі,
 • політики.
 • Парад 2017 року мало чим буде відрізнятися від попереднього

  Пройти ближче до Параду Перемоги, проведеного в столиці РФ у 2017 році, буде майже неможливо. Прохід буде здійснюватися за квитками, які розповсюджуються серед військових, фронтовиків-ветеранів, державних службовців та провідних журналістів.
  Якщо все-таки хочеться дізнатися, як потрапити на парад 9 травня 2017, необхідно відвідати сайт Кремля, переглянути перелік документів, заповнити заявку. Цю заяву з усіма потрібними документами слід здати в оргкомітет за 2 місяці до Параду. Її розглянуть, після чого буде висланий квиток або відмовлять. Більше шансів отримати квиток подібним чином у ветеранських організацій.

  Дети с ветеранами на параде
  Вхід на парад 9 травня 2017 року буде за квитками, однак, як завжди, площа розділять на кілька квадратів. В одному з квадратів можуть розташуватися ті, у кого прописка в даній кордоні. Без праці зможуть побачити парад з Тверській, але не варто забувати, що бажаючих буде велика кількість, тому місця треба займати раніше. Варто звернути увагу, що Парад традиційно досить добре показують по всіх центральних каналах країни.

  Бажаючи зблизька розглянути бойову техніку, потрібно пам’ятати про репетиції проходять на майданчику в Алабіно і на самій площі.
  Парад Перемоги розпочнеться близько 10 годин ранку. Зайти на Червону площу можна виключно за квитками. У продажу їх не буде, вони поширюються уповноваженими особами за 2-3 місяці до початку. Дані заходи були прийняті виключно в цілях забезпечення безпеки учасників Параду, тому не варто намагатися без запрошень проникнути на Червону площу.
  План руху бойової техніки до місця проведення Параду Перемоги ще не затверджений. Швидше за все, він залишиться колишнім, і не буде відрізнятися від торішнього.

  Боевая техника на параде
  Авіацію найбільш доступно можна подивитися на Ленінградському проспекті, Раушской набережній і Тверській вулиці. Винищувачі з’являться над Парадом Перемоги з 10.45 до 11.00.

  Директор тульського підприємства КБП, що виробляє зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1» розповів, що в День Перемоги 2017 року буде показаний новий прототип такого озброєння, розроблений спеціально для служби в Арктиці. Він проговорився, що на сьогоднішній день подібні військові машини працюють вже протягом трьох зим. Для Арктики ж необхідний новий вид шасі, і його покажуть на Параді. Перевірка роботи «Панцира-М» заплановані на листопад-грудень 2016 року.

  Панцирь-С1 на параде

  Військово-морський флот РФ доручив виділити тестовий корабель, а працює з новим прототипом бойової машини команда, залишиться на його борту до початку 2017 року. «Панцир-М» є модифікацією ракетно-гарматного комплексу «Панцир-С», створеного для морських військ. Такий військовий комплекс зможе стріляти ракетами по 4 цілям одночасно, а крім цього, автоматично можна буде використовувати артилерію. Бойовий комплект «Панцира-М» складає більше 30 ракет, які зберігаються безпосередньо під корабельної палубою.

  Смотрите также

  Документальні фільми 2017-2018 року

  Ласкаво просимо у світ документального кіно, історії якого засновані на реальних фактах, подіях і життя …