Домой / Ігри / Кращі новинки комп’ютерних ігор 2017 року

Кращі новинки комп’ютерних ігор 2017 року

“Що рік прийдешній нам готує? Ех, якщо б зазирнути вперед!..” Для кого-то майбутнє залишається загадкою, але тільки не для геймерів, адже виробники ігор випускають все нові і вдосконалені гри. А дана стаття подбає про те, щоб завтрашній ігровий день не був прикритий завісою таємниці.

Вже відбувалося знайомство читача з найбільш очікуваними новинками ігор 2017 року. Тепер настала черга нововведень в жанрі стратегій.

Gwent: The Witcher. Card Game

Настільні ігри, що вимагають від гравців певного рівня інтелектуальних здібностей, завжди користувалися успіхом: від більш ніж десятка різновидів карткових ігор і шахів, до GO і ерудита. Одна з обговорюваних ігор цього року – Gwent: The Witcher. Card Game – free-to-play карткова гра з всесвіту Анджея Сапковського. Гра знайома людям, які грали в третю частину “Відьмака”, так як там вона була побічною міні-грою і відокремилася саме від туди. Головним нововведенням самостійної версії стало введення багатокористувацького PVP-режиму. Користувачів чекає апгрейд балансу, деяких здібностей, нові карти, режими гри. Новачки ігри можуть скористатися зручним режимом навчання. Правила гри залишилися незмінними. Любителі класичного ГВИНТ’а залишаться задоволені – родзинка гри збереглася і додалася барвиста і яскрава обгортка.

Endless Space 2

Вже відбувся вихід глобальної космічної стратегії Endless Space 2. Граючи в цю гру, можна знайти багато подібностей з Stellaris. На цьому ґрунті в ігровому співтоваристві виникли деякі розбіжності. Ті, хто стоїть на стороні Endless Space 2, пояснюють свій вибір дуже просто: вона виглядає перспективніше, новіше і оригінальніше. І перші, але вже позитивні відгуки про Endless Space 2 не можуть не радувати.

Dawn of Andromeda

Дуже схожа на попередню гру – Dawn of Andromeda. Та ж космічна тематика, той же 4Х. Та все ж є одна величезна перевага: у ній немає всюдисущого рекламного пособництва. Люди, які розробили гру, не витрачали коштів на яскраві відеоролики, а вклалися в більш мобільний геймплей і більш інтуїтивний інтерфейс. Багато глобальні стратегії не набирають великої популярності через занадто високої складності. Тут, на відміну від багатьох 4Х, все досить дохідливо побудовано. Та й цінова категорія не може не радувати – за свежевышедшее розвага викладають 450 рублів.

Oriental Empires

Стратегія, творці якої брали участь і в створенні популярної Medieval 2: Total War. Можливо, саме з-за цього можна запідозрити копіювання останньої. Для того, щоб додати більше відмінностей між цими іграми, автори перенесли події гри на територію Стародавнього Китаю. Геймерам пропонують очолити одну з 16 фракцій, прославити свою імперію і спробувати стати Сином Неба. Однією з головних фішок проекту є новий графічний движок, який дозволяє максимально наблизити віртуальну камеру до солдатам, у яких добре і ретельно промальовані деталі. А такими новинами може похвалитися далеко не кожна стратегія. Одна з особливостей гри – її не просто покроковий режим, а покроково-випадковий: після роздачі вказівок, натискається пуск і відбуваються наочні наслідки прийнятих рішень. Дуже корисне заняття і в повсякденному житті, між іншим.

Blitzkrieg 3

Ранню версію цієї гри не схвалили в Steam в 2015-му році через відсутність мобільного інтерфейсу, підказок і опису. Вважається, що розробники представлять гравцям змінений продукт. Так як вони чітко стежать за вимогами користувачів, відповідають на питання форумчан, діляться ідеями і прислухаються до думки людей. На помилках вчаться – з невдалою глобальної стратегії про Другу світову війну, повинно вийти щось дуже відмінне.

Syrian Warfare

Військова стратегія, в якій відбилися події на Близькому сході. У грі пропонується вигнати терористів з Сирії, проходячи місію за місією. Варто відзначити, що це перша досить виразна гра про сирійських подіях. Розробники пропонують повну україномовну локалізацію і високу якість графіки. Звернути увагу на даний продукт однозначно варто.

BattleTech

BattleTech є продовженням серії MechWarrior про бої з величезними механоидами, якими керують люди. Погляду запропоновані чудові речі: велика карта з різноманітним рельєфом: поля, луки, ліс, річка. І з усіх сторін її стоять величезні механічні роботи, які стріляють ракетами один в одного. Навіть елементи файтинга присутні в даній грі – коли закінчується зброю, махини йдуть на ворога. Швидкість і вага робота, його технічний стан впливають на результат бою. Повинен вийти досить цікавий продукт.

The Guild 3

Затишний симулятор життя в середні віки. Розробники кілька разів відкладали вихід цієї стратегії і варто з ними погодитись — в даному випадку краще пізно, ніж погано. Події розгортаються в середньовічному європейському містечку. І надходити гравець може як душі завгодно: прогулюватися по місту, вивчати місцевість, стати мером, брати участь у любовних відносинах, отримувати різні професії. При цьому можна управляти більш ніж десятком людей. Підсумковий продукт вийшов сумішшю Sims і GTA із середньовічним антуражем.

Halo Wars 2

Спірна глобальна стратегія. Однозначно, не можна назвати її невдалої, хоч і втратила багато традиційні механіки, ставши більш примітивною. Видавці гри вирішили зробити хитрий хід, який дозволить уникнути втрату прихильників або наплив невдоволення і зробили повноцінну демо-версію гри 17 гігабайт. І це відмінний варіант для тих, хто цікавиться грою, але хоче для початку ознайомитися з нею.

Warhammer 40,000: Dawn of War III

Список добрався до головного очікування 2017 року. Це – гра за однією з найстарших фентезійних всесвітів. У третій частині серії Warhammer Dawn of War будуть присутні і орки, і ельдари, і імперський космодесант. Що стосується технічної частини гри і геймплея – розробники вклали кращі елементи від попередніх двох ігор, що містять у собі масштаб, варіативність подій, логічність і продуманість, велика кількість спецефектів. Хоча, така начинка кого-то може і втомити. Як би там не було, шанувальникам цієї стародавньої всесвіту ні в якому разі не можна пропускати вихід новинки хоча б для того, щоб подивитися на те, який же в підсумку стала улюблена гра.

Стаття написана спеціально для сайту “2017 рік Півня”: http://god2017.com

Смотрите также

Just Dance – гра 2017 року

Just dance — це музична гра, що випускається для ігрових приставок Nintendo Wii. Вже багато …