Домой / Новини 2017 року / Магнітні бурі у липні 2017 року

Магнітні бурі у липні 2017 року

Питання про вплив космічних факторів на людину та її здоров’я хвилювало вчених в усі часи. В останні роки широко вивчається феномен магнітних бур, які відбуваються кожен місяць. Їх цікавить розклад з кожним роком все більша кількість людей. Розглянемо, в які дні пройдуть магнітні бурі у липні 2017 і як на них реагувати. Саме явище стали вивчати вже давно. З часів Великих географічних відкриттів моряки помічали, що при появах плям на Сонці компас сходив з розуму, і корабель втрачав курс. У XVIII столітті французький астроном Лемонт пов’язав підвищення активності Сонця із збільшенням сили магнітної бурі. У XX столітті російський вчений Олександр Чижевський вперше висунув ідею про вплив сонячної активності на людину і тваринний світ. Тільки з 1932 року у Великобританії почалися регулярні спостереження за цим явищем, а з 1957 року і по сьогоднішній день Інститут фізики Землі безперервно записує показання магнитосфер Сонця і Землі.

Магнитная буря

Магнітні бурі у липні 2017 року

Літо — приємна пора відпусток. Щоб уникнути різкого занепаду сил, втоми і головного болю, пов’язаних з метеозалежністю, слід знати розклад магнітних бурь в липні 2017 року:

 • 7 липня;
 • 15 липня;
 • 29 липня.

Деколи магнітні бурі починаються несподівано, тому довгострокові прогнози робити досить важко. Позитивний момент полягає в тому, що швидкість «сонячного вітру», який піднімається з поверхні світила в результаті спалаху, становить від 300 км/с. До Землі він доходить приблизно через півтора-два дні, тому є час для підготовки до «несприятливого» дню.

Метеозалежність та здоров’я

Недавно міжнародна група вчених опублікувала результати своєї роботи в журналі Nature Communications, які доводять, що Земля практично постійно піддається бомбардуванням сонячними частинками. Вони-то, виявляється, і збурюють магнітне поле планети. При цьому може змінюватися температура повітря, погода, атмосферний тиск. Не всі люди, згідно з дослідженнями, метеозалежні. Та й самопочуття може погіршитися як до піку геомагнітного збурення, так і під час, так і після нього. У цьому питанні також важливу роль відіграє самонавіювання людини: у недовірливих людей проявляються ознаки реального нездужання, тому кожному варто переглянути заздалегідь розклад магнітних бурь в липні 2017 року.

Недомогание

Вчені досі сперечаються про механізм впливу магнітних бур на організм людини. Спостереження показують, що не кожна викликає погіршення здоров’я, так і її вплив на організм буває різним. Наприклад, люди з однаковим діагнозом, одного віку і статі реагують на одну і ту ж магнітну бурю абсолютно по-різному. Тому й лікування має бути індивідуальним.

Думки людей з приводу реакції організму людини на наслідки геомагнітної бурі різні. Одні вважають, що їм в тій чи іншій мірі схильні всі. Просто в такі дні потрібно уважніше спостерігати за станом здоров’я і зв’язати головний біль, втома, роздратування не зі стресами на роботі, а саме з впливом катаклізмів, що відбуваються на Сонці. Інші впевнені, що це стосується тільки літніх людей, у яких починають боліти суглоби ніг, рук, підвищується тиск. Є й ті, які не стежать за магнітними бурями і несприятливими днями, вважаючи це вигадками астрологів.

Парень в кровати

Як захистити себе під час підвищеної геомагнітної обстановки

У дні магнітних бур у липні 2017 року неодмінно варто перестрахуватися і дотримуватися ряду простих правил.

 • Вранці не вставайте різко з ліжка. Краще трохи посидіти, не роблячи різких рухів.
 • Прийміть контрастний душ, який приведе в тонус судини.
 • Постійно провітрюйте приміщення.
 • Частіше виходьте на прогулянку.
 • Відкладіть важливі справи на потім: не допускайте стресових ситуацій.
 • Не переїдайте і не їжте на ніч. Виключіть з раціону жирну їжу.
 • Вкладайтеся по можливості раніше спати.
 • При хронічних захворюваннях, прийомі ліків проконсультуйтеся з лікарем з приводу зміни дози в ці дні.

  Смотрите также

  Документальні фільми 2017-2018 року

  Ласкаво просимо у світ документального кіно, історії якого засновані на реальних фактах, подіях і життя …