Домой / Гороскоп знаку Скорпіон на 2018 рік Собаки

Гороскоп знаку Скорпіон на 2018 рік Собаки

Скорпіон – це не просто цілеспрямована, а несгибаемо цілеспрямований знак зодіаку. Якщо він йде вперед, то на шляху абсолютно нікого не помічає. Його мету, в що б те не стало повинна бути досягнута, і так і буде, адже він дуже беручкий і напористий.

Зміст:

  • Загальні тенденції
  • Любовний гороскоп
  • Гороскоп здоров’я
  • Грошовий гороскоп
  • Гороскоп для жінки
  • Гороскоп для чоловіка

Загальні тенденції

Чим спокійніше господиня року, а Собака – це уособлення спокою й упевненості в майбутньому, тим краще себе ведуть Скорпіони. Звичайно, це не скасовує того, що господиня року дуже втомлюється від такого підопічного. Вона намагається його направити усіма знайомими їй способами, але, на жаль, їх не завжди вистачає. Благо у самого представника водної стихії достатньо розуму, щоб не наробити дурниць, звичайно, якщо у справу не вступить скажений темперамент. Єдине, в чому абсолютно сходяться ці дві протилежності – це бажання працювати, працювати. Правда у Собаки більш благі і альтруїстичні цілі, ніж у того, хто вміє добре жалити.

На початку року велика ймовірність невеличких сварок. Це стосується як роботи, так і особистого життя. В березні місяці до вас прийде натхнення, не пропустіть цей момент, можливо, щось «народиться» у вашій постійно працює голові.

Літо, звичайно, можна пустити на відпочинок, адже оточуючі вас люди люблять це проводити час на пляжі. Але, для вас воно буде чудовим періодом для нових заробітків. Стиль Скорпіона – всіх розігнати страхом до свого жалу і відвоювати нову територію. Але, вам слід обов’язково на ній залишитися. Треба буде пожинати плоди там, де ви є.

Восени можна буде трохи розслабитися, але не більше двох тижнів, вас чекають нові досягнення.

Любовний гороскоп Скорпіонів на 2018 рік

Скорпіони чудові коханці, незалежно від статі. Ніч, проведена з ними, назавжди залишиться в пам’яті партнера. У романтичних стосунках вони дбають не тільки про себе, але і про те, хто знаходиться поруч. Найчастіше це з егоїстичних спонукань, їм просто треба бути у всьому кращими і першими. Вони знають психологію людей і вміють обернути це знання в свою користь. А сильно розвинена інтуїція дозволяє прораховувати свої кроки наперед, навіть в любовних романах.

На превеликий жаль, в 2018 році ви будете дуже зайняті роботою, щоб заводити нові романи. Але зате ті представники знаку, які вже мають серйозні наміри, можуть захотіти їх узаконити. Для цієї мети краще всього вибирати початок осені, коли бізнес-партнери ще не оговталися від своїх тривалих відпусток. Правда, зважитися Скорпіонам на цей серйозний крок їм допоможуть майбутні другі половини.

Взимку і влітку ви будете активно заробляти гроші, і вирішувати нагальні проблеми. Для любовних справ в 2018 році найкраще використовувати весну і осінь.

Не варто крутити романи в поїздках і відрядженнях, це дуже сильно відволіче вас від мети. А ось у відпустці, навіть на самих дальніх островах або в глухому дачному селищі не ігноруйте такі подарунки долі.

Здоров’я Скорпіонів в рік Собаки

Однозначно ваш організм здоровий і міцний, особливо голова. Яку, до речі, найкраще берегти і містити в тверезості. Скорпіони відрізняються не тільки гарною гостинністю, але вірною дружбою. А друзі, як водиться, частенько збивають їх з вірного шляху. Не варто в 2018 році зловживати спиртними напоями. Пам’ятайте: у вас є справи і поважней.

Так само гороскоп рекомендує представникам водної стихії відвідування спортивного залу. Ви дуже енергійні, якщо не будете витрачати енергію з користю, вона піде у погане самопочуття і незадоволеність самим собою. Якщо відвідувати спортзал можливості немає, бігайте або хоча б ходіть пішки до роботи. Пам’ятайте – без рухів вам ніяк не можна.

Навесні велика ймовірність загострення гастриту і навіть його появи. Ненормований графік, зимові швидкі перекуси наносять вам великої шкоди. Якщо чоловіки часто зловживають гостями і бенкетами, то жінки гнівним заїданням своїх проблем. Постарайтеся відмовитися від емоційного «жевательства».

У літні місяці слід бути уважнішими на дорогах — це стосується і водіїв і пішоходів: частіше дивіться по сторонам. Не те, щоб загрожувала якась небезпека, але пильність вічно думаючим людям ніколи не зашкодить.

Кінець літа і майже вся осінь багата фруктами і овочами, гороскоп радить людям, схильним до алергії бути обережними. З кожним роком добрива і засоби обробки на них все більш насиченим і шкідливіше, що дуже шкодить здоров’ю, особливо здоров’ю людей, що страждають алергією.

Збувся у вас прогноз на 2017 рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково

View Results

Завантаження …

Грошовий гороскоп Скорпіона на 2018 рік Собаки

Ви мисліть тверезо і далекоглядно, всі ваші розрахунки і плани вірні. Вони обов’язково принесуть дивіденди. У рік Півня ви по зернині збирали і складали, в рік Свині вам буде запропоновано зайнятися витратами. Значить, рік Собаки ідеально підходить для того, щоб подвоїти свої капітали і заробітки. Вона любить хазяйновитість і обов’язково допоможе вам у цьому. Всі ваші вкладення обов’язково окупляться, звичайно, якщо ви займаєтесь бізнесом. Для творчих і соціальних діячів, рік буде стабільним. До вас будуть приходити різні види заробітків, якби ви вміли ними розпоряджатися, був би результат. Ви можете проконсультуватися з фахівцями і спробувати почати свою справу, рік для цього підходить. До речі, в цьому питанні, перш за все, слід отримати консультацію у своїй інтуїції, вона вам точно підкаже, що і як робити. Хочеться ще раз відзначити, що інтуїція у Скорпіонів дуже розвинена, особливо це стосується грошових питань.

Ще одна хороша якість цього знака – оптимізм. Навіть якщо щось не виходить, щось вигорає або прогорає, такі люди завжди зберігають віру у гарне майбутнє. Вони легко ставляться до грошей і їх постійного руху. Хоча, звичайно, «треба пильнувати». У нашій країні, як чортик з табакерки, постійно щось вискакує.

Є ще один важливий момент, про який слід сказати Скорпіонам. Ви дуже любите смітити грошима з метою пускання пилу в очі. Шкідлива звичка, яка може виснажити ваш гаманець до дна. Будьте розсудливими в цих питаннях: якщо ви частуєте майбутніх бізнес-партнерів, то спробуйте спочатку прорахувати потенційний дохід від зустрічі. Може бути, деяким з них вистачить і по чашечці кави в офісі? Не варто всім показувати, який ви щедрий, адже іноді така поведінка схожа дурниці.

Гороскоп Жінки-Скорпіона на 2018

Жінка Скорпіон, як і чоловік, також завжди домагається своєї мети. Вона зухвала, цілеспрямована, дуже любить проявляти свій характер на людях, а вірніше, його сильні сторони. Їй не вистачає терпіння, яке може дати собака. Але на відміну від чоловіків, представниця слабкої статі все вирішує сама. Вона не просить ніякої допомоги, вона не слухає ніяких порад, робить все тільки по-своєму. Терпляча собака може довго чекати, поки одумається Скорпіон, але все-таки періодично буде ставити на місце. Дами, пам’ятайте: не все вирішувати вам. Є речі, на які ніхто вплинути не може.

Зимовий час для заміжньої дами краще провести за яким-небудь сімейною справою. А ось вільним дівчатам, найкраще присвятити цей період роботи. І пам’ятайте, ваша стриманість прямо пропорційна вашому кар’єрному шляху. Не сперечайтеся з начальством, начальник обов’язково відповість вам недобрим словом. Свою наполегливість пустіть в інше русло: у русло заробляння грошей.

Навесні краще всього зайнятися спортом. І не тому, що пора готуватися до пляжного сезону, а просто за зиму ви накопичили масу проблем. Сидячий спосіб життя, неправильне харчування та багато іншого, що потрібно терміново змінити.

Літо-чудовий час року для знайомства і веселих пригод. Жінки можуть скористатися цим моментом, особливо самотні представниці слабкої статі. Хоча це час непоганий і для того, щоб відзначитися на роботі.

Гороскоп чоловіки-Скорпіони на 2018

Чоловіки Скорпіони небезпечні, темпераментні і палкі. Не варто зв’язуватися з такими людьми тим, хто не хоче коритися їм. Якщо ви все ж вирішили зробити таке, будьте готові до частих зіткнень, якщо не сказати, навіть до войовничих дій. Звичайно, Собака кілька втихомирить настільки буйний запал, але інколи навіть вона не в силах зупинити навалу жалящего представника зодіакальної системи.

До речі, жінкам, які змогли ужитися зі скорпіоном, гороскоп радять взяти ініціативу в свої руки, але так, щоб він подумав над серйозністю відносин нібито самостійно. Осінь відмінний час для весіль.

У зимовий період гороскоп рекомендує вам бути більш стриманим до своїх колег, керівників або підлеглим. Велика ймовірність нудних і дрібних сварок. Часто бувають неправі і опоненти, але можливо, де-то варто поступитися і вам. Зайві сварки принесуть лише втрату нервових клітин, а не бажаний результат.

Весняний період, як писалося вище – це час вашого натхнення. Підіть у нього на поводу. Прислухайтеся до свого внутрішнього світу. Що хоче ваша душа? Можливо, кинути все і поїхати на кілька днів, щоб не бачити і не чути людей. Зробіть подібний крок, тільки ненадовго. Просто дайте собі пару днів, щоб здригнутися.

Влітку ви зможете відпочити і попрацювати для вас період дуже спокійний і цілком дохідний.

Восени бажано закріпити ті відносини, які ви самі називаєте серйозними, таке стосується як особистої, так і робочого життя. Можливо, хтось кличе вас на нову роботу, а ви не наважуєтеся порвати зі старою. Подумайте про це, ви зможете почати заново скрізь. Ось, правда ужитися в новому колективі буде складніше, не варто відразу показувати свого жала. Попросіть у мудрої собаки її терпіння.

Смотрите также

День театру в 2020 році: якого числа

У 2020 році День театру в Росії і в усьому світі відзначатимуть в один день, …