Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Новини / Новинки Peugeot 2018 року

Новинки Peugeot 2018 року

Французька компанія Peugeot заснована в 1810 році і спочатку займалася виробництвом металовиробів: пружини для годинників, металеві пилки, млини і т. д. В 1882 році був організований випуск велосипедів, які стали основними на той період, видом продукції компанії. Як виробник автомашин Пежо веде відлік з 1889 року, коли був проведений перший легковий автомобіль. Надалі компанія впевнено розвивала виготовлення транспортних засобів, а у 1974 році об’єдналася з іншим французьким автовиробником фірмою Citroen. В даний час спільна компанія PSA Peugeot Citro?n є другою за обсягом випуску автомобілів Європі.

Новинки Peugeot 2018 года

Підрозділ Peugeot володіє великою виробничою лінійкою автомашин, в яку входять сім пасажирських і чотири комерційні моделі. З метою підтримки та розвитку попиту на свої автомобілі компанія виконує регулярне оновлення. На 2018 рік анонсовано появу таких нових моделей:

 • Peugeot 508
 • Peugeot 308
 • Peugeot 208
 • Peugeot 508

  Представник бізнес-класу легковий автомобіль Peugeot 508 служить флагманом модельного ряду французької компанії. Модель 508 проводиться з 2011 року, рестайлінг автомобіль пройшов в 2014 році. Враховуючи такий термін після проведених змін, поява в 2018 році нової модифікації слід вважати закономірною подією, може бути навіть трохи запізнілими.

  Новинки Peugeot 2018 года

  Виконані зміни у зовнішньому вигляді оновленого Peugeot 508 конструктори направили на подальше формування солідності, індивідуальності і потужності. З цією метою змінилася висота ліній штампування капота, передня решітка стола трохи довше, а додаткові нижні повітрозабірники стали ширше і отримали збільшені поздовжні вставки. Розширені бічні лінії виштамповок і змінена лінія даху також надають автомобілю додаткову солідність.

  Новинки Peugeot 2018 года

  Новинки Peugeot 2018 года

  Всередині Peugeot 508 став більш комфортабельним за рахунок використання нових високоякісних оздоблювальних матеріалів, а також повністю нової конструкції всіх крісел. Це особливо позначилося на задньому дивані, де тепер пасажири зростанням вище 180 відчувають себе вільніше і навіть має запас по висоті над своєю головою, а передні сидіння отримали функцію масажу.

  Новинки Peugeot 2018 года

  Новинки Peugeot 2018 года

  Новинки Peugeot 2018 года

  Новинка від компанії Peugeot модель 508 2018 року отримала силові агрегати, які володіють наступними технічними параметрами:

  Тип

  Об’єм (л)

  Потужність (л. с.)

  Бензиновий

  1,60

  165,0

  Дизельний

  2,00

  150,0

  Дизельний турбований

  2,00

  180,0

  Компанія Peugeot планує почати випуск оновленої моделі 508 до кінця поточного року. Орієнтовна ціна буде починатися від 36 тис. євро, при цьому вже в початковій комплектації автомобіль буде мати багате оснащення.

  Про терміни поставок бізнес-автомобіля в Росії і його вартості офіційну інформацію компанія ще не надавала.

  Peugeot 308

  Офіційне представлення нового покоління автомобіля Peugeot 308 компанія запланована під час проведення Франкфуртського автосалону восени поточного року. Цей автомобіль малого класу проводиться з 2007 року. У справжній період з 2014 року випускається друге покоління компактної малолітражки. Автомобіль має велику популярність і збирається компанією на шести виробничих майданчиках у п’яти різних країнах світу.

  Новинки Peugeot 2018 года

  Основні зміни в дизайні оновленого Peugeot 308 дозволили створити для автомобіля динамічний спортивний зовнішній образ. З цією метою компактний хетчбек отримав більш плавні, ніж у попередника, лінії кузова, розширені арки для коліс і знижений розташування центру тяжіння. Крім того, автомобіль отримав світлодіодну оптику, нову конструкцію протитуманних фар і розташований на радіаторної решітки збільшений логотип компанії.

  Новинки Peugeot 2018 года

  Інтер’єр малолітражки особливих змін не зазнав за винятком застосування нових тканинних матеріалів, більш стійких до процесу вицвітання. Для оснащення Peugeot 308 додано змінений мультимедійний комплекс, який тепер включає супутникову навігацію, а також спеціальну функцію, що дозволяє виводити зображення з смартфона і інших носіїв на монітор.

  Новинки Peugeot 2018 года

  Новинки Peugeot 2018 года

  Новинки Peugeot 2018 года

  До вже існуючих перевіреним силовим агрегатам, виробник додав новий дизельний двигун потужністю 132,0 л. с. і об’ємом 1,60 л. Також проведена модернізація шестиступінчастою автоматичною коробки, яка тепер може встановлюватися спільно зі 187-сильним мотором.

  Продажі оновленого Peugeot 308 почнуться взимку поточного року в Європі, де вартість буде починатися від 20,5 тис. євро. У Росії компактні хетчбек з’явиться на початку 2018 року, орієнтовна ціна початковій комплектації при цьому складе 1 млн 330 тис. рублів.

  Також дивіться відео про нове авто від компанії Peugeot:

  Peugeot 208

  Субкомпактний легковий автомобіль Peugeot 208 проводиться компанією з 2012 року. Дана передньопривідна п’ятимісний малолітражка випускається в кузовах седан і хетчбек. Peugeot 208 користується найбільшою популярністю Європі. Головною особливістю моделі слід вважати можливість комплектування дев’ятьма різними силовими агрегатами потужністю від 68,0 до 200,0 л. с. Таким оснащенням не може похвалитися жоден автомобіль даного класу.

  Новинки Peugeot 2018 года

  При створенні нового дизайну автомобіля компанія Peugeot, як і для хетчбека 308, постаралася створити спортивний і динамічний образ 208 моделі. Для цього малолітражка отримала прямі лінії кузова, загострений кути окремих зовнішніх елементів (оптика, протитуманні фари, додаткові решітки повітрязабірників), збільшений нахил заднього скла, подовжений верхній спойлер.

  Новинки Peugeot 2018 года

  Салон автомобіля не зазнав істотних змін і зберіг притаманні цій моделі основні якості:

  • високу ергономіку;
  • якісні оздоблювальні матеріали;
  • досить великий обсяг для свого класу.

  Новинки Peugeot 2018 года

  Новинки Peugeot 2018 года

  Новинки Peugeot 2018 года

  В ряду силових агрегатів додалася найпотужніший 220-сильний дизельний мотор об’ємом 1,60 л.

  Подання автомобіля запланована на Женевський автосалон 2018 року. Орієнтовна вартість оновленого Peugeot 208 2018 року буде починатися від 10,5 євро.

  Про постачання автомобіля в Росію компанія поки не оголошувала. Насамперед це пов’язано з тим, що популярність цієї моделі в нашій країні невисока, що підтверджено припиненням продажів попередньої модифікації в 2016 році.

  Також дивіться новий Пежо 208 на відео:

  На наступний рік компанія Peugeot запланувала в першу чергу оновлення своєї лінійки легкових автомобілів. Всі новинки Пежо, які будуть представлені 2018 році, користується найбільшою популярністю в європейських країнах. Це вказує на прагнення компанії зберегти одне з лідируючих положень на ринку продажів легкових автомобілів в Європі.

  Смотрите также

  Ціни на поліси ОСАЦВ значно зростуть з 1 вересня 2019 року

  Вартість полісів ОСАЦВ істотно зміниться з 1 вересня 2019 року. Мінфін Росії запропонував Центробанку внести …