Домой / 2019 РІК ЖОВТОЇ СВИНІ / Особливості ножів для дайвінгу в 2019 році

Особливості ножів для дайвінгу в 2019 році

Спеціальний ніж обов’язково входить в комплект спорядження дайвингиста.

Помилково вважати, що ніж для дайвінгу призначений тільки для захисту від підводних хижаків. Аксесуари, які можна придбати на сайті Aquamania.ua багатофункціональні. Вони допоможуть звільнитися від мереж при випадковому попаданні в них. Також за допомогою ножа можна добути зразки ґрунту з дна водойми. Іноді їх використовують і в якості вимірювального інструменту, якщо на рукоятці моделі є спеціальні насічки.

Ножі для дайвінгу можуть мати різні форми лез і рукояті. Для їх виготовлення використовуються різні матеріали і застосовуються різні способи фіксації. Саме тому вибір даного аксесуара завжди залежить від індивідуальних переваг водолаза. Такі моделі відрізняються підвищеним зручністю в застосуванні. Саме тому вони рекомендовані для новачків.

Особенности ножей для дайвинга в 2019 году

Професійні нирці часто використовують більш важкі ножі, які оснащуються металевим наконечником на рукоятці. Він може використовуватися в якості молотка. Також в професійних ножах передбачається посилена пила на лезі. У широкому розмаїтті виробники також пропонують практичні складні ножі для дайвінгу.

У більшості випадків леза ножів для дайвінгу виготовляються з нержавіючої сталі. Але навіть цей матеріал при постійному використанні у воді може піддаватися корозії. Тому для продовження терміну служби ножа рекомендується застосовувати спеціальну захисну мастило. Стандартні моделі оснащуються з одного боку гострим лезом з іншого – пилкою. Це збільшує функціональність предметів.

На ножах можуть встановлюватися різні фіксатори. З їх допомогою можна кріпити предмети на поясі, ноги або в спеціальній кишені гідрокостюма. Важливо щоб фіксатор не був сильним, так як це може перешкодити швидкому лікуванню ножа при необхідності. Також при виборі аксесуара слід звернути увагу на форму ручки. Вона повинна бути ергономічною та добре лягає в руку, не прослизаючи в ній. Крім того руків’я і піхви повинні бути яскравими, щоб аксесуар водолаза можна було легко виявити в разі випадкової втрати.

Відео

Смотрите также

Переваги комп’ютеризованих швейних машин

Сучасні технології щільно увійшли у всі сфери нашого життя, повністю змінивши наш погляд на звичні …