Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Гороскоп / Місячний календар стрижок волосся на червень 2018 року

Місячний календар стрижок волосся на червень 2018 року

Здавна люди вірили в могутню силу природи і всіляко намагалися сприяти позитивному впливу на наш організм.

У сучасному світі ці знання постійно поповнюються, адже науковці, практично, щодня знаходять джерела, що дозволяють нашому тілу бути гарним, струнким, а головне здоровим.

До одного такого джерела, впливає на все живе, що є на Землі можна віднести Місяць. Це небесне тіло в одні дні заряджає кожну нашу клітинку позитивною енергією, а в інші — забирає її.

Щоб зберегти в собі сили і бадьорість духу, фахівці рекомендують звертатися до місячним календарем, зокрема календар стрижок. На червень 2018 цей документ вже складено, а значить, він у вашому повному розпорядженні.

Уважно вивчивши даний календар, ви зможете визначати сприятливі дні для проведення різних маніпуляцій з волоссям, які не тільки оздоровить ваш організм, але і допоможуть подружитися з Фортуною.

Сприятливі і несприятливі дні для стрижки
1 червня — 17 місячний день

Якщо ви хочете підстригтися, то знайте, сьогодні цього робити не варто. Похід до перукаря не принесе вам бажаного задоволення, до того ж, здоров’я може помітно похитнутися. Не ризикуйте.

2 червня — 18 місячний день

На 18-е місячна доба краще почекати зі стрижкою. Відрізавши волосся, ви залучите в своє життя постійні конфлікти і чвари, причому, не тільки вдома, але і на роботі. Краще залиште довжину такою, яка вона є, щоб зберегти свою красу і нерви.

3 червня — 19 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на июнь 2018 года

Сьогодні не варто стригти волосся. День нейтральний і від нього не можна очікувати серйозних змін у житті, але зірки радять все-таки уникати ножиць, щоб удача в кінець від вас не відвернулася.

4 червня — 20 місячний день

Будь-яка зміна зовнішності в цей день принесе вам неймовірне блаженство. Довірте свої волосся майстру і побачите, наскільки нова зачіска перетворить вас. Місяць перебуває у вигідному становищі і благоволить будь-яким косметичним процедурам.

5 червня — 21 місячний день

Якщо ви хочете підстригтися, то бажано не зволікати. Саме в цей місячний день, стрижка допоможе вам вирішити накопичені фінансові проблеми і підняти настрій на весь залишився місяць.

6 червня — 22 місячний день

Цей день, виходячи з положення Місяця, насичений негативною енергетикою і агресією. Ті, хто вирішить відвідати перукаря, повинні відмовитися від цієї затії. Краще змінити колір волосся або оздоровити їх за допомогою всіляких масок.

7 червня — 23 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на июнь 2018 года

Не потрібно сьогодні експериментувати із зовнішністю. Особливо слід утриматися від кардинальних змін. Стрижка в цей день зіпсує ваші волосся: вони стануть бляклими, почнуть випадати.

8 червня — 24 місячний день

Не поспішайте сьогодні бігти в перукарню. Можливо, після неї ви помітите, як погіршився зір, та й загальний стан здоров’я помітно похитнеться.

9 червня — 25 місячний день

Цю місячну добу не підходять для здійснення стрижки волосся. Не варто відвідувати салон краси, інакше нова зачіска накличе на ваше життя серйозні біди, сварки і неприємності.

10 червня — 26 місячний день

Несприятливий час для стрижки. Після неї ваше здоров’я і імунітет в цілому може погіршитися. Постарайтеся взагалі не доторкатися до волосся, а візит до перукаря перенести на інший день.

11 червня — 27 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на июнь 2018 года

Хороший день, щоб перетворити свою зовнішність. Дозволено стригтися, фарбувати волосся, кардинально змінювати зачіски, оздоровлювати волосся — це все піде вам на користь, додасть впевненості і додасть сил, які допоможуть вам справлятися з життєвими перешкодами.

12 червня — 28 місячний день

Протягом цих місячних діб не варто починати нові справи. Краще позбавитися від непотрібного і стародавнього. Ось чому стрижка дозволить прибрати негатив з життя і подарує цікаві знайомства.

13 червня — 29 місячний день

Якщо вирішите сьогодні сходити до перукаря, знайте, цей похід може обернутися розчаруванням. Навіть фарбувати локони небажано, адже від цього шевелюра істотно постраждає.

14 червня — 1 місячний день

Присвятіть цей день собі. Прийдіть в салон краси, зробіть косметичні процедури, підстрижіться, в кінці кінців. Завдяки подібному прихорашиванию, ваша самооцінка підвищиться, а позитивна енергетика оточить щільним кільцем.

15 червня — 2 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на июнь 2018 года

Негативна енергетика 2 місячної доби не дозволяє стригти волосся. Бажано утриматися від цієї затії. В іншому випадку шевелюра втратиться здоровий блиск, може з’явитися лупа.

16 червня — 3 місячний день

Не піддавайтеся бажанням змінити свою зовнішність, адже ви ризикуєте зіпсувати волосся. Крім того, не потрібно піддаватися спокусі і фарбувати їх. Краще перенести всі процедури на інший день.

17 червня — 4 місячний день

Даний час ідеально підходить для рішення практично будь-яких питань. Стрижка, зроблена в цей день, прикрасить вас, зробить привабливою і набагато впевненіше в собі. Разом з відрізаними локонами піде маса проблем і непотрібних людей.

18 червня — 5 місячний день

Якщо ви зібралися в салон краси, то зірки радять відмовитися від цієї затії. Навіть мінімальна зміна зовнішності доставить безліч незручностей. Крім того, волосся втрачають блиск і здоров’я.

19 червня — 6 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на июнь 2018 года

Не рекомендується сьогодні робити стрижку, нехай навіть потрібно просто прибрати довжину. Ви ризикуєте зіпсувати волосся, позбавити їх здорового природного блиску. Не виключена поява лупи.

20 червня — 7 місячний день

Ця дата є сприятливою для різних маніпуляцій з волоссям. Можете стригтися, фарбуватися і оздоровлювати свої локони — це все піде їм тільки на користь.

21 червня — 8 місячний день

Місячний календар вказує, що стрижка в цей день вкрай не бажана, інакше кінцевий результат вас не порадує. Існує ймовірність, що після відвідин перукаря почнуться проблеми зі здоров’ям.

22 червня — 9 місячний день

Запланувавши стрижку в даний період, ви ризикуєте внести неясність і заплутаність у своє життя. Сьогодні краще зайнятися відновлювальними процедурами.

23 червня — 10 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на июнь 2018 года

Чудовий час для подорожей. Дозвольте майстру зробити вас чарівною. Довіртеся йому, і результат вас здивує.

24 червня — 11 місячний день

Абсолютно невідповідний день для відвідування салону краси. Якщо хочете уникнути неприємностей на роботі або навчанні — не стрижіться.

25 червня — 12 місячний день

Прекрасний час, щоб почати змінювати своє життя. І для початку можна змінити зачіску. Сходіть до перукаря, і нехай майстер поколдує над вашими локонами.

26 червня — 13 місячний день

Чудовий день для того, щоб підстригти волосся. З новою зачіскою до вас прийдуть впевненість у собі, успіх в бізнесі, а відносини в родині стануть ще міцніше, ніж були до цього.

27 червня — 14 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на июнь 2018 года

Похід в салон краси здатна засмутити вас. Почекати з цією затією, інакше ризикуєте зіпсувати собі настрій на кілька тижнів. Краще займіться іншими, не менш важливими справами.

28 червня — 15 місячний день

В цей день не можна займатися важливими і доленосними завданнями. Навіть стригтися не рекомендуються. Місяць перебуває в невигідному становищі, тому потрібно “залягти на дно”.

29 червня — 16 місячний день

Мрієте змінити свою зовнішність? Сміливіше йдіть на зустріч до своєї мрії, тим більше, зірки всіляко цьому сприяти.

30 червня — 17 місячний день

17-е місячна доба не підходять для стрижки або фарбування волосся. Нова модна зачіска може спровокувати виникнення проблем зі здоров’ям, а також погіршить ваші справи на роботі.

Відео рубрика

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Скасування податку на рухоме майно з 2019 року в Росії буде не для всіх

З 1 січня 2019 року податок на рухоме майно для організацій скасовано. Підставою для цього …