Домой / Новорічний стіл 2017 / Гороскоп знаку Риби на 2018 рік Собаки

Гороскоп знаку Риби на 2018 рік Собаки

Риби – це загадкові, суперечливі і досить-таки вперті представники зодіакальної системи. В їх життя постійно зустрічається безліч поворотів і перешкод, які їм треба «обпливати». Найважче для них — це прийти до єдиного знаменника з самим собою. Але, на щастя для них самих, вони забувають, що відбувалося в їх душі ще зовсім недавно і переключаються на якусь нову ідею.

Зміст:

  • Загальні тенденції
  • Любовний гороскоп
  • Гороскоп здоров’я
  • Грошовий гороскоп
  • Гороскоп для жінки
  • Гороскоп для чоловіка

Загальні тенденції

Дві половини вашого істоти, нарешті, зможуть не чіплятися один до одного і прийти до якої-небудь угоди. Собака — стабільний знак і готова в будь-який день 2018 року прийти вам на допомогу, головне не чинити опір і плисти в зазначеному напрямку. Успіх всіх справах в чому залежить від настрою. Незважаючи на працьовитість і завзятість, ви не можете впоратися із завданням якщо не буде настрою. Сильний дух і характер не дозволяє відступати, але капризи, властиві вам можуть розсердити навіть спокійну і терплячу собаку.

Одиноким Рибкам гороскоп рекомендує частіше «виходити в люди». Напевно ви вже й самі почали помічати, що вам дуже комфортно в своєму світі. Це неправильно. Для знайомства відмінно підходить не тільки літній період, але і зимовий. Ходіть в гості, обідайте в кафе, гуляйте по парку, нехай січень буде насичений культурною програмою.

Собаці відомий риб’ячий суперечливий характер, тому вона дає відмінний рада: приймайте світ таким, який він є. Не треба ні прикрашати його, ні переробляти. У світі повинні вживатися дві сторони – добро і зло, інакше як без одного нам буде зрозуміло інше. До речі, це стосується і любовних відносин. Як у романтичних, так і в сімейних відносинах слід бути простіше, тоді партнеру буде з вами комфортніше.

Любовний гороскоп Риби на 2018 рік

Дуже часто Риби створюють проблему на рівному місці задачки, яка «яйця виїденого не коштує». Зірки радять їм розслабитися і прийняти ситуацію такою, яка вона є. Не треба кожен раз робити світ краще, прагнення до ідеалу не є добре. У 2018 році не намагайтеся переробити або виховати свого партнера, собака вам просто не дозволить це зробити. Вона буде скалитися і огризатися, захоче навіть вкусити вас, якщо ви не перемените тактику поведінки. Щоразу намагаючись перевернути світ іншої людини, подумайте: а чи все ідеально у вашому світі, можна його з такою силою нав’язувати партнеру?

Для тих риб, які вміють бути лагідними і плисти за течією, незалежно від статевої приналежності, обставин в любовному плані складуться вдало. Щодня говорите собі: сьогодні я зроблю свою кохану людину щасливою! Доброта, тепло і ласка – це ваші козирі, які ви можете діставати в будь-який час.

Представникам цього сузір’я, ще не вступили в шлюб або взагалі не знайшли свою другу половину, Собака приготувала чудовий рік. Знайомства, зустрічі та побачення – це є у вашому гороскопі. Але ви обов’язково повинні «не проплисти» повз будь-якої з цих життєвих ситуацій. З рибами таке часто буває: у них під носом відбуваються речі, які безпосередньо можуть бути вписані в їх долю, але вони цього навіть не бачать.

Грошовий гороскоп для Риб на 2018 рік Собаки

У грошовому питанні Риби відмінно зійшлися господинею року. Вони обидва великі трудоголіки і люблять займатися накопиченням. У 2018 році у них складуться в голові бізнес-ідеї, сформуються фінансові бажання і знайдуться правильні відповіді на грошові питання. На жаль, тут є кілька підводних каменів. По-перше, здійснювати що-небудь вам завадять внутрішні розбіжності. По-друге, гроші не люблять накопичення, вони люблять гуляти. Оптимальним варіантом будуть банківські вкладення, де гроші весь час переміщаються, живуть. По-третє, ви так багато присвячуєте час роботи, що зовсім забуваєте про себе і своїх близьких. Це неправильно. Духовні цінності найважливіші цінності на світі.

Зваживши все вищеописане, спробуйте прийти до золотої середини, Собака вас підтримає:

  • працюйте багато, але без фанатизму;
  • не відкладайте все і вся, витрачайте гроші, вони люблять бути витраченими;
  • не ставте сім’ю вище роботи і заробітку.

Покровителька цього року завжди допоможе тим, хто з повагою поставиться до її порад.

У січні вам слід дуже добре відпочити від торішніх проблем і з новими силами взятися за роботу, яка буде з’являтися в тому чи іншому вигляді ближче до весни. А ось чи вдасться вам це зробити ні, залежить від вас, адже дрібних ситуацій вистачить на всю зиму.

В кінці весни, для вас буде існувати небезпека невеликого робочого скандалу. Позначаться втома і втрата сил за зиму.

Влітку можливий хороший заробіток, але тільки в тому випадку, якщо колеги масово підуть у відпустку. Що цілком реально. Восени Рибам самими можна буде виставляти мережі, для одних додасться роботи на старому місці, інших запросять в нове життя, з новими кар’єрними сходами. Такі шанси краще не втрачати.

Здоров’я Риб в рік Собаки

Однозначно можна сказати дихають риби здоров’ям або ж навпаки, є безсилими, кволими людьми. Цей знак має два обличчя і два тіла, з одного боку, вони справляють враження часто хворіючих і слабких, а з іншого – це дуже витривалі і працьовиті люди. Швидше за все, їхнє здоров’я залежить від їх настрою. Іноді їм хочеться справити враження беззахисної людини, що потребує, у догляді і опорі, але не менш рідше і вони самі допомагають всім навколо себе.

У 2018 оду Собака не буде суворою з Рибами і не змусить їх жертвувати своїм здоров’ям заради активного життя. Життя буде текти мирно і плавно, без зайвих нервів і без небезпечних втрат. Але деякі попередження все ж будуть. По-перше, ви часто відчуваєте себе всюди «як риба у воді» і не помічаєте навколишнього середовища вас. Ви часто бігаєте з роботи додому і назад навіть не дивлячись собі під ноги. Будьте обережні, у рік Собаки для вас існує ймовірність падінь, вивихів, ударів і переломів. Особливо це стосується людей, чий вік переступив рубіж 50-ти років.

Влітку, незважаючи на ваш знак, проявіть пильність на воді, і справа не в тому, що ви не вмієте плавати, просто для вас у 2018 році можна легко отримати саме травму і не запливаючи при цьому далеко.

Осінній період не несе ніяких непередбачених ситуацій. За літо організм набере масу вітамінів і підвищить свою працездатність, а отже і здатність бути уважним.

Гороскоп жінки-Риби на 2018 рік

Для вільних дам зірками будуть спровоковані зустрічі і знайомства, не варто підходити до цього питання з філософської точки зору. Прийміть ситуацію такою, який вона є насправді. Ваші причіпки до постійного партнера просто можуть відштовхнути його, а тим більше причіпки до того, кого ви тільки що зустріли. І, у собаки до вас велике прохання, не показуйте в перший день знайомства всі сторони свого характеру. Дозвольте людині поступово пізнавати вас.

Для дам постарше, також будуть свого роду рекомендації. Не чекайте принца на білому коні. Іноді його можна виявити і в самому скромному новому знайомому і навіть в старому сусіда, якого ви знали все життя. Непоказна зовнішність не привід для відмови піти з ним в кіно або навіть на перше побачення. Намагайтеся не чіплятися і дати шанс усім, хто звернув на вас увагу. Дізнавайтеся людей глибше, можливо, хтось із них — ваша друга половина.

В житті заміжніх жінок разючих змін не буде, їм просто слід нагадати «не всі одним миром мазані», особливо якщо цей світ ваш. Тим більше що через якийсь час ви й самі можете змінити своїми правилами. У вашої життєвої позиції, з одного боку, поняття «стабільність» і «непорушність» переважають, а з іншого боку, внутрішній конфлікт часто нівелює їх. Створюється таке враження, що приказка «Правила придумали, щоб їх порушувати» писалася саме з вас. Будьте простіше. В особистих внутрішніх ресурсах є і теплота, і ніжність, і любов, частіше використовуйте ці якості.

Гороскоп Чоловіки-Риби на 2018

Чоловіки Риби, чи часто ви замислювалися про те враження, яке справляєте на сильну стать? А даремно. Ви бравируете своїм зневагою до життя, до загальноприйнятих правил поведінки, часто використовуєте «показне джентльменство», проявляєте активне почуття гумору. В загально робите все, щоб зачарувати представниць слабкої статі. І все б добре, але чомусь вам швидко набридає ця гра, і ви знову пускаються уплав, залишаючи даму зі своїми думками, переживаннями. Собака нехитре істота, вона рекомендує вам зменшити свої обороти, націлені на чарівність всій слабкої половини нашої планети. Її природний інстинкт захищати і оберігати не дозволить більш сильним людям ображати слабких. Тому послухайте ради: якщо ви не маєте серйозних намірів до тієї чи іншої панночці, не варто витрачати на неї всю силу своєї чарівності. Звичайно, такий стан речей стосується лише вільних представників цього сузір’я, для одружених Собака має зовсім інші рекомендації.

На жаль, після того як чоловік Риба зачарував свою даму, він перестає виявляти які-небудь знаки уваги, а часто і взагалі своєї присутності в будинку. Він, що називається, повністю відповідає своєму опису: пливе за течією. Іноді навіть здається, що якщо у вас в будинку поміняють картинку, включаючи людей, ви не помітите цього.

Собака не така, вона не йде з натовпом, вона сидить і чекає свого господаря, щоб залишитися з ним і служити йому до кінця своїх днів. Тому не треба злити її. Відірвіться від крісла і присвятіть цей рік своїй другій половині, своєї сім’ї. В 2018 році на перший план виходять духовні та сімейні цінності, не варто забувати про це.

Зима і Весна для вас будуть трохи непростими, велику кількість задач на робочому місці будуть відволікати від сімейних обов’язків. Мирні переговори з дружиною допоможуть вам це пояснити. Влітку і восени з’явиться можливість заробити, тому ви знову повинні вступати в переговори. Але навіть при згоді другої половини образ трудоголіка не варто забувати про сім’ю. Маленькі знаки уваги, подарунки, запрошення в кіно або на побачення зможуть виручати вас весь рік.

Смотрите также

Гороскоп Овна на 2018 рік Собаки з усіх сфер життя

Загальні тенденції року Жовтої Земляний Собаки; Любовні стосунки в 2018 році; Фінансовий гороскоп для Овна; …