Домой / Навчання 2017 / Канікули в 2016-2017 навчальному році

Канікули в 2016-2017 навчальному році

Канікули – самий бажаний період шкільного життя і більшість учнів починають чекати його вже з перших днів навчання. У 2016-2017 навчальному році, як і в попередньому, період канікул обирає навчальний заклад, керуючись рекомендаціями Міністерства освіти.

Як показала практика, багато навчальні заклади дотримуються цих рекомендацій, оскільки якщо в школах співпадають періоди канікул, з’являється можливість проводити масу міських розважальних заходів для дітей та підлітків: театралізованих вистав, тематичних свят та конкурсів.

Чому відрізняється період канікул в різних школах

На період шкільних канікул у 2016-2017 навчальному році впливає вибір способу навчання в конкретному навчальному закладі:

 • По чвертях.
 • По триместрах.
 • Якщо в школі проводиться навчання по чвертях, то для учнів встановлюються канікули:

  • 9 днів восени: останній тиждень жовтня і першу листопада;
  • два тижні на Новий рік: останні дні грудня і 10 днів в січні;
  • 7 днів навесні: кінець березня;
  • додаткові канікули для першокласників та учнів корекційних класів: 7 днів взимку;
  • три літніх місяці.

  Якщо школою обраний графік навчання по триместрах, то діти будуть вчитися 5 тижнів і 1 тиждень відпочивати.

  Виняток становлять зимові канікули, які в 2016-2017 навчальному році становлять 2 тижні для всіх школярів.

  Вже небо восени дихало…

  Золота осінь – очей зачарування, дітям дарує перші в 2016-2017 навчальному році канікули – осінні. Так як цей період захоплює святковий день – 4 листопада, встановлений перший день відпочинку 31 жовтня, останній – 6 листопада. В школу діти підуть 7 листопада.

  При навчанні по триместрах дітям подарують восени 2 тижні відпочинку:

  • перший тиждень з 6 по 12 жовтня 2016 року;
  • друга тиждень з 17 по 24 листопада 2016 року.

  Найбільш святкові

  Середина навчального року – пора робити велику перепочинок! Зимові канікули саме час для сімейного відпустки, адже більшість батьків в ці дні теж відпочиває. Найчарівніші свята випадають на ці канікули – Новий рік та Різдво Христове! Ну як тут не будувати плани! Прийнято у всіх школах, незалежно від графіка навчання взимку відпочивати два тижні.

  У навчальному 2016-2017 році шкільні канікули розпочнуться в останній понеділок грудня – 26 числа і триватимуть до 9 січня. До уроків школярі повернуться 10 січня.

  Після завершення Новорічних свят дітлахи, відпочила і задоволена, приступить до штурму знань з новою силою.

  У малюків першокласників взимку буде додатковий відпуск: другі зимові канікули, які розпочнуться 21 лютого і закінчиться 28 лютого.

  Весна – час для відпочинку

  Навесні особливо важко зосередитися на заняттях, тому дітям дають можливість відпочити перед напруженим періодом – кінцем навчального року, коли їх чекають безліч контрольних, іспитів і різних конкурсних програм.

  Весняний відпочинок розпочнеться 27 березня і триватиме до 3 квітня. Саме час набратися сил перед завершальним етапом навчального року.

  Канікули періоду 2016-2017 в школах Москви, Санкт-Петербурга та інших містах Росії можуть проходити в різний час, це залежить від вибору шкільної адміністрації.

  При навчанні по триместрах весняні канікули розпочнуться 5 квітня і закінчаться 11 квітня.

  Довгоочікуване літо

  З настанням перших сонячних днів навчання вже давалася важко, ну а влітку взагалі дітям потрібен великий відпустку. Літні канікули починаються, а навчальний рік закінчується. Це самий улюблений період життя всіх школярів і студентів. Він триває від двох місяців.

  Ну і наостанок, всім учням варто нагадати, що канікули – справа хороша, але не варто забувати, що за цей період можна заповнити свої знання з тих наук, які важко пізнаються.

  Смотрите также

  Куди недорого поїхати на Новий рік 2017

  З настанням грудня сімейні пари, закохані і галасливі компанії друзів задаються одним питанням, куди недорого …