Домой / 2021 РІК БІЛОГО БИКА / Конкурси на Новий 2021 рік

Конкурси на Новий 2021 рік

Розважальна програма в головну ніч країни не менш важлива, ніж подарунки і святкове меню. Конкурси для дорослих та дітей, для великої і маленької компанії допоможуть зробити незабутню зустріч Нового 2021 року.

Конкурси для великої компанії

Наближається новорічний корпоратив, конкурси допоможуть співробітникам компанії здружитися, дізнатися ближче один одного. Почати можна з цікавих привітань, продовжити інтелектуальної вікториною, продовжити рухливими іграми.

Вікторина «Символ року»

За кожну правильну відповідь новорічної вікторини ведучий роздає жетони, у кого накопичитися їх більше – отримає супер-приз. Напередодні року металевого білого бика непогано блиснути розумом і кмітливістю. Питання краще вибирати жартівливі, не обов’язково складні:

 • Чому зітхав бичок у відомому вірші? Хто написав цю сумну історію?
 • Кому було покладено те, що не дозволено бику?
 • З якого матеріалу був зроблений «смоляний бочок» з народної казки:
 • Яка незвичайна родинний зв’язок вийшла у головних героїв мультфільму «Вовк і теля»?
 • Додатково ведучий задає риторичні кумедні питання: Чому проблеми компанії нагадують казку про білого бичка? Варто влаштовувати кориду перед підвищенням зарплати? Достатньо великі роги у бика, яка претендує на новорічну премію?

  Конкурсы на Новый 2021 год

  Бажання бика – закон

  У цей новорічний конкурс можна грати за столом. Підготувати атрибути потрібно заздалегідь. На велику м’яку іграшку (безсумнівно бик) прикріпити загорнуті листочки паперу, в кожному – цікаве бажання бичка, наприклад:

  • помацати за ніс сусіда праворуч;
  • показати мова офіціантові;
  • привітати всіх з новим роком;
  • відповісти на каверзне запитання (запитання ставить ведучий або учасники);
  • заспівати пісню;
  • розповісти, хто курить у робочий час;
  • відповісти, хто краде їжу з загального холодильника.

  Виграє той, хто виконає більше бажань символу року.

  «Просування по кар’єрних сходах»

  Що віщує підвищення в посаді? Правильно, велику зарплату. Новорічна міні-гра полягає в наступному:

 • Гравці стають в одну лінію, їм роздають грошові купюри.
 • Через 2 – 3 метри, на скільки дозволяє приміщення, встановлюється фінішна стрічка.
 • По команді «старт» учасники підкидають вгору купюри і починають дути на них так, щоб вони рухалися у напрямку до фінішу.
 • Виграє той, хто швидше направить гроші до пункту призначення.
 • Якщо банкнота впала – гра не закінчується, ніхто не заважає учаснику дути далі.

  Конкурсы на Новый 2021 год

  Настав час танцювати!

  Для новорічного конкурсу знадобиться мотузка і флешка з нарізкою музичних композицій, різних за стилями. Виходять на танцпол по 2 учасника, ліву ногу одного пов’язують з правою ногою іншого, включають музику і просять танцювати хіп-хоп, брейк-данс, танго або ламбаду. Кількість турів кожної пари беруть участь не обмежена. Головний приз забирає пара, якій вдалося найточніше або найбільш кумедно станцювати задані стилі.

  Вирушаємо відпочивати

  Новорічні свята – час невеликих відпусток за кордон. Спочатку потрібно підготуватися до поїздки! Гості діляться на 2 команди, одна – туристи, інша – митниця.

  Митниця ставить питання: що ви візьмете в першу чергу на відпочинок? Турист повинен назвати предмет, який починається на першу букву імені митника. Хто більше назве предметів – той виграв.

  Весела заковика або Снігопад

  Кумедний новорічний конкурс краще проводити на самому початку свята, поки гравці можуть впевнено стояти на ногах. Беруть участь встають у коло. Пояснюються правила:

 • Ведучий кожному на вушко шепоче назви тварини, у кожного учасника своє тварина. Важливо, щоб інші учасники не почули, що говорить ведучий.
 • Ведучий називає одну з тварин, гравець, чиє тварину назвали, повинен відразу присісти.
 • Гравці ліворуч і праворуч від присаживающегося повинні перешкодити йому сісти: притримати під руки, наприклад.
 • Кому вдасться сісти, той отримає приз.
 • Заковика полягає в тому, що ведучий раніше назвав всім, хто бере участь тільки одна тварина. Коли він вимовляє слово-сигнал, починається весела плутанина, кожен намагається сісти і одночасно притримати іншого.

  Конкурсы на Новый 2021 год

  Конкурси для дітей

  Новорічні конкурси для малюків і дітей старшого віку проводять на шкільних і дитсадівських «Ялинках», вдома, в ігровій. 2021 рік потрібно зустрічати правильно: бик не любить нудьгувати.

  Мандаринове задоволення

  Яка дитина відмовиться від новорічного ласощі, пахучого мандарина? А поласувати ним на швидкість і отримати приз?

  Діти діляться на пари, кожному дають очищений мандарин. Партнери починають годувати мандарином один одного за сигналом ведучого. Пара, швидше за всіх виконала завдання, отримує презент.

  Ритм нового року

  Малюки сідають на стільці в коло. Один з учасників задає певний ритм ногами (топочет). Потрібно згадати новорічні пісеньки. Інші по колу повинні повторити заданий мотив, хто збивається, виходить з гри. Конкурс триває до останнього учасника.

  Конкурсы на Новый 2021 год

  Новорічні пісеньки

  Учасникам потрібно згадати новорічні пісні. Приз отримає той, хто назве більше музичних творів. Можна ускладнити завдання беруть участь, давши завдання обов’язково заспівати названу пісню.

  Пазли від Діда мороза

  Просте завдання під силу навіть малюкам. Потрібно роздрукувати великі малюнки новорічної тематики, наприклад формату А3, розрізати її на фрагменти і попросити зібрати хлопців ілюстрацію. Самим маленьким розрізають картинку на 4-6 великих частин, діткам постарше можна заготовити більше дрібних елементів.

  Снігурки-сніговики

  Міні-гра для маленьких діток. По колу розставляють стільці по кількості що беруть участь. Правила такі:

 • Ведучий говорить слово-сигнал «Снігурки». Діти повинні сісти на свої місця.
 • Ведучий вимовляє «Сніговики». Малюки підводяться з місць.
 • Хто забариться, вибуває з гри. Можна ускладнити завдання дітям старше, наприклад, додавши сигнальне слово «Сніг», почувши його, хлопці повинні лягти на підлогу.

  Конкурсы на Новый 2021 год

  Два бика

  Гравці розподіляються по парах, після чого їм дається міцна мотузка (канат). По різні від них сторони ставляться призи. Дитина повинна тягнутися за своїм призом, не даючи при цьому, іншому дістатися до його подарунка. Хто дотягнеться, того й приз.

  Сценарист

  Розвага підходить школярам незалежно від віку. Беруть участь розбиваються на команди, але можна грати один на один. Мета – скласти нову казку за мотивами старих. Можна використовувати різні жанри: триллер, детектив, комедію. Наприклад, Червона Шапочка розслідує справу про зниклу Колобка і сама потрапляє в пастку двох рецидивістів Лисиці та Вовка.

  Переможця визначають голосуванням або оплесками глядачів.

  Новорічні конкурси – прикраса свята, не обов’язково на 2021 рік вибирати гри саме пов’язані з головним святом. Розваги можуть бути будь-якими, головне вибирати їх, враховуючи вік гравців і інші параметри.

  Смотрите также

  Гороскоп на 2021 рік для Тигра

  Рік Бика обіцяє бути спокійним – на це вказує гороскоп на 2021 рік для Тигра. …