Домой / Новий рік 2017 / Картинки з новорічною ялинкою 2017 року: для дітей, декору, листівок та подарунків

Картинки з новорічною ялинкою 2017 року: для дітей, декору, листівок та подарунків

Всі напевно знають, що є головним символом Нового року. Звичайно, це зелена пухнаста ялинка або сосна. У будинку, де стоїть прикрашена ялинка новорічний настрій панує з моменту її встановлення до тієї пори, коли доводиться деревце прибирати.

Не дивно, що прикрашаючи квартиру, купуючи подарунок або іншу святкову атрибутику, ми звертаємо увагу саме на картинки з новорічною ялинкою 2017. Кожному зрозуміло, що цей Новий рік буде в тому домі, де стоїть прикрашена яскравими іграшками, гірляндами і мішурою новорічна ялинка.

Ялинка в листівці

Купуючи подарунок дорогій людині, багато хто з нас намагаються придбати листівку, щоб висловити в ній свої почуття та написати побажання. Особливо користуються попитом перед новорічними святами красиві картинки, де зображено лісова красуня — ялинка.

Як правило, друковані видавництва вибирають зображення самий найоригінальніших, чарівних і привабливих ялинок чи сосен, щоб покупець неодмінно вибрав їх продукцію. Крім того, ви самі можете виготовити листівку нітрохи не гірше який-небудь друкарні, а в деяких випадках навіть краще.

Картинки з ялинкою для дітей

Більше всього на світі діти люблять Новий рік. В цей день збуваються мрії багатьох хлопчиків і дівчаток, наприклад, дідусь Мороз приносить заповітну іграшку. Для того, щоб підігріти інтерес дитини до цього свята, можна заздалегідь йому показувати картинки з ялинкою, сніговиком, бурульками, снігом та іншими предметами, які притаманні саме зими і Нового року.

Всі ці зображення бажано супроводжувати захоплюючими історіями, наприклад, про походження свята, про його традиції і т. д. Напевно, хлопцям сподобається почути розповідь про те, що на Русі не було таких яскравих іграшок зі скла і ялинку було прийнято наряджати яблучками.

Крім того, в інтернеті можна завантажити розмальовку на Новий рік 2017 для дітей з ялинкою. Малюк зможе розмалювати її, проявивши всю свою фантазію. Зробіть разом з дитиною просту новорічну листівку, яку можна подарувати близьким (бабусі, дідуся, тітки). Це заняття захопить і вас, і дитя.

Зовсім не обов’язково малювати. Ви можете за прикладом зображеної ялинки зробити саморобку з більш міцних матеріалів: картону, фанери, стаканчиків і т. д. Налаштуйтеся на потрібну хвилю, і тоді у вашому будинку на кілька ялинок стане більше, а новорічний настрій пошириться на всіх мешканців, а також тих, хто буде приходити до вас у гості.

Декор з ялинок

Зараз в інтернеті можна знайти величезну кількість зображень ялинок різної величини і з різним набором іграшок. Щоб ваша квартира в новорічну ніч виглядала оригінально і вразила всіх присутніх своїм святковим декором, можна не обмежуватися лише мішурою і гірляндою на стінах і вікнах.

Роздрукуйте кілька картинок з ялинкою, можете вставити в рамочку і повісити в якості картин; можна зробити об’ємні іграшки-ялинки, з’єднавши між собою кілька картиною. Варто зазначити, що такі прикраси не будуть одноразовими, адже при акуратному користуванні їх можна розвісити і в наступному році.

Ялинка в подарунок

Зображення ялинки можна перенести на обгортковий папір і тоді подарунок, загорнутий у неї буде виглядати ще привабливіше. Ви напевно бачили в магазинах, що перед Новим роком дістаються рулони паперу з красивими ялинками в кілька рядів і саме в них загортають презенти.

Ялинки на ранки

У багатьох дитячих садках і школах проводяться святкові ранки, де хлопці показують сценки, водять хороводи, співають пісні. В актовому залі встановлюється велика пишна ялинка, і вона є гордістю закладу.

Але ж самі групи або класи ялинку навряд чи дозволять поставити, а частинку свята все-таки хочеться мати перед очима. У таких випадках відмінною заміною живої ялинки стане її зображення. Картинки з ялинками можна роздрукувати на щільному папері, повісити на стіни, дошку, двері чи вікна.

Ялинка на робочий стіл

Перед Новим роком всі хочуть мати нагадування про цьому святі тим самим наблизити його прихід. За кілька днів до новорічної ночі в магазинах з’являються всілякі тематичні прикраси, в квартирах починають блимати різнокольорові вогники гірлянд і навіть на вулицях можуть повісити блискучу мішуру. Крім того, власники комп’ютерів, смартфонів, а також інших гаджетів намагаються поставити на заставку картинку із зображенням ялинки або сніговичка.

Дивишся на монітор і розумієш, що зовсім скоро вже настане цей довгоочікуваний день веселощів та подарунків, який здатний кардинально змінити життя.

Ми можемо продовжувати список варіантів використання картинок з ялинками ще дуже довго. Будь-яка людина без праці знайде їм застосування, заручившись підтримкою своєї фантазії. Не бійтеся експериментувати, проявляйте креатив і ваше свято стане незабутнім.

Смотрите также

Безкоштовні рамки на Новий рік 2017 для Photoshop

Самий дивний, самий чарівний і самий довгоочікуване свято за всі 12 місяців — Новий рік. …