Домой / Ігри / Need For Speed – гра 2017 року

Need For Speed – гра 2017 року

Підніміть руки ті, хто не грав в NFS. Гаразд, можете зробити це подумки, ми вас все одно ніяк не перевіримо. Втім, нехай вам буде соромно, але не тому що не підняли, а тому що не грали. Поганяти в NFS — це як перший раз почути Елвіса Преслі, ось такі у нас порівняння. Втім, гра завжди славилася своїм саундтреком, що складається з різних жанрових композицій. І ось, коли вона вже стала повнолітньою», світ побачив її перезапуск, що, зізнатися, не сильно котирували як у момент виходу, так і трохи пізніше, коли емоції вщухли. Ось і Need for Speed 2017 року, продовження гри, випущеної у 2015-му, покликане повернути колишню любов шанувальників серії, яка, здавалося, вже давно була втрачена.

Така сильна — нелюдська — любов людей до машин і гонок

Завжди є надія на краще! Нехай вам і не сподобався недавній перезапуск, але в той же час визнайте, що він запам’ятався своєю тематикою вуличних гонок, а це, на секундочку, вважається «візитною карткою» Undeground, автосимулятора, що вийшов в 2003 році і розпроданого по всьому світу більш ніж на 10 млн копій гри. А в 2005-му вийшла ще одна гаряче улюблена фанатами частина серії — Most Wanted.

До речі, популярність Underground, яка, мабуть, і приніс разом зі своїм виходом популярність всієї серії NFS, все ж зобов’язана фільму «Форсаж». Це вже потім він перетворився в кинофраншизу, з четвертої-п’ятої частини почала розповідати про пограбування, а починалося все саме з вуличних гонок, згадайте.

«Привид» ігрового співтовариства

Гра Need for Speed 2017 року розробляється шведською студією Ghost Games, як і попередня частина серії — той самий перезапуск, про який ми вже не раз згадували в статті. Вона належить Electronic Arts, американської корпорації, яка, крім NFS, відома всьому ігровому спільноті ще й з випуску таких ігор, як Battlefield, Crysis, Dead Space, FIFA, Mass Effect, Medal of Honor, NBA, NHL, Sims і пр.

Need for Speed 2017: за «класичним» роком — ще один «некласичний» рік очікувань

До речі, Ghost Games також займалася розробкою Rivals. Ця частина серії ігор NFS вийшла в 2013-му і була перед перезапуском 2015 року. Між ними відбувся реліз No Limits, правда, ця гра виходила виключно для своєї установки на мобільних операційних системах iOS і Android. До речі, до цього ігри серії NFS можна було побачити на смартфонах, але лише у вигляді портованих версій оригінальних ігор, тоді як No Limits в цьому сенсі стала першою, розробленої і випущеної виключно для мобільних ОС.

Дата виходу Need for Speed 2017 на сьогоднішній день не обговорюється представниками шведської студії по розробці відеоігор Ghost. Згідно свіжої інформації інсайдерів, реліз наступної частини серії NFS намічений на 2017 рік. Можливо, її випуск відбудеться вже в першій половині року, а можливо, буде припасений на друге півріччя.

Цікаво, а чи буде перезапуск фільму Need for Speed 2014 року випуску? Як завжди, одним кіноверсія гри сподобалася, а інші залишилися розчаровані після перегляду. Про низьку ступеня впечатленности від фільму красномовно говорять його збори у себе на батьківщині — в США. Втім, якщо брати в розрахунок бокс-офіс з його даними, включають збори по всьому світу, вийде, що картина, як-ніяк, окупилася. Але рейтинги простих глядачів і критиків залишають бажати кращого. Та й продюсери не поспішають запускати у виробництво продовження, дарма що в оригінальній стрічці брав участь Аарон Пол. Ну Джессі Пинкман, його-то ви знаєте, так?

Жага, що приховано в імені твоєму?

«Жага швидкості» — саме так перекладається назва Need for Speed. Спрага, може бути, і є у творців кількох останніх ігор серії і у авторів фільму, але лише до наживи, як ми вважаємо. Досі в головах людей Underground і Most Wanted залишаються кращими в серії. Це вже класика, і з цим не посперечаєшся.

Чого чекати від продовження перезапуску?

Need for Speed 2017, можливо, і стане класикою, але вірити в це, враховуючи вимоги ігроманів до автосимулятора, буде дуже складно. За чутками, гра стане багато в чому реалістичніше. Незважаючи на те, що хороша традиція, яка полягає в тому, що нова частина улюбленої багатьма гри виходить щорічно, вже порушена (раніше ми сказали, що реліз продовження перезапуску запланований на 2017 рік), фанати не сумують. Вони все ще вірять, що розробники порадують їх чимось бажаним. Під цим вони розуміють повернення колишньої і гаряче коханого. Наприклад, в дрег-рейсинг. Так, швидше за все, його повернуть. Крім цього, майже напевно в ігровий процес запровадять хот-роди. Ну а ще, щоб ви вже напевно купили нову гру, вам запропонують знову зустрітися з Едді. Ще пам’ятаєте цього лиходія Underground? Ну а як же, як про таке взагалі можна забути, чи не так? Втім, він вже встиг засвітитися в недавньому перезапуску.

Кажуть, що на новий ПК Нід фор Спід вийде вже в березні наступного року. Можливо, в цьому ж місяці, але майже напевно до літа, гра з’явиться і на консолях.

На завершення хочеться додати, що, крім Most Wanted і Underground, третьої улюбленою частиною серії NFS серед фанатів є Carbon. Всі інші, як нам здається, помітно поступаються зазначеної трійці. Доповнить цей список майбутній проект, щоб перетворити тріо у квартет, покаже час. Фанати вже давно чекають прориву, а щоб він все-таки відбувся, вони зі свого боку допомагають, чим можуть, розробникам, які згодом їх від усієї душі хвалять за це. Загалом, як ми бачимо, над створенням Need for Speed, автосимулятора, сьогодні займаються не тільки програмісти з великих студій з розробки відеоігор, а й фанати — прості ігромани

Смотрите также

Кращі новинки комп’ютерних ігор 2017 року

“Що рік прийдешній нам готує? Ех, якщо б зазирнути вперед!..” Для кого-то майбутнє залишається загадкою, …