Домой / Передбачення / Кінець світу в 2017 році: пророцтва і передбачення

Кінець світу в 2017 році: пророцтва і передбачення

Судячи по прогнозам великих віщунів та астрологів, 2017 рік видасться не таким спокійним, як це здається на перший погляд. Людство чекають зміни, як в політичній, так і соціального життя. Багато провісники навіть пророкують швидкий кінець світу в 2017 році. Від всіх цих новин стає трохи моторошно, тому ми пропонуємо розібратися в події разом.

У цій статті зібрані тлумачення бачень великих ясновидців, а також передбачення від святої Матрони. Вам же залишиться тільки вирішити, дослухатися до них або ж самим вершити свою долю, адже від наших дій теж багато залежить.

Пророкування про погибелі світу

З давніх років люди намагалися розгадати таємницю людства, зрозуміти, звідки ми з’явилися. Але найбільш актуальною темою була і залишається подальша доля жителів планети. Всім відомо, що нічого вічного не буває, тому люди споконвіку намагаються зрозуміти, відбудеться кінець світу, який понесе за собою масову загибель всього живого чи наша раса ніколи не вимре.

Яскравим прикладом того, що у всі часи знаходилися віщуни, пророкує загибель всіх живих істот і планети в цілому представлені нижче:

  • Календар народів Майя свідчить, що з настанням смерті П’ятого Сонця планета Земля, а також всі її жителі загинуть. Жреці стверджували про кінець світу і навіть встановили його дату — 21.12.2012. На щастя, їх прогнозам не судилося збутися.
  • Передбачення Ісаака Ньютона, відомого на весь світ фізика, показують, що кінець світу настане в 2060 році з-за того, що люди переступлять через Закони Божі і будуть вести себе неналежно. Свій прогноз він висунув на основі астрологічних спостережень і даних, викладених у Книзі пророка Даниїла.
  • Святе письмо зоострийцев (відомості з Авести) пророкував знищення всього живого ще на 2000 рік. Великий Заратустра писав, що наш світ зануриться в хаос. Зазначимо, що до цього прогнозу поставилися серйозно багато жителів планети. ЗМІ рясніли яскравими заголовками про те, що кінець світу не за горами. Людей лякали масштабними катастрофами, падіннями літаків, відсутністю електроенергії.

  • Відома ясновидиця Ванга пророкувала, що Апокаліпсис все-таки ступить на наші землі. Точної дати цього страхітливого події так і не вдалося дізнатися, хоча вона казала, що в 2378 році на Землю впаде величезний астероїд, який спровокує всесвітній потоп, а за ним загибель всього живого. Прогнозам цієї віщунки важко не повірити, адже багато з тих речей, які вона бачила в своїх видіннях, вже збулися і продовжують збуватися.
  • Нострадамус також не раз говорив про те, що кінець світу близький. Його спадщина — віршовані передбачення, важко інтерпретувати, але деякі з них все-таки вдалося розшифрувати. Згідно з найпоширенішою версією світ зануриться в пітьму в 2250 році після проведення нищівній ядерної війни. Однак загинуть в цій битві не всі. Вижили проіснують до 3797 року — в той час планета зіткнеться з космічним тілом. Саме ця подія і запустить кінець світу.

Багато пророцтв так і не здійснилися, і намічена дата загибелі світу пройшла для жителів нашої планети непомітно. Але існує одне лише передбачення, яке досі викликає серйозні побоювання. Його зробила свята Матрона — ідол мільйонів віруючих по всьому світу.

Хто така свята Матрона?

Жінка неймовірно доброї і світлої душі народилася в кінці 19 століття, а якщо бути точніше, то в 1881 році. За кілька днів до пологів, мати Матрони Дмитрівни побачила незвичайний сон, у якому її дочка була представлена в образі білого птаха з людським обличчям, але з закритими очима. Після появи на світ виявили, що дівчинка сліпа.

Ще один дивовижний випадок стався під час хрещення Матрони. Як тільки священик дістав її з купелі, над немовлям піднявся густий стовп світла, що виділяє приємний аромат. Священнослужителі вперше зіткнулися з таким явищем, тому вирішили, що дівчинка проживе довге життя і буде зарахована до лику святих.

Вже в дитинстві Матрона лікувала хворих людей і допомагала стражденним. Будучи дорослою, вона була змушена покинути рідні краї і перебратися до Москви, де і доживала свої останні роки. У 1952 році віщунка померла і вже в 1998 році її оголосили святий.

Що говорила Матрона про кінець світу?

Практично перед самою своєю смертю Матрона побачила події, які повинні відбутися в 2017 році. Її слова “Без воїн помруть всі на землі і буде це в далекому 2017 році” вже зараз починають наганяти хвилі страху на людей. Матрона закликає людство звернутися до Бога, поки не пізно, не переставати молитися, адже кінець світу вже не за горами. Вона стверджувала, що настануть важкі часи, наповнені смутком і болем.

Велика ясновидиця навіть назвала приблизну дату Апокаліпсису — лютий 2017 року. За її словами, все відбудеться ввечері, настане війна без війни і тисячі мертвих тіл будуть лежати просто на вулицях.

Дійсно, її пророцтво вселяє жах, що леденить і хочеться вірити, що все-таки Матрона помилялася. Звичайно, затяті скептики не вірять подібним прогнозам і поспішають звернутися до науки, щоб знайти обґрунтоване пояснення заяв ясновидиці. Але навіть сучасні вчені не можуть дати стовідсоткової гарантії того, що в найближчому майбутньому наша планета не зіткнеться з якимось небесним тілом, яке запустить процес знищення всього живого, що є на Землі.

Незважаючи на песимістичний настрій пророкувань Матрони, людство не перестає вірити в кращі часи. Адже навіть велика провидиця сказала, що після Апокаліпсису настане спокій і умиротворення. Ті, що вижили люди побудують нові, щасливі держави без агресії та ненависті.

Чи наступить кінець світу в 2017 рік — важко передбачити. У цьому питанні допомогти може тільки час!

Відео-рубрика

Смотрите также

Пророцтво ченця Авеля про Росії на 2017 рік

Вчені-астрологи цінувалися у всі часи. Особливо вони були в пошані серед царів та інших знатних …