Домой / Ігри / Гра Call Of Cthulhu 2017 року

Гра Call Of Cthulhu 2017 року

Гра Call Of Cthulhu 2017 року випуску обіцяє стати небаченим досі видовищем, призначеним виключно не для слабкодухих. Так, це знову проект в жанрі хоррору, точніше навіть — survival horror, але ж, по суті, як інакше? Все-таки Лавкрафт вам не Джейн Остін і навіть не Чарльз Діккенс або Марк Твен (втім, у творця «Пригод Олівера Твіста» є дуже навіть лякає повість «Різдвяна пісня»), це, швидше, послідовник Едгара Аллана По і предтеча Стівена Кінга. Ось де жах у плоті затесався, так це у творця сучасного детектива і «Короля жахів».

Розробники Call of Cthulhu 2017

Але не про них зараз. Нас же цікавить гра, що розробляється в стані Cyanide Studio і Focus Home Interactive. Перша виступить, власне, як розробник, тоді як друга займеться безпосередньо видавництвом готового продукту. Обидві компанії родом з Франції і знаходяться на слуху у ігроманів. Студія Cyanide, в свою чергу, була заснована на початку нового тисячоліття вже набравшимися до цього чималого досвіду у своїй професії співробітниками відомої Ubisoft.

Гра Call Of Cthulhu 2017 року виходу, виробництвом якого займаються дві, не будемо приховувати, визнані компанії, які заслуговують довіри, ні в якому роді не можна порівнювати з мегапопулярної серією Call of Duty. То шутер, який, здається, вичерпав себе ще після виходу першої частини Modern Warfare, яка, до речі, напевно, найбільш цікавою серед усіх, що вийшли до і після неї, а це рольової бойовик. Саме в жанрі Action/RPG представлений «Поклик Ктулху».

Міфологія Ктулху

Власне, назва «Поклик Ктулху» відсилає нас до «Міфів Ктулху», узагальненою назвою створену Говардом Філліпсом Лавкрафтом міфології. Цей американський письменник свого часу прославився тим, що вміло поєднував різні жанри, переважно жахи і фентезі, межующиеся з містикою, і подавав їх у якості «готового страви» досить оригінально. Як ми вже сказали, на Лавкрафта неабиякий вплив надав По, Едгар Аллан, тоді як їм в свою чергу захоплювався Стівен «Король жахів» Кінг. Але на перевірку можна помітити, що твори родоначальника міфології Ктулху найближче стоять до стилістики готики, що, власне, і робить їх такими привабливими для читача в силу своєї незвичайності.

Проект Call of Cthulhu не перший у своєму роді, але, як нам здається, загрожує стати номером один по якості. До нього гри з аналогічною назвою вже виходили: згадаймо хоча б Tainted Legacy, шутер від третьої особи в жанрі survival horror, або Dark Corners of the Earth, шутер від першої особи з елементами квесту.

Так, самих ігор-страшилок до цього моменту також вийшло достатньо: в голову відразу приходять думки про Resident Evil і Silent Hill. Але в першому випадку автори намагаються залякати нас якимись зомбі-тварюками, а в другому діють на психологію. Що ж до CoC (до речі, як вам таке скорочення, не сильно схоже на Clash of Clans?), то тут игроманские струнки душі стануть смикати історії, що містять у собі елементи фентезі.

Міфологія Ктулху — це передача того, як зіткнення людини з надприродними силами, з тим, що знаходиться за межами його розуміння світоустрою як такого, викликає не просто дискомфорт — руйнування всього, як кажуть, що було нажито непосильною працею до певного моменту. Це її найважливіший елемент.

Все зводиться до того, що автори Call of Cthulhu 2017 рішуче налаштовані на те, щоб представити ігрового співтовариства саме такий продукт, який має намір полоскотати їх нерви, як ніхто не робив цього раніше.

Особливості проекту, заснованого на творах Лавкрафта

Так, є непідтверджена, але зате інформація, яку, за великим рахунком, можна запросто повірити. Гра повинна вийти у 2017-го, приблизно у другій половині року, можливо, вже влітку. Тут необхідно відразу ж сказати, що вона знаходиться в розробці з 2014-го, а то й раніше. Давно говорили, що ось-ось вийде, але, як виявилося, не судилося статися в той час. Зараз не самий відповідний момент?

Крім творів Лавкрафта і міфології Ктулху, в основу відеоігри ляже настільна гра з однойменною назвою. Можливий синопсис сюжетної лінії в грі Call of Cthulhu такий: Едвард Пірс, приватний детектив, відправляється на острів Даркуотер (з англійської мови — «темна вода», якщо що), де передчасно пішла з життя художниця Сара Хоккінс разом зі своєю родиною. Тут же сищикові належить почати ведення боротьби з надприродними силами. Можливо, він зійшов з розуму, а можливо, став свідком існування потойбічного світу, який поступово проникає в його власний.

Трейлер гри Call of Cthulhu 2017 вже є в Мережі. Один з декількох роликів був представлений в рамках виставки E3 2016. Є інформація, що гра CoC побудована на движку Unreal Engine 4. Вона буде доступна для інсталяції на персональних комп’ютерах, а також на ігрових консолях PS4 і Xbox One. Присутній вікове обмеження 18+.

Смотрите также

Кращі новинки комп’ютерних ігор 2017 року

“Що рік прийдешній нам готує? Ех, якщо б зазирнути вперед!..” Для кого-то майбутнє залишається загадкою, …