Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Новий рік / Новорічні ігри та конкурси для дітей на Новий рік 2018

Новорічні ігри та конкурси для дітей на Новий рік 2018

Коли ж веселитися, як не на Новий рік. Саме з цих причин це свято люблять як дорослі, так і діти. Вже в грудні кожна людина на планеті починає відчувати прилив сил і гарного настрою, адже він розуміє, ще трохи-і почнеться довгоочікувана низка свят, затишних посиденьок з друзями, а також бажаних подарунків.

Щоб не нудьгувати протягом усіх новорічних канікул, рекомендуємо подбати про розважальної частини, а саме про новорічні ігри 2018 для дітей. Якщо ви запасетеся оригінальними і цікавими ідеями, то запевняємо вас, цей Новий рік запам’ятається надовго.

Що потрібно пам’ятати під час проведення ігор?

Перш, ніж складати список можливих захоплюючих розваг для дітлахів, прислухайтеся до деяких корисних порад:

  • Орієнтуйтеся на вік та інтереси дітей. Як правило, малюки не відрізняються надмірною посидючістю, тому ігри повинні бути короткими, але захоплюючими.
  • Чергуйте рухливі ігри з інтелектуальними. Таким чином, діти зможуть відпочити від біганини і трохи розслабитися.
  • За кожен конкурс переможцю обов’язково вручайте приз, інакше дітвора швидко втратить охоту до подібних розваг. В якості подарунків підійдуть олівці, фломастери, магнітики, набори наклейок, манадринки, цукерки тощо
  • Обійдіться без переможених. Краще придумайте різні номінації “найкмітливіша”, “найспритніший”, “найшвидший” і т. д.

Пам’ятайте, прості забави допоможуть дітям виплеснути накопичену енергію і відчути себе повноправними учасниками свята. А тепер давайте ознайомимося з найпопулярнішими новорічними іграми.

Хоровод

Новогодние игры и конкурсы для детей на Новый год 2018

Цій грі вже багато років, але вона до цих пір затребувана на ранках, дитячих святах і навіть у повсякденному житті. Правила доволі прості: хлопці беруться за руки і водять хоровод навколо ялинки під звуки запальної пісні.

Щоб злегка ускладнити завдання ви можете внести в гру невеликі уточнення. Наприклад, як тільки в звучної пісеньці, прозвучить слово “Ялинка”, малюкам потрібно зупинитися і грюкнути в долоні; якщо почується словосполучення “Новий рік” — тупнути ніжкою; якщо слово “Вовк” — присісти.

Дитина, який пропустив зазначений слово, вибуває з хороводу, ну а самому уважному в кінці гри, звичайно ж, покладений приз.

Прикраса новорічної ялинки

Новогодние игры и конкурсы для детей на Новый год 2018

Учасники діляться на дві команди. Кожній з команд видають коробки з новорічними прикрасами: “дощиком”, мішурою, кульками. Підготуйте яскраві іграшки, щоб у процесі гри малюк не травмувався.

Від команди вибирається один учасник, який буде грати роль ялинки. Його-то і доведеться “наряджати” хлопцям. Переможцем новорічного конкурсу стане сторона, що зуміла швидко, а головне, оригінально прикрасити “ялинку”.

Мішечки для Нового року

Новогодние игры и конкурсы для детей на Новый год 2018

Для цієї гри необхідно два мішка, стіл і всілякі новорічні прикраси (бажано б’ються). З натовпу потрібно вибрати двох учасників, роздати їм мішечки і зав’язати очі. Після цього підвести до столів, де розкладені цукерки, мішура, іграшки, гірлянди та інша святкова атрибутика, включити музику і засікти час, наприклад, хвилину.

Поки звучить весела запальна пісенька, хлопці повинні збирати прикраси в мішки. Виграє той, у кого по закінченню відведеного часу, виявиться найбільша кількість новорічних дрібниць в мішку.

Дістатися до ялинки

Новогодние игры и конкурсы для детей на Новый год 2018

Візьміть будь-яку іграшку або заздалегідь приготований презент, покладіть його під ялинку. Після цього потрібно вибрати дві людини і поставити їх на однаковій відстані від ялинки.

По команді вмикається весела музика і учасники повинні на одній нозі дострибати до ялинки, щоб забрати подарунок. Той, хто перший прийде до мети, вважається переможцем.

Гра в сніжки

Новогодние игры и конкурсы для детей на Новый год 2018

Це теж досить популярна забава серед малечі. Зазначимо, що дорослі також можуть підключитися до гри і веселитися разом зі своїми дітьми. Правила прості: заздалегідь підготовлені сніжки з вати або згорнутого синтепону, поміщаються в два мішка.

Хлопці діляться на дві команди, шикуються в шеренгу, навпроти якої ставлять невеликі тазики. Діти по черзі кидають сніжки в ці тазики. Перемагає команда, в тазику якої виявиться найбільша кількість ватних сніжків.

Новорічний сніговик

Новогодние игры и конкурсы для детей на Новый год 2018

Для цієї гри потрібно заздалегідь приготований картонний сніговик, приблизно близько метра, без гудзиків, а також два чорних маркера. Фігурки можна сделаь стійкими або прикріпити до стіни. Крім того, можна скористатися допомогою батьків, щоб вони притримували сніговиків протягом усього конкурсу.

Малюки розбиваються на дві команди, при цьому загальна кількість людина не повинно бути більше семи. Першій дитині видається маркер, включається запальна музика — гра починається. Потрібно підбігти до картонного сніговику, намалювати йому ґудзик і стрімко повертатися до своєї команди. Перемагають ті, хто першими домалює гудзики сніговичку.

Вгадай подарунок

Новогодние игры и конкурсы для детей на Новый год 2018

Для цієї гри знадобляться різноманітні подарунки: кубики, кульки, м’ячики, фломастери, ляльки, машини і т. д. Дитині зав’язують очі, виносять кошик з подарунками і він повинен вгадати, що тримає в руці. Якщо вгадає — забирає собі приз. Запевняємо, з цього конкурсу жоден з малюків не піде переможеним.

Ці і багато інші ігри можна провести на дитячому новорічній вечірці. А щоб свято вдалося на славу, починайте готуватися до нього вже зараз!

Відео


Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Тости на Новий рік 2018: новорічні привітання у віршах і прозі

Щороку в грудні люди переймаються такими питаннями: що подарувати близьким, який наряд підібрати до свята, …