Домой / Ігри / Нова частина Need for Speed вийде у 2017 році

Нова частина Need for Speed вийде у 2017 році

Фанати вуличних гонок, грабежів і розборок з місцевими хуліганами незабаром зможуть порадіти виходу чергової частини Need for Speed — в 2017 році, за заявою творців, відбудеться реліз даної розробки. На даний момент іграшка знаходиться в стадії розробки, але залишилося не так багато часу до її появи на сучасних ігрових консолях, таких як PS4, Xbox і на ПК.

Формальний анонс гри відбувся в її блозі. Студія-розробник Ghost Games поділилася інформацією зі своїми передплатниками про те, що остання частина вийшла значно краще попередньої версії, яка вийшла в 2015 році. Варто відзначити, що тепер не можна буде завантажити безкоштовне оновлення для цієї частини, як було раніше — так оновлення Speedlist буде останнім.

Хоча розробники запевняють, що події спільноти не зникнуть. Наприклад, зовсім скоро геймери зможуть обзавестися черговий тисячею ігрових доларів за проходження дрег-змагань, та й навряд чи хтось може похвалитися повною колекцією наклейок, які видаються за щоденні змагання.

Студія Ghost Games

Ця невелика компанія, яка є дочірньою фірмою Electronic Arts. Її офіси знаходяться в декількох розвинутих країнах, таких як Швеція, Великобританія і Румунія. На даному етапі існування організація спрямувала свою дію повністю на створення гри Need for Speed.

Зауважимо, що працівники студії планують випустити унікальну розробку, яка стане у багато разів крутіше минулих ігор. Можна сказати, що на цей перезапуск франшизи Ghost Games покладає надії і намагається не розчарувати сучасних геймерів.

Про новий Need for Speed

Творці популярної іграшки трохи порушили свою традицію, яка складалася протягом довгих років. Її суть полягала в тому, що кожен рік виходила чергова розробка Need for Speed, з різними доповненнями і нововведеннями. Реліз останньої гри відбувся в 2015 році, а наступну частину планують випустити тільки в 2017.

Але геймери всього світу не сумують, адже їх очікування може з лишком окупитися, якщо відведений час розробники витратять на створення нових цікавих локацій, інфраструктури, а також зроблять інтерфейс гри ще більш реалістичним. Крім того, комп’ютерники врахували побажання окремих гравців, які змогли знайти деякі недоробки в грі за 2015 рік і пообіцяли виключити їх у новій версії.

Самі творці в офіційному блозі гри 2017 року поділилися з тим, що невимовно вдячні фанатам NFS за те, що ті надали їм величезну підтримку. Фахівці й далі будуть продовжувати співпрацю, адже воно допомагає дізнаватися думки людей, які надалі можна використовувати для удосконалення популярної гри.

Безпосередньо за пропозиціями геймерів створювалися безкоштовні оновлення, такі як Snapshot Pro, списки Speedlist, механічна коробка передач і публікація обтяжек. Крім цього в гру повернули омріяний дрег-рейсинг, впровадили хот-роди, а також у процесі проходження можна знову зіткнутися лицем до лиця з Едді.

Ігровий процес

Кожна гра з серії Need for Speed ґрунтується на однакових фундаментальних правилах і включає в себе схожу механіку. У процесі гри герой управляє різними гоночними автомобілями, бере участь у заїздах, виконує завдання, в яких йому бажано здобути перемогу. У грі існує кілька режимів, що передбачають під собою певний алгоритм дій.

Наприклад, в режимі турнір/кар’єра геймеру необхідно стати переможцем багатьох гонок, щоб вийшло розблокувати вдосконалені транспортні засоби, цікаві траси та багато іншого. У цю гру можна грати як в поодинці, так і компанією.

Практично в кожній грі можна зіткнутися з поліцейськими і «тікати» від їх переслідування. Натуральність розробки, живі і яскраві персонажі, діалоги, а також інші реалістичні деталі зробили Need for Speed однією з популярних комп’ютерних ігор десятиліття.

Найбільш успішні частини Need for Speed

 

Серед маси ігор, які встигли вийти з 1994 року, найбільш запам’ятовуються і захоплюючими стали:

  • Need for Speed: Underground (2003 року випуску) — включає в себе безліч нелегальних вуличних гонок, нічні змагання по красивому нічному місту, видовищні дрифты, тюнінговані машини і багато іншого. Саме ця гра стала прикладом для наступних ігор серії Need for Speed.
  • Need for Speed: Most Wanted (2005 рік випуску) — значну частину ігрового процесу включають поліцейські погоні, змагання і виконання різних завдань. Яскраві персонажі, жителі міста, графічні і звукові ефекти в цій частині стали набагато крутіше і реалістичніше завдяки новим технологіям створення.
  • Need for Speed: Carbon (2006 рік) — продовження Most Wanted, тільки творці зменшили кількість поліцейських погонь. В серії знову з’явився дріфт, а також перевага віддається гонок в нічний час. Нововведенням у цій частині стала опція «Autosculpt», що дозволяє гравцям особисто виготовляти окремі деталі, міняти колеса, покришки та інші частини автомобіля.

Дата виходу

Остаточною датою виходу гри на популярні консолі творці ще не поділилися, зате стала відома дата релізу гри на ПК. За офіційною заявою представників Electronic Arts нова частина Need for Speed стане доступною для загального користування 15 березня 2017 року.

Скріншоти Need for Speed 2017

Статистика

Зовсім нещодавно в блозі іграшки була опублікована цікава інфографіка, яка показує всі досягнення співтовариства. Згідно з представленими даними в Need for Speed 2015 року геймери змогли заробити 10 млрд. очок репутації, здійснили понад 35 млн. знімків і розбили машини, в загальній складності, на 2,5 млрд. ігрових доларів.

Смотрите также

Кращі новинки комп’ютерних ігор 2017 року

“Що рік прийдешній нам готує? Ех, якщо б зазирнути вперед!..” Для кого-то майбутнє залишається загадкою, …