Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Фільми 2018 / Мультфільм Гноми і тролі: Лісове випробування (2018 р.)

Мультфільм Гноми і тролі: Лісове випробування (2018 р.)

У 2018 році цінителів якісної мультиплікації чекає вихід довгоочікуваної анімаційної стрічки «Гноми і тролі: Лісове випробування». Це твір, є до певної міри продовженням полюбився багатьом дитячого фільму, що вийшов ще 10 років тому.

У мультфільмі розповідається історія пригод маленького гнома по імені Джуніор, який бореться за добро і справедливість у протистоянні зі злісними тролями. Це абсолютно добра і повчальна картина, розрахована на найменших глядачів.

Обширність географії мультфільму

Попередник нинішньої картини був відзнятий і запущений в прокат в Швеції ще в далекому 2008 році, його бюджет склав більше 5 мільйонів доларів. З перших же днів екранізації мультфільм дуже полюбився глядацької аудиторії і відразу ж знайшов багатотисячну армію шанувальником.

Тим не менш, не дивлячись на широку популярність франшизи, творці мультиплікаційної стрічки зважилися на продовження лише через 10 років.

В порівнянні з початковою картиною, новий проект буде мати багато якісних змін, від назви до технології розробки графіки. Якщо перша стрічка називалася «Секретній коморі», то тепер вона стала «Лісовим випробуванням».

Мультфильм Гномы и тролли: Лесное испытание (2018 г.)

Виробництвом мультфільму займеться всім відома студія «White Shark», фахівці якої мають великий досвід в реалізації подібних проектів. Головний офіс цієї компанії знаходиться в Польщі, там же і планується розробляти і виконувати стратегію просування.

Головною родзинкою мультиплікаційної казки стануть відомі актори, запрошені на озвучку голосів головних персонажів. Таким чином, продюсери картини спробують викликати широкий інтерес серед населення і залучити більше аудиторії в дні прокату.

Проект «Гноми і тролі: Лісове випробування» відрізняється великим розміром запланованого бюджету. Творці картини припускають освоїти суму в 10 мільйонів доларів, що дуже багато для Європейського ринку мультиплікації.

Основні частини витрат підуть на виробництво стрічки, гонорари залучених акторам і рекламу. Настільки високі вкладення, дозволяють з упевненістю говорити, що майбутній продукт виявиться якісним і точно вартим уваги.

Творча команда

Мультфильм Гномы и тролли: Лесное испытание (2018 г.)

Головним режисером анімаційної стрічки про пригоди гномів стане Роберт Родін, давно відомий унікальним талантом до створення атмосферних дитячих творів. Тим більше, що саме він займався зйомками пріквела і довів на практиці свої здібності.

Ще однією причиною, що вплинула на вибір даного кандидата, є його етнічне походження. Родін — поляк, і тому продюсерського складу, в більшості своїй складається з представників даної національності, буде дуже зручно з ним працювати.

Основним сценаристом цієї мультиплікаційної епопеї виступить іменитий Сальваторе Кардони зі своєю командою. У написанні сюжету також візьме участь режисер Роберт Родін, що дозволить створити дійсно варте твір для маленьких глядачів.

Мультфильм Гномы и тролли: Лесное испытание (2018 г.)

За планом творців проекту, «Гноми і тролі: Лісове випробування» мультфільм повинен вийти барвистим, з цікавими персонажами і по-справжньому добрим посилом. Головні герої будуть викликати не просто почуття симпатії, а змусять співпереживати їх дій і вчинків.

Сюжет картини

Всі події будуть розгортатися навколо одного, дуже милого і веселого гнома по імені Джуніор. Йому доведеться особисто розплутати хитрі задуми тролів і вберегти своїх родичів від їхньої підступності.

Сценарій нової мультиплікаційної картини, буде мало чим відрізнятися від минулого витвори польських майстрів. Швидше за все, творці повністю збережуть всі поведінкові лінії, а також поляризацію між героями та антигероями. Не виключено, що мультфільм 2018 року отримає кілька нових яскравих допоміжних персонажів, здатних створити особливу атмосферу доброї дитячої казки.

Мультфильм Гномы и тролли: Лесное испытание (2018 г.)

Простота викладу та доступність сприйняття, швидше за все, збережуться, так як творіння розраховане в першу чергу на самого маленького глядача. Тим не менш, дорослої аудиторії також при перегляді не буде нудно, адже стрічка дозволить згадати юні роки та просто насолодитися доброю історією без зайвих підтекстів.

Коли слід очікувати прем’єру

В даний час точна дата виходу довгоочікуваного творцями мультфільму замовчується. Відомо тільки те, що планується прем’єра на першу половину 2018 року. На сьогоднішній день вже виконана основна частина технологічного процесу, і анімаційна стрічка проходить стадію завершальних робіт.

Планується, що вихід мультфільму стане грандіозною подією в світі Європейського мистецтва мультиплікації. Він допоможе показати світовому глядачеві, що аніматори старої школи тримають руку на пульсі нових тенденцій і можуть створювати картини, які повністю відповідають всім вимогам сучасного глядача.

Мультфильм Гномы и тролли: Лесное испытание (2018 г.)

Виходячи з припущень більшості критиків, проект «Гноми і тролі: Лісове випробування» чекає величезний успіх, як в нинішньому прокаті, так і в подальшому розвитку франшизи.

Глядачі вже скучили за добрим історіям з позитивними і добрими героями, які можуть стати не тільки інструментом розваги, але і своєрідним прикладом, що несе певні моральні цінності. Перевірити особисто дані припущення ми зможемо вже зовсім скоро, як тільки мультфільм вийде в широкий прокат.

Відео трейлер, фан-тизери

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Фільм Ласкаво просимо в Zомбилэнд 2 (2018 р.)

В наш час успішні франшизи фільмів, з яких зібрали значні кошти в прокаті, не залишаються …