Домой / Новини 2017 року / Кока-кола: акції на Новий 2017 рік

Кока-кола: акції на Новий 2017 рік

Кока-кола і Новий рік — це поняття сумісні один без одного сприймаються важко, і в 2017 простежується аналогічна ситуація. Ось уже скільки років, здавалося б, простий безалкогольний газований напій радує дорослих і дітей своїм неповторним смаком.

І адже дійсно неповторним. Дуже смачно, так. Тому він такий популярний. Тому, власне, і акції, що проводяться компанією, багато в чому затребувані серед людей, що тяжіють до періодичного розпивання газованої води малими і великими порціями.

Coca-Cola

Новорічна акція «Coca-Cola» зразка зими 2017 року

Отже, справа така. Взимку 2017 року буде проведена нова акція «Кока-кола», взяти участь в якому зможуть усі бажаючі. Як завжди, її правила прості. Як завжди, її пам’ятні подарунки.

Рекламна кампанія новорічної акції «Кока-кола» пройде з 14 листопада 2016 року по 15 січня 2017 року. Це означає, що в цей час у будь-якої людини буде можливість стати володарем примітного подарунка. І робити що-небудь особливе не потрібно: достатньо просто пити улюблений напій і збирати промокрышки і промоключи.

Ніяких СМС-повідомлень відправляти не потрібно. Ось тому акції «Coca-Cola» і є такими значущими для багатьох.

Новорічна акція «Кока-кола» зразка 2017 року передбачає збори балів з можливістю їх подальшого обміну на цінні сувеніри з маркуванням Coca-Cola. Зробити це можна буде у центрах видачі призів у період з 24 листопада 2016 року по 15 січня 2017 року по всій території Росії.Грузовик Coca-Cola

Діючі пункти прийому промокрышек і промоключей для їх законного обміну на подарунки можна знайти на сайті coca-cola.ru.

Призи, які беруть участь у новорічній рекламної кампанії улюбленого напою

Загальна кількість призів, виділених організатором акції для проведення новорічної реклами напою Кока-кола під Новий рік-2017 на території Російської Федерації, складає 850000 різних подарунків. Левова частка сувенірів — близько 600 тис. — це пам’ятні значки. Вони оформлені у вигляді привабливого новорічного дизайну, нового одночасно і в той же час впізнаваного шанувальниками Coca-Cola.

Ще 150 тис. призів — це виділений для проведення рекламної кампанії кількість пар рукавичок. 50 тис. подарунків, які беруть участь в акції, — це снігові кулі. Інші близько 50000 призів — це брендовані шарфи.

Одна пара рукавичок стане чиїмось помічником на період зимових холодів всього за 20 балів. Примітна особливість такого подарунка — його можливість вільно взаємодіяти з сенсорними екранами. У тому сенсі, що знімати рукавичку, щоб, наприклад, відповісти на дзвінок, не потрібно.

25 балів можна буде обміняти на шарф. 30 балів є еквівалентом законного отримання новорічного снігової кулі. Ну а пам’ятний значок можна буде запитати у співробітника центру видачі, надавши йому натомість 8 балів.Бутылки Coca-Cola

Зауважте, що вільний обмін промоключей і промокрышек дійсний до того моменту, поки подарунки є в наявності у співробітника центру видачі.

Отримуй і даруй подарунки за розпивання газованої води!

Власне, саме такі призи від «Кока-кола» беруть участь в акції, підготовленої компанією спеціально напередодні зустрічі Нового року-2017 в Росії. Отримати бали можна, просто випиваючи банки або пляшки улюбленого напою. Зауважимо, що в акції беруть участь не тільки напої Coca-Cola, а також Sprite і Fanta.

Шукайте на банках і пляшках напис «Отримуй і даруй подарунки!», так як це свого роду покажчик, що позначає також спеціальний дизайн етикетки пляшки та оформлення банки, підготовлений компанією для проведення новорічної акції на території РФ.

Фото призів, які беруть участь у рекламній компанії «Кока-кола», затвердженої для проведення у період зазначеного часу з приводу настання Нового року-2017, ви запросто знайдете на сайті. Там же вказані повні правила акції.

Зазначимо, що 1 бал можна отримати, купивши банку напою, що бере участь в акції, об’ємом 0.33 л і зберігши ключ. 2 бали можна зібрати за покупку пляшки об’ємом 0.25 і 0.5 л. 3 бали — за покупку 1 л напою. 4 бали — за 1.5 і 2 л напою, який бере участь в акції.

Грузовик Coca-Cola

Новий рік-2017 разом з Кока-кола

Поспішайте спробувати і відчути смак улюбленого напою, а разом з ним — і незабутнього почуття улюбленого свята. Отримуйте і даруєте подарунки за звичні дії. Coca-Cola дає всім шанс зрозуміти, що це важливо, коли тебе люблять. І це цінно.

Смотрите также

Документальні фільми 2017-2018 року

Ласкаво просимо у світ документального кіно, історії якого засновані на реальних фактах, подіях і життя …