Домой / 2019 РІК ЖОВТОЇ СВИНІ / Новий iPhone 11 Pro Max вже зараз в Tehnoezh.ua

Новий iPhone 11 Pro Max вже зараз в Tehnoezh.ua

Сучасним магазинах електроніки і гаджетів, щоб досягнути успіху у своїй галузі доводиться розвивати не тільки салони продажу та інтернет-ресурси, але відслідковувати події, що відбуваються в світі електроніки та своєчасно укладати угоди з виробниками техніки.

Одна з найбільших торгових мереж електроніки, гаджетів і аксесуарів в Україні – «Техно Їжак» повною мірою відповідає сучасним трендам. Компанія існує з 2011 року і за цей час досягла вражаючих результатів. По Україні відкрито більше 80 магазинів, де представлена техніка і аксесуари десятків різноманітних брендів, в тому числі останні новинки. Наприклад, Ви вже зараз можете замовити тут https://tehnoezh.ua/iphone-11-pro-max/ch-tsvet-serebristie/ нову модель iPhone 11 Pro Max 64Gb, 256Gb або 512Gb.

Новий iPhone 11 Pro був презентований 10 вересня 2019 року, а його продажі стартували через 10 днів після виходу і лише у країнах так званої «першої хвилі», куди, на жаль, Україна не належить. І зовсім недивним є той факт, що купити новий iPhone 11 в Україні в ці дні досить проблематично. На щастя, з «Техно Їжак» стати володарем новітнього смартфона можна вже зараз.

Новый iPhone 11 Pro Max уже сейчас в Tehnoezh.ua

Перейдіть на сайт магазину Tehnoezh.ua виберіть категорію Apple, iPhone, ознайомтеся з асортиментом, комплектаціями, пропонованих гаджетів, та оформіть покупку довгоочікуваного iPhone 11 Pro Max з доставкою до квартири! Термін доставки замовлення залежить від вказаного Вами регіону і може становити 1-3 дні, так і більш тривалий термін. Крім цього, Ви завжди можете самостійно забрати своє замовлення в одному з магазинів «Техно Їжак», розташованих в Києві, Харкові, Одесі, Чернігові, Львові та багатьох інших містах України.

Замовивши iPhone 11 Pro «Техно Їжак» прямо зараз, Ви отримуєте унікальну можливість стати володарем не тільки крутого смартфона, але і приємного сюрпризу-подарунок від магазину «Техно Їжак». Уточнити інформацію про наявність смартфонів і діючої акції, Ви можете у менеджера торговельної мережі по телефону 0800 755-754 або на сайті https://tehnoezh.ua/.

Відео

Смотрите также

Переваги комп’ютеризованих швейних машин

Сучасні технології щільно увійшли у всі сфери нашого життя, повністю змінивши наш погляд на звичні …