Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Гороскоп / Місячний календар стрижок волосся на жовтень 2018 року

Місячний календар стрижок волосся на жовтень 2018 року

Нова стрижка, колір волосся або будь-яка інша косметична процедура може бути досить невдалою, якщо вона запланована на несприятливий час.

Наше існування тісно пов’язане з місячним циклом, і багато процесів, що відбуваються в організмі, залежать від цього небесного світила.

Ось чому більшість фахівців рекомендують перед черговим походом до перукаря заглядати в календар стрижок на жовтень 2018 року. З нього ви дізнаєтеся вдалі дати для перетворення і завжди будете чарівні.

Сприятливі і несприятливі дні для стрижки
1 жовтня — 22 місячний день

Відмінний момент, щоб оновити зачіску. Але не забувайте, що Місяць знаходиться в вбиває стані, значить, волосся буде рости повільніше.

2 жовтня — 23 місячний день

Несприятлива дата для стрижки волосся. Вас може здолати застуда. Крім того, через стрижки на роботі почнуться проблеми і непорозуміння з начальством.

3 жовтня — 24 місячний день

У місячному календарі ця дата відзначена, як сприятлива. З новою зачіскою ви зумієте підкорити всіх оточуючих, а це добрий знак до вашого відмінного настрою на довгий час.

4 жовтня — 25 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на октябрь 2018 года

Небажано сьогодні відвідувати перукаря, інакше ризикуєте отримати серйозне психологічне захворювання. Можливо навіть розвиток сильної депресії.

5 жовтня — 26 місячний день

Постарайтеся відкласти візит в салон краси на інший час. Не ризикуйте своїм фінансовим станом, заради укорочення волосся. В іншому випадку, вас чекають значні грошові витрати.

6 жовтня — 27 місячний день

Нова модна зачіска, зроблена в цей день, допоможе вам набути впевненості у власних силах, стати харизматичним і відкритою людиною. Якщо хочете привернути енергетику грошей і здоров’я – офарбіть локони.

7 жовтня — 28 місячний день

Стрижка сьогодні дозволить вам стати активною і життєрадісною людиною. Багато проблеми відійдуть на другий план і ви нарешті заживете щасливо.

8 жовтня — 29 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на октябрь 2018 года

Якщо ви вирішили сьогодні відправитися в салон краси, не звертайте з наміченого шляху. Завдяки новій стрижці ваша самооцінка підвищиться, а значить, додасться сила і позитивний настрій.

9 жовтня — 30 місячний день

Негативну енергетику несе цей день. Краще почекати зі стрижкою і постаратися не торкатися до волосся. Вони втратять свій природний блиск, до того ж, не виключено появу лупи.

10 жовтня — 1 місячний день

Ті, хто сьогодні вирішить підстригтися, зроблять правильний вибір. Місяць перебуває у вигідному становищі, а значить, локони після даної процедури будуть виглядати шикарно. Ваша краса затьмарить всіх.

11 жовтня — 2 місячний день

Якщо ви намагаєтеся знайти ідеальний час для стрижки, то цей місячний день є таким. Після походу в салон, ви відчуєте неймовірний прилив енергії і вже скоро поліпшите свій матеріальний достаток.

12 жовтня — 3 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на октябрь 2018 года

Утримайтеся від бажання стригти волосся в дані місячну добу. Нова стрижка не доставить вам задоволення, навпаки, викличе сильне розлад, за яким підуть сварки з близькими людьми.

13 жовтня — 4 місячний день

Сьогоднішня стрижка волосся сприятливо позначиться на вашому здоров’ї. Від начальства надійде вигідна пропозиція по роботі, а домочадці стануть приділяти максимальну увагу до вашої персони.

14 жовтня — 5 місячний день

Якщо у вас проблеми з грошима або слабке здоров’я, сходіть до перукаря. Зробивши сьогодні модну зачіску, ви зможете розпрощатися з багатьма невдачами раз і назавжди.

15 жовтня — 6 місячний день

Візит до цирульника зробить ваші локони чарівними. Ви будете випромінювати радість і позитив, а ваші креативні схильності значно посиляться.

16 жовтня — 7 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на октябрь 2018 года

Не ризикуйте своїм налагодженої життям заради модної зачіски. Похід до перукаря загрожує неприємностями в особистому житті та втратою великої суми грошей.

17 жовтня — 8 місячний день

Ідеальний час для стрижки волосся. За рахунок того, що Місяць з кожним днем збільшується, ваша життєва енергія теж буде зростати, а волосся наповняться цілющою силою.

18 жовтня — 9 місячний день

Буде чудово, якщо ви сьогодні все-таки сходіть до свого майстра по волоссю. Він точно знає, яку зачіску вам потрібно створити. У свою чергу, стрижка в цей день зробить вас менш дратівливим.

19 жовтня — 10 місячний день

Стрижка в цей день вбереже вас від негативного впливу недоброзичливців, а також дозволить збільшити матеріальний статок у родині.

20 жовтня — 11 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на октябрь 2018 года

Місячний календар показує, що дані місячну добу гарні для будь-якої стрижки, навіть мінімальною. Крім того, новий образ додасть вам впевненості і познайомить з приємними людьми.

21 жовтня — 12 місячний день

Ті, хто сходить до перукаря в цей день, знайдуть в помічники Удачу, а значить, будь-яке починання завершиться успіхом. Також, астрологи запевняють, що після стрижки у багатьох поліпшується інтуїція.

22 жовтня — 13 місячний день

Не рекомендується сьогодні відвідувати салон краси. Ви ризикуєте порушити ваше психічне рівновагу спровокувати депресію. Не радять змінювати колір волосся, допустимо лише легке фарбування.

23 жовтня — 14 місячний день

Стригтися в цей день категорично забороняється. В іншому випадку, вас спіткають непорозуміння в родині, неприємності на роботі і навіть крадіжка.

24 жовтня — 15 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на октябрь 2018 года

Не хочете завдати шкоди своєму здоров’ю, уникайте перукаря з ножицями. Якщо візит був запланований заздалегідь, перенесіть його на інший час і ваш організм не постраждає.

25 жовтня — 16 місячний день

Стрижка допоможе вам змінити життя в кращу сторону. Ви зможете досягти бажаних висот у кар’єрі, можливо, з’явиться вигідну пропозицію від бізнес-партнера, ну, а вдома на вас завжди будуть чекати з розпростертими обіймами.

26 жовтня — 17 місячний день

Сьогоднішня стрижка волосся дозволить вам знайти нових друзів і навіть зустріти другу половинку. Не ігноруйте знаки долі і ви обов’язково будете щасливі.

27 жовтня — 18 місячний день

Зірки не обіцяють нічого хорошого того, хто вирішить підстригтися в цей місячний день. У вас з’являться проблеми зі здоров’ям, а вороги почнуть плести проти вас усілякі інтриги.

28 жовтня — 19 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на октябрь 2018 года

Бажаєте зробити стильну зачіску і не нашкодити волоссю? Сьогодні ваш день. Сміливо йдіть в салон краси і кардинально змінити свій імідж.

29 жовтня — 20 місячний день

Тим, хто сьогодні запланував стрижку волосся, астрологи рекомендують відмовитися від цієї затії. Вона виявиться згубною і завдасть найсильніший шкоду локонам.

30 жовтня — 21 місячний день

Луна пішла на зниження, тому волосся стануть повільно зростати. Якщо ви вирішили сьогодні підстригтися, не вибирайте ультра короткі зачіски.

31 жовтня — 22 місячний день

Зірки не радять сьогодні відвідувати салон краси заради нової стрижки. Наслідки можуть негативно позначитися на ваших стосунках з близькими людьми.

Відео рубрика

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Скасування податку на рухоме майно з 2019 року в Росії буде не для всіх

З 1 січня 2019 року податок на рухоме майно для організацій скасовано. Підставою для цього …