Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Гороскоп / Місячний календар стрижок на серпень 2018 року

Місячний календар стрижок на серпень 2018 року

Вже давно було доведено активний вплив Місяця на всі живі організми, що мешкають на планеті Земля.

Зазначимо, що цей вплив було помічено людьми ще задовго до моменту, коли людство винайшло різні вимірювальні прилади, телескопи та іншу наукову техніку.

Ще в давнину встановили, що Місяць робить дуже важливе, можна навіть сказати, життєво необхідний вплив на наш організм, і волосся в тому числі.

Кожне з своїх спостережень люди намагалися записувати, не пропускаючи ні одного явища. Роки йшли, з’являлися вчені, астрологи, які склали відомі нам місячні календарі.

Наприклад, у місячний календар стрижок на серпень 2018 року міститься інформація про сприятливі і несприятливі дні для походу до перукаря в цьому літньому місяці. Якщо ви потребуєте в таких знаннях, швидше читайте нашу статтю.

Сприятливі і несприятливі дні для стрижки
1 серпня — 19 місячний день

У цей день багато справи увінчаються успіхом. А ось що стосується зачіски, то бажано відмовитися від цієї затії. Ви не відчуєте належної радості і можете завдати шкоди своєму волоссю.

2 серпня — 20 місячний день

Якщо вирішите сьогодні відвідати салон краси і оновити зачіску, знайте, що це піде вам на користь. Ви станете набагато привабливіше і зможете познайомитися з хорошими людьми.

3 серпня — 21 місячний день

Лунный календарь стрижек на август 2018 года

Відмінний час, щоб експериментувати із зовнішністю. Завдяки вмілим рукам майстра, ви отримаєте не тільки новий дивовижний образ, але і підтримку Фортуни у багатьох важливих справах.

4 серпня — 22 місячний день

Гарний час для укорочення довжини волосся. Ваша зовнішність перетворитися до невпізнання, перехожі стануть захоплюватися вами, а близькі не перестануть говорити компліменти.

5 серпня — 23 місячний день

Не варто стригтися в цей місячний день. Разом з волоссям, ви відріжете своє здоров’я — почнеться хворіти і навіть мінімальна застуда виллється в серйозне захворювання.

6 серпня — 24 місячний день

Не приймайте сьогодні поспішних рішень. Не потрібно відвідувати перукаря і довіряти йому свої волосся. Ослухавшись рекомендацій, ви можете спровокувати погіршення зору, а зміна іміджу накличе на вас неприємності.

7 серпня — 25 місячний день

Лунный календарь стрижек на август 2018 года

Несприятливий день для стрижки або зміни зачіски. Після неї ви пропустите важливі можливості, як для кар’єри, так і для особистого життя. Відкладіть похід в салон і займіться іншими справами.

8 серпня — 26 місячний день

Місяць сьогодні прихильна до тих, хто вирішить освіжити свою зачіску. Ви можете навіть кардинально поміняти імідж — це піде тільки на користь.

9 серпня — 27 місячний день

Чудовий час для чогось нового і гарного. Наприклад, стрижка, зроблена вправними руками перукаря, дозволить вам знайти бажану привабливість і впевненість у собі.

10 серпня — 28 місячний день

Якщо вирішите сьогодні підстригтися, то незабаром познайомитеся з хорошими людьми, які стануть вірними супутниками по життю. Можна робити не тільки стрижку, але і укладання, фарбування, ламінування.

11 серпня — 29 місячний день

Лунный календарь стрижек на август 2018 года

Категорично заборонено сьогодні відвідувати перукаря. Похід може обернутися невдачею. Крім того, стрижка не дасть розвиватися вашим креативними здібностями.

12 серпня — 1 місячний день

Не треба в цей період звертатися за допомогою до перукаря. Постарайтеся перенести візит на інший день. В іншому випадку, ви ризикуєте втратити красивою шевелюри і здоров’я в цілому.

13 серпня — 2 місячний день

Стрижка сьогодні заборонена. Вона заподіє шкоду локонам, зробить їх тьмяними, ламкими і млявими. У цей період краще зайнятися фарбуємо або відновлювальними процедурами.

14 серпня — 3 місячний день

Не піддавайтеся бажанням щось змінити у своїй зовнішності. Підсумковий результат вас засмутить, і ви ще довго не зможете повернути колишню красу.

15 серпня — 4 місячний день

Лунный календарь стрижек на август 2018 года

Гармонійний день для будь-яких починань. Сьогодні зірки налаштовані позитивно на різні косметичні маніпуляції з волоссям. Стригтися не можна.

16 серпня — 5 місячний день

Не варто піддаватися спокусі оновити зачіску. Новий образ додасть вашому обличчю втоми і додасть кілька зайвих років. Відкладіть візит до перукаря до кращих часів.

17 серпня — 6 місячний день

Виконавши стрижку в цей місячний день, ви притягнете до себе недоброзичливців. Крім того, виникнуть непередбачені проблеми на роботі.

18 серпня — 7 місячний день

Набридла нудна й одноманітна життя? Поспішіть в салон краси. Там з вас зроблять справжню красуню, яка підкорить не одне чоловіче серце. Що стосується чоловіків, то вони також можуть відвідати перукарню, щоб знайти упевненість в собі.

19 серпня — 8 місячний день

Лунный календарь стрижек на август 2018 года

Стрижка в цей період негативно позначиться на загальному стані ваших локонів. Після неї вам доведеться грунтовно попрацювати, щоб повернути волоссям колишню красу.

20 серпня — 9 місячний день

Сприятливий день для візиту до перукаря. Ваша удача, сила і кмітливість лише посиляться, а гармонія в душі змусить забути про багатьох проблемах.

21 серпня — 10 місячний день

Ідеальний момент для модної стрижки. Ви побачите, наскільки зміняться ваші волосся, якщо довірите їх майстру-перукарю. Також зірки говорять про дозвіл багатьох фінансових проблем після стрижки.

22 серпня — 11 місячний день

Позитивна енергетика Місяця дозволить вам відновити добрі стосунки з рідними і близькими. Сьогодні вигідно робити будь-які процедури з волоссям — їм це, безсумнівно, піде на користь.

23 серпня — 12 місячний день

Лунный календарь стрижек на август 2018 года

Якщо на сьогодні у вас запланований похід до перукаря, не поспішайте його відкладати. Астрологи запевняють, що цей день є досить вдалим і принесе помітне задоволення.

24 серпня — 13 місячний день

Чудовий період для преображення. Ваша удача надовго залишиться з вами, здоров’я покращитися, а недоброзичливці будуть обходити стороною.

25 серпня — 14 місячний день

Не потрібно сьогодні відправлятися в салон краси за новим іміджем. Можливе виникнення проблем з тиском, а також розвиток необгрунтованих страхів.

26 серпня — 15 місячний день

Абсолютно невдалий день для стрижки. Візит до майстра по зачісках може зіпсувати вам настрій на довгий час. Не треба піддаватися спокусі і експериментувати із зовнішністю, краще залишитися вдома і приділити увагу близьким.

27 серпня — 16 місячний день

Лунный календарь стрижек на август 2018 года

Дані місячну добу не розташовують до стрижці волосся. Ви не тільки зіпсуєте свої локони, але і нанесення серйозної шкоди здоров’ю.

28 серпня — 17 місячний день

Прекрасний день для преображення. Якщо ви раптом вирішили кардинально змінити зачіску — дерзайте. Місяць вас в цьому бажанні тільки підтримує.

29 серпня — 18 місячний день

Відкладіть запланований похід до перукаря на інший день. В іншому випадку, вас чекають клопоти на роботі, сварки з домочадцями і хвороби.

30 серпня — 19 місячний день

Це сатанинський день, тому будь-які маніпуляції з волоссям завдадуть їм серйозної шкоди. Крім того, може ослабнути імунітет, а Фортуна на час покине вас.

31 серпня — 20 місячний день

Якщо ви вирішили змінити довжину волосся в цей місячний день, то радимо відмовитися від цієї затії. Краще постарайтеся провести оздоровчі процедури для своєї шевелюри.

Відео рубрика

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Скасування податку на рухоме майно з 2019 року в Росії буде не для всіх

З 1 січня 2019 року податок на рухоме майно для організацій скасовано. Підставою для цього …