Домой / 2019 РІК ЖОВТОЇ СВИНІ / Особливості світлодіодних ламп освітлення

Особливості світлодіодних ламп освітлення

У сучасному світі дуже велика увага приділяється економії, пов’язано це не тільки з погіршенням економічної ситуації, але і з турботою про екологію. У цьому світі все більшу популярність набирають світлодіодні лампи, які поступово виштовхують з ринку світильники зі звичними нам всім лампами розжарювання.

Світлодіодні світильники мають великий вибір різноманітних дизайнів і органічно вписуються в інтер’єр будь-якого будинку і офісу, з кращими моделями можна познайомитися на сайті quantula-l.com.

Світлодіодні освітлювальні прилади в перші з’явилися приблизно 50 років тому і з тих пір завоювали велику любов, завдяки наступним перевагам:

  • термін служби таких ламп в 15-20 разів більше, ніж у ламп розжарювання. Світлодіоди здатні працювати протягом 25 років, при цьому сила світлового потоку залишиться незмінною;
  • світлодіоди є елементом для освітлення, який споживає мінімум електроенергії;
  • ККД таких лам близький до 100%, при тому що звичайні лампи мають показник 65-70%;
  • лампи не пульсують при скачках напруги, що робить світло рівним і приємним для ока;
  • можливість вибрати спектр освітлення, теплий чи холодний, а також його потужність;
  • екологічність, при виготовленні ламп не використовуються токсичні матеріали, що дозволяє їх легко утилізувати;
  • а також простий монтаж і можливість працювати при температурах від -50 до +60 градусів.

Особенности светодиодных ламп освещения

Але є і недоліки в таких приладів і в першу чергу воно пов’язане з дорожнечею, але з урахуванням меншого споживання енергії і довговічності, така покупка може в результаті стати дешевше. Ще одним мінусом LED ламп є те, що вони мають інший цоколь і в стандартній квартирі доведеться міняти освітлення повністю, що не приваблює багатьох користувачів. Саме з цієї причини велике розповсюдження отримали саме готові світильники.

Варто відзначити, що вони можуть бути настінними, так і настільними і підлоговими. За типом монтажу вони також розрізняються, є вбудовані, які найчастіше використовують у конструкціях їх стель і натяжних стелях, а також накладні, встановлювані на стіни і стелі.

Відео

Смотрите также

Варіанти святкування новорічних корпоративів

Новий рік – це час веселощів, чудес і чарівництва, саме тому він обіцяє бути веселим. …