Домой / Модні тенденції чоловічих стрижок 2017 року

Модні тенденції чоловічих стрижок 2017 року

Останнім часом люди все більше уваги приділяють власної зовнішності. Сфера послуг взяла на озброєння цю тенденцію, і в даний час ми стали свідками справжнього буму чоловічих перукарень, які спеціалізуються виключно на те, щоб втілити в життя модні чоловічі стрижки 2017 року.

Чоловіча стрижка більш складна у виконанні, ніж жіноча, і показує професіоналізм майстра. Тому чоловічі волосся рекомендується довіряти виключно професіоналам своєї справи.

Відразу виділимо самі модні стрижки майбутнього сезону:

  • «бокс» і «напівбокс»;
  • «Гаврош»;
  • зачіски в стилі гранж і панк;
  • «канадка»;
  • «полька».

Ідеї модних чоловічих стрижок на коротке волосся

Короткі стрижки – найбільш класичний варіант чоловічої зачіски. Більшість чоловіків вибирають зачіски саме на основі коротких волосся: за ними простіше доглядати, вони більш звичні і точно не викличуть питань серед оточуючих і керівництва.

Такі варіанти для короткого волосся будуть актуальні і в поточному модному сезоні, щоправда в ряді інтерпретацій.

Сучасна класика

Якщо ви не готові до кардинальної зміни іміджу, або робочий дрес-код не дозволяє надати волоссю химерні форми, то вибирайте класичну модель. У цьому сезоні вона дещо видозмінилася.

Ще одна перевага класичних моделей – вони підходять виключно всім. Чоловікам з цілийим особою рекомендується зупинити свій вибір на багатошаровій зачісці. Власникам гострих підборідь підійде «напівбокс», виконаний на сучасний лад.

Такі варіації передбачають чіткі геометричні лінії (див. фото). У більшості випадків волосся укладаються під проділ, однак широко поширені і варіанти без нього. Загальна риса всіх класичних стрижок – невелика довжина волосся, яка не перевищує 5 сантиметрів.

Модні тенденції чоловічих стрижок 2017 року (фото) передбачають звернення до ретро-стилю.

На цей раз стилісти черпають натхнення з 40-х років минулого століття. Сучасна інтерпретація зачісок 40-х років передбачає наявність подовженою чубчика, що робить її володаря молодше. При цьому існує безліч стильних новинок: адже лише по-різному укладаючи чубок, можна домогтися різних ефектів. До слова сказати, подовжена чубчик присутній у багатьох модних трендах 2017 року.

Але все ж таки більш класичним варіантом чоловічої зачіски є традиційна стрижка «під машинку». Вона проста у виконанні і не потребує особливого догляду. Тому вона ідеально підійде зайнятим чоловікам.

Відео інструкція, як зробити модну чоловічу стрижку на короткі волосся:

Провокаційні зачіски 2017 року

Якщо ж класичні моделі і їх інтерпретації новинки здаються вам нудними і нецікавими, то зверніть увагу на їх бунтарські варіації.

Молодіжні чоловічі стрижки 2017 року відрізняються оригінальністю, зухвалістю і недбалістю (див. фото).

Ностальгія за панку

«Панк живий», — одноголосно заявили дизайнери і вплеснули нотку революційних 90-х в сучасні зачіски. Сучасні тенденції акцентують увагу на поголених скронях і об’ємних пасмах волосся, які зухвало звисають на обличчя. Агресивному ірокез з 90-х на зміну прийшли більш спокійні варіанти з хвилями і кучерями, які облагороджують образ (як на фото).

Серед новинок чоловічих коротких стрижок 2017 року (фото) можна відзначити сучасні інтерпретації стилю гранж. Без 90-х нам ніяк не обійтися. Згадайте часи Курта Кобейна і Нірвани. Легка хаотичність у цьому сезоні доповнюється колорированием, який вигідно відтіняє мужність. Вибриті віскі, довга розпатлана зачіска – відмінні риси модного гранжа (див. фото).

Різновиди боксу

Вибриті віскі властиві не тільки стилю панк, але і боксу. Головна відмінність цього варіанту від аналога минулих років – обов’язкова наявність візерунків в області скронь.

Якщо ця стрижка для вас надто екстремальне, то зверніть увагу на її варіацію, яка отримала помпезне назва «помпадур». У цьому випадку віскі не выбриваются. Ефект багатошаровості досягається завдяки тому, що волосся у цій частині голови зачесываются тому.

Ви б раді піддати свою шевелюру сучасної варіації боксу, але ваші волосся ще не остаточно відросли після минулого експерименту? Не впадайте у відчай! Сучасний напівбокс не висуває жорстких вимог до довжини волосся. Він припускає, що волосся у верхній частині голови будуть вистрижені «під їжачка». При цьому досягається різниця в довжині волосся на скронях і маківці, яка може коливатись в межах кількох сантиметрів. Актуальність цього образу додає легка недбалість: для цього після миття волосся рекомендується розтріпати, не забувши нанести на них спеціальні стайлінгові кошти.

Різновидом цієї стрижки є «Полька» (фото). В цьому стилі необхідно вистригти верхня частина голови. При цьому потилична частина і віскі оформляються в стилі напівбокс.

Рада! При створенні цієї зачіски перехід від одного стилю до іншого повинен бути поступовим, плавним, але ніяк не різким.

Це своєрідна імпровізація в стилі ретро.

Найбільш брутальні зачіски

Щасливі володарі особи правильної форми можуть дозволити собі зачіску з подовженою чубчиком, покладеної набік. Ця зачіска отримала назву «канадки» (див. фото).

Однак круглолиці чоловіки також можуть взяти на озброєння цей варіант. Для цього їм треба дещо подовжити чолку, що скоректує форму особи.

Інший варіант – зупинити свій вибір на класичному варіанті «канадки». У цьому випадку передбачає коротка стрижка потилиці і скроневої частини. Волосся на лобової частини і тім’я залишають подовженими. Цей варіант як не можна краще підкреслює мужність і брутальність її володаря.

Модна стрижка «помпадур»

Зачіски для волосся середньої довжини

Безперечно, чоловіки з довгим волоссям виглядають романтично і загадково. Головна тенденція всіх зачісок на довге волосся – їх навмисна недбалість. Тому, не дивно, що лідируючі позиції займає зачіска за назвою «Гаврош», яка прийшла до нас із Франції. Її відрізняє яскраво виражений об’єм і наявність довгих локонів на потилиці. Це перетворює її власника в загадкового бунтаря, чому ще більше сприяє ефект штучно створюваної недбалості (як на фото).

Серед стильних новинок набирає популярність подвійне каре – модна тенденція чоловічої стрижки на коротке волосся 2017 року.

Вибираючи зачіску, слід враховувати не тільки останні модні тенденції, але і форму особи, а також власний темперамент. Погодьтеся, хуліган або бунтар буде незатишно себе почувати з нарочито правильної стрижкою геометричної форми. Крім того, варто враховувати, що деякі зачіски можуть викликати дискомфорт. Так, довга чолка не завжди зручна. А довге волосся вимагають більш ретельного догляду, що підходить не всім.

Враховуючи ці моменти, підібрати стильні чоловічі стрижки в 2017 році не складе праці.

Смотрите также

День театру в 2020 році: якого числа

У 2020 році День театру в Росії і в усьому світі відзначатимуть в один день, …