Домой / 2021 РІК БІЛОГО БИКА / Новорічний корпоратив 2021 року: прикольні сценарії

Новорічний корпоратив 2021 року: прикольні сценарії

Підготовка до новорічного корпоративу вимагає ретельної підготовки, а іноді і професійної допомоги. У кожному івент-агентстві запропонують багато варіантів новорічного корпоративу 2021 року з прикольними сценаріями і цікавими сюжетами. Але якщо задатися цим питанням заздалегідь, то навіть аматори можуть організувати не менш веселий і оригінальний свято.

Тематика

В першу чергу слід визначитися з тематикою новорічного корпоративу. Це найважливіший і першорядне питання, так як від нього залежатимуть всі подальші моменти, які не пов’язані зі сценарієм безпосередньо, але формують святкову атмосферу та настрій:

 • запрошення, оформлені в потрібному стилі;
 • декор і інтер’єр – в оздобленні залу, кафе чи іншого приміщення, де проводять свято, можна використовувати картинки або певні предмети, що перегукуються з обраної тематики;
 • костюми ведучих і учасників корпоративу – це дозволить всім учасникам відчути себе єдиним цілим і перейнятися темою свята ще в момент підбору костюмів;
 • меню та сервірування столу – тематичні страви і характер їх прикраси;
 • музика та розваги – дуже важливий момент, який можна обіграти по-різному (пісні про свято, пісні, що стосуються галузі, в якій працює підприємство або корпорація, пісні з іменами учасників корпоративу тощо).

Під час розробки сценарію для корпорацій або робочих колективів вдалим рішенням стане згадка галузі або напряму, якими займаються ці люди на роботі – таким чином сценарій стане адаптованим під певну групу, під їх інтереси, і обов’язково викличе живу реакцію.

Новогодний корпоратив 2021 года: прикольные сценарии

Варіанти сценаріїв

При виборі варіанту не варто в першу чергу звертати увагу на вік аудиторії. Окремий підхід виправданий тільки тоді, коли мова йде про героїв сучасних мультфільмів. В інших випадках адаптуватися або трохи змінюватися будуть тільки конкурси, а основна частина залишиться незмінною.

Символ року

Традиційний варіант – сценарій з участю символу року за східним календарем. У 2021 році таким тваринам буде Бик. Биком може бути головний або директор (людина в найбільшій посади серед присутніх на новорічному святі). Якщо це буде не ведучий, то потрібно заздалегідь підготувати елементи образу бика, які точно підійдуть – маску, роги на обручі і т. д.

12-річний цикл

У цьому сценарії обігрується прихід року Бика, який тепер керує усіма іншими знаками. Якщо колектив великий, то для конкурсів людей можна ділити на команди по різним тваринам в рік їх народження (кінь, собака, дракон, мавпа, півень тощо). Коли колектив невеликий, то можна просто взяти по одному з представників кожного знака.

Новогодний корпоратив 2021 года: прикольные сценарии

Ферма

Сценарій, в якому дія відбувається на фермі, може стати веселим і забавним. Звичайно, ключовою персоною залишиться Бик, але інші тварини дадуть простір для конкурсів. Кожен учасник може бути спантеличений метою показати певну тварину (для цього заздалегідь пишуть назви на листочках, які не побачать інші гості). «Танець маленьких каченят», «Тридцять три корови», «Жив та був чорний кіт за рогом», «Три веселих гуся», «Жив-був у бабусі сіренький козлик», «Птаха щастя завтрашнього дня», «Я – маленька конячка» і т. д. – ці пісні можна інсценувати, співати в караоке або згадувати двома командами як можна більшу кількість таких пісень з назвами домашніх тварин.

Іспанський стиль

Корида – місце, де Бик грає головну роль. Звичайно, на новорічному корпоративі він не стане жертвою тореадорів, а буде танцювати і веселити всіх навколо. Для такого випадку гостям пропонують одягнутися в червоно-чорній панелі, що дуже вдало виглядає на фотографіях, які можна буде зробити під час свята.

Чоловіків легко «перетворити» в іспанців за допомогою червоних шийних хусток, а жінок – роздавши їм віяла і вставивши в зачіски шпильки з червоними квітами. Забавно буде називати людей у відповідності з іспанськими іменами на табличках або бейджах — Педро, Рауль, Фернандо, Хосе, Хуаніта, Кончіта, Каталіна. Вже звертаючись один до одного так незвично і пишномовно, гості будуть сміятися.

Детективна історія

На новорічному корпоративі сміливо можна розіграти детективну історію. Наприклад, хтось убив час, щоб Новий рік не настав. Незважаючи на те, що тема не нова, але детективна тематика вдихне в неї нове життя.

Для додавання «перчинки» вбивство можна обставити так: різко гасне світло і лунає постріл (головне – упевнитися, що всі учасники володарі міцних нервів, або замінити постріл записаної версією, яка прозвучить неголосно).

Завдання гостей – знайти злочинця. Для цього вони можуть розділитися на команди «Эркюлей Пуаро» і «Місіс Марпл», «Конан Дойлей» і «Агату Крісті» по полам. Підказки до розкриття таємниці будуть потрапляти в ході вечора. Перші з них ведучий видає відразу, а інші виникають поступово. Пошук «доказів» відбувається в ігровій формі.

Новогодний корпоратив 2021 года: прикольные сценарии

Конкурсами для знаходження підказок можуть бути:

 • вгадування за дитячим фото учасників корпоративу;
 • збирання пазлів з фото на швидкість;
 • розгадування власника за його дрібним речей і т. д.

В кінці з’ясується, що вбивцею став Дід Мороз, який не хоче виконувати свою роботу і розносити подарунки по морозу протягом новорічних канікул. Його покличуть, пробачать і вмовлять повернутися до своїх обов’язків. Можна колективно намалювати нові годинники, які гарантують настання свята. Завдання ускладнюється, а результат виглядає смішніше, якщо у «художників» зав’язані очі.

Зоряний сценарій

Такий сценарій буде доречний як для корпоративу, так і для сімейного свята вдома чи в родичів. Для такого свята всі гості повинні постати в образі відомих акторів чи співаків. На перший погляд може здатися, що це досить складно, але головне проявити фантазію. Великий ентузіазм в цьому плані виявляють діти.

Достатньо обіграти єдину, але саму яскраву рису обраної зірки. Наприклад, для того, щоб зобразити Арнольда Шварценеггера, можна «зробити» біцепси з намотаних рушників, а образ Кім Кардашьян легко втілюється за допомогою невеликої подушечки, прив’язаною в області попи, і т. д.

Буде дуже цікаво вгадувати створені образи. Якщо це не вдається, просто так, то «зірка» може давати підказки: чим вона знаменита, ніж відома всім присутнім. Зоряний сценарій дозволяє організувати видачу медалей кожному, хто бере участь у святі. Причому, слід зазначити при цьому можна не досягнення актора чи співака, а самої людини, вказати, чого він домігся за минулий рік. У кожного персонажа можна взяти інтерв’ю і влаштувати фотосесію.

Новогодний корпоратив 2021 года: прикольные сценарии

«Баба Яга не проти!»

Можна організувати класичний свято, в сценарії якого будуть звичні традиційні персонажі – Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга, Сніговик і т. д. Всі ці персонажі не втрачають актуальності багато років, а дорослі на корпоративі проявляють чудеса єднання, коли голосно кличуть головних персонажів – Діда Мороза та Снігуроньку.

Така дія обов’язково має супроводжуватися конкурсами та розвагами:

 • «Миру-мир». Всі учасники повинні як можна міцніше обійнятися. Для цього можна використовувати не тільки руки, а й ноги. Слід пам’ятати, що не кожна людина готова брати участь у такому конкурсі, тому він підходить для невеликих колективів, де всі добре знають одне одного.
 • «Шарж на одного». Кілька людей беруть листки і олівці і малюють шарж на когось із присутніх. Інші повинні здогадатися, хто зображений.
 • «Тост». Кожен учасник повинен придумати тост, у якому більшість слів починаються на першу літеру його імені.
 • «Голосні». Треба заспівати пісню, пропускаючи всі приголосні звуки. Веселіше, коли так співає не одна людина, а команда.
 • «Ніс». На фото Діда Мороза з зав’язаними очима треба приклеїти пластиліновий ніс і приробити посох з пластиліну.

У будь-якому випадку потрібно пам’ятати, що якщо щось йде не за сценарієм, але всім весело, то не потрібно насильно повертати відбувається до раніше наміченим планом. Повернутися до нього можна і через деякий час. Якщо люди бажають потанцювати замість того, щоб брати участь у конкурсах, нехай танцюють, а до розважальній програмі можна повернутися і трохи пізніше. Адже головне – не точне дотримання сценарію, а прекрасний настрій на корпоративі.

Смотрите также

Гороскоп на 2021 рік для Тигра

Рік Бика обіцяє бути спокійним – на це вказує гороскоп на 2021 рік для Тигра. …