Домой / Подарунки 2017 / Корпоративні подарунки на Новий 2017 рік

Корпоративні подарунки на Новий 2017 рік

Новий рік – чудове свято для сімейного кола і не тільки. Прийнято відзначати його і з колегами. Корпоративний новий рік – це традиційний спосіб привітати їх. І тут знову постає проблема: як вибрати корпоративні подарунки на 2017 рік колегам. При цьому важливо порадувати людей, дотриматися етикету, нікого не образити подарунком і врахувати багато інших аспектів.

Новий рік в колективі: вибір подарунка

Подарунки повинні бути оригінальними і «в тему». Якщо людина опинилася в новому колективі, перш ніж подарувати подарунок, бажано поцікавитися, як тут прийнято обдаровувати один одного по святах. Робити презент начальнику краще колективом, а інакше це сприйметься колегами як спроба вислужитися перед начальством. Подарунки для колег вибираються по кишені – не надто дорогі і не дуже дешеві, інакше є ризик бути незрозумілим. Для начальника подарунок можна вибрати дорожче, ніж для колег.

При виборі подарунка краще уникати особистої думки, треба подумати про те, що сподобається колегам. Слід уникати «прикольних» сувенірів – у людей різне почуття гумору, і деякі можуть не оцінити презент. Не треба дарувати білизну та предмети гігієни – це може сприйматися, як двозначний натяк.

Якщо є навик красномовства, то краще перед врученням презенту сказати мова або тост, привітавши колег зі святом.

Вибір оригінального і доречного подарунка в офіс

Тема вибору корпоративних подарунків складна. У цій статті наведено перелік оригінальних презентів, які можна подарувати колегам на Новий 2017 рік.

Футболка з написом

Існує ціла індустрія з виготовлення одягу з різноманітними написами. Це оригінальний подарунок колегам. Кожному можна підібрати цікаву напис, відповідну тільки йому, підкреслює особисті якості. Приклади: «Я працюю на всі 100%» або «Я не сплю на роботі, а обмірковую геніальні ідеї» та багато інших цікавих варіантів. Така футболка порадує і розвеселить у святковий день.

Іменна ручка

Хороша ручка не завадить в офісі, де постійно доводиться щось записувати. Така річ маленька й часто втрачається, можна забути її або залишити десь, а іншого під рукою не виявиться. Іменні ручки вирішать цю проблему, це економічний і корисний подарунок. Ручка з ім’ям підкреслить індивідуальність власника і буде виділятися серед інших. Поряд з цим можна дарувати іменні брелки та гуртки.

Мило незвичайної форми

У свято прийнято дарувати мило, гелі для душу, шампуні, шкарпетки і т. д. Але це вже приїлося, і для офісу такий подарунок некоректний. Ексклюзивом є мило ручної роботи. Подарунок, аналогічний перерахованим вище? Це не зовсім так. Є багато майстрів, які роблять мило на замовлення з допомогою різних натуральних добавок. За замовленням вони виготовлять мило різноманітної форми: у вигляді пляшки коньяку, ведмедики, бутерброди з ікрою. Причому цей бутерброд навіть пахнути буде, як справжній. Це оригінальний подарунок колегам як чоловічої, так і жіночої статі.

Якісний кави

Кава теж вважається оригінальним подарунком. Можна подарувати і швидкорозчинний кави, і крупномолотый, його зазвичай варять у турці. Кави можна придбати у спеціалізованих закладах або замовити. Він може володіти певними властивостями на вибір замовника, за смаком його теж підбирають. Так що, якщо у вас в офісі багато цінителів кави, то такий подарунок припаде колективу по душі. Зараз можна часто зустріти подарункові набори кави: в одному відразу кілька сортів.

Пристосування для візиток і офісних приладдя

Робоче місце – це найголовніше для офісного працівника. Охайний зовнішній вигляд столу, акуратно розкладені по своїх місцях приналежності – запорука успішної роботи. Але буває так, що ручки, візитки, скріпки розкидані по всьому столу і звалюються на підлогу. Вихід є: візитниця і органайзер – кращий бізнес-подарунок на новий 2017 рік для працівників офісу, завдяки якому канцелярське приладдя будуть лежати на своїх місцях і не потрапляти під руку.

Монета правди

В офісі серед співробітників іноді трапляються суперечки і розбіжності. Їх потрібно вирішувати або згладжувати. Якщо спір незначний, то можна скористатися цією монетою. На одній її стороні написано «так», на іншій – «ні». Потрібно кинути цю монету в повітря, якою стороною впаде, така відповідь та буде. Можна використовувати цей спосіб і при вирішенні особистих питань.

Заряджається гуртка

В будь-якому офісі під час робочої перерви випивають по чашці кави або чаю. Кружка потрібна завжди. Цей подарунок коштує дорожче, його можна подарувати начальникові, а можна і колегам. Все залежить від рівня достатку. Заряджається гуртка оснащена індикатором. Він реагує на гарячі напої. По мірі заповнення гуртки гарячим смужки індикатора підвищуються, і видно, на якій стадії охолодження знаходиться напій.

Миша офісна

Звичайна комп’ютерна приналежність, якій при роботі за комп’ютером користуються в офісі. Але і вона стане оригінальним подарунком. Миші випускають у вигляді різних фігур. Наприклад, буває мишка у вигляді машинки з коліщатками або у вигляді жіночої фігури. Потрібний і оригінальний бізнес-подарунок офісному співробітникові.

Символ року

Наступний рік – рік Півня. Можна купити оригінальні статуетки у вигляді півника або курочки, календар із зображенням цієї тварини або маленькі календарики для всіх. Також можна придбати ялинкові іграшки червоних відтінків. Цей колір підходить за Східним гороскопом знаку Вогняного Півня. Вибирайте милі й зворушливі зображення – це додасть теплоти і дружелюбності святковій атмосфері.

Подарунок на новий 2017 рік слід загорнути в святкову упаковку. Не варто шкодувати для цього часу і сил. Вона повинна бути виконана в класичному стилі.

І пам’ятайте: головне, щоб подарунок був від душі. Приємних вам свят!

Смотрите также

Що подарувати хлопцеві на Новий 2017 рік

Наближається довгоочікуване свято – Новий Рік 2017. Він несе якесь чарівництво, знайоме з дитинства. Хочеться …