Домой / Гороскопи / Гороскоп Водолія на 2017 рік: жінка і чоловік

Гороскоп Водолія на 2017 рік: жінка і чоловік

У 2017 році люди, народжені під знаком Водолія, стануть все частіше звертатися до своїх витоків і дивитися в минуле. Вони не тільки почнуть замислюватися про вчинки, які скоїли раніше, можна сказати, що минуле буде тупцювати у них на порозі. Всі старі незакінчені справи раптом активізуються і почнуть вимагати вашого негайного втручання.

Не потрібно боятися всіх цих нереалізованих планів, адже завдяки ним ви зможете зрозуміти, в яку хвилину ви вчинили прорахунок. Цей життєвий урок можна вважати подарунком долі, тому що після виправлення старих помилок ви відчуєте задоволення і підніметеся в очах оточуючих.

У ваше життя, виходячи з гороскопу на 2017 рік для Водолія, повернуться не тільки старі минулі справи, але й давні знайомі. Ймовірно, це будуть добрі приятелі, з якими ви несподівано втратили зв’язок на довгий час. Недруги також можуть з’явитися на вашому шляху, тому готуйтеся зустріти їх у всеозброєнні. Не варто забувати, що кожна зустріч не випадкова, і саме якась з них вплине на вас і ваше життя — вмійте достойно приймати подібні сюрпризи понад.

Існує ймовірність, що хтось із знайомих змінить ваш світогляд. Не бійтеся звертатися за допомогою до друзів на протязі всього 2017 року. Навіть, якщо вони не рвуться самі до вас на виручку, ви повинні пам’ятати, що у будь-яку хвилину можете подзвонити другу, і він примчить.

Вже на початку року Водолії можуть зробити серйозну помилку — вплутатися в якусь сумнівно справу. Не потрібно діяти необачно, навпаки, станьте допитливим людиною, зважте всі “за” і “проти” і тільки тоді говорите остаточну відповідь.

Звичайно, ваш ризик в кінцевому підсумку може бути виправданий, але перед цим слід вирішити, що для вас найбільш важливо: виграш або репутація. Рік Вогняного Півня обіцяє перевернути життя Водоліїв. Їм раптом захочеться отримати нові відчуття, зробити якусь незвичну для себе річ, на яку раніше вони навіть не наважилися б.

До таких поривів слід ставитися з усією можливою увагою — не потрібно думати, що все само собою станеться. Тільки ті Водолії, які насправді вирішать змінитися, зможуть досягти видимих результатів… Якщо ж ваше прагнення не настільки велике, то всі плани залишаться тільки в думках, так і не встигнувши реалізуватися.

Пройдуть роки, а ви навіть не згадаєте про те, про що мріяли в молодості. На початку року можуть заявити про себе забуті борги, які неодмінно доведеться повернути, щоб не вважатися непорядним людиною.

Крім грошового боргу, від вас можуть вимагати виконання обіцянки, даного деякий час назад. Астрологи рекомендують виправити це становище, щоб не впасти в очах близьких або друзів.

Не потрібно давати безглузді обіцянки і обманювати самого себе — якщо ви не в змозі виконати чиєсь прохання, сміливо скажіть про це, а не годуйте прохача “сніданками” кожен раз, коли він нагадує про борг. Особливу увагу Водолії повинні приділити самоорганізації — 2017 рік виявиться оптимальним періодом, щоб впорядкувати власне життя.

Не потрібно сподіватися на “авось” і плисти за течією, тому що такий підхід до існування не принесе гідних плодів. Багато ваші знайомі почнуть прямо заявляти, що вам терміново необхідні зміни. На жаль, подібні заяви можуть викликати у вас лють і агресію, яка спричинить бурхливе з’ясування відносин.

Розглянутий період виявиться досить напруженим для кожного представника знака Водолій, тому їм доведеться знайти в собі силу і енергію, щоб підвищити працездатність і стійкість до різних негативних факторів.

Всі важливі справи намагайтеся робити вчасно, не відкладаючи на потім, інакше подібне зволікання призведе до повної завантаженості в кінці робочого року. Проявляйте пильність у всьому. 2017 рік може стати тим моментом, коли ви почнете робити помилки. Але це не біда, адже своєчасне реагування на ту чи іншу проблему, здатне змінити ситуацію і ви приймете вірне рішення без особливої праці.

Водоліям зірки радять дуже обережно вести машину. Ніколи не перевищуйте максимально дозволену швидкість і беззаперечно дотримуйтесь правил дорожнього руху.

Можливо, в 2017 році люди, народжені під цим знаком, зіткнуться з різними побутовими проблемами, якщо вірити гороскопу. Сім’я постійно про себе нагадувати, тому вам доведеться потурбуватися про вжиття запобіжних заходів: не чекаючи крику допомоги, самі питайте, не потребують вашої підтримки близькі, а також закінчите всі недозволені домашні справи. Це може бути незакінчений ремонт або лагодження чого-то в будинку або квартирі.

Незважаючи на те, що рік обіцяє бути “гарячим”, постарайтеся викроїти час для саморозвитку та підвищення інтелекту — читайте розвиваючу літературу, дивіться захоплюючі фільми, відвідуйте музеї і виставки. Бути може, завдяки такій методиці, ви зможете в один момент вирішити ту настирливу задачу, яка вже давно “крутитися” у вашій голові.

Кар’єра

Професійна сфера також потребує від Водоліїв виконання даних раніше зобов’язань. Вам слід ставитися до своєї роботи з усією відповідальністю, на яку ви здатні — начальство обов’язково оцінить такий підхід, а колеги помітять вас цінного і кваліфікованого співробітника.

Кар’єра обіцяє бути продуктивною і приносити хороший дохід тільки в тих випадках, коли ви перестанете відволікатися на різні дрібниці, а цілком присвятити себе виконанню покладеної на вас завдання. Намагайтеся правильно розставляти власний час — тільки завдяки чіткому графіку, вам вдасться розпланувати робочий процес, що дозволить вам вдвічі більше збільшити продуктивність праці.

Дотримуючись складеного графіка, ви зможете знайти час і для відпочинку, причому відпочивати, знаючи, що всі справи закінчені, буде набагато приємніше. Не переживайте, все ваш зусилля будуть винагороджені вже в кінці року, а це, досить-таки непоганий подарунок на наступний Новий рік. Проявивши повну віддачу на роботі, Водолії можуть сподіватися на просування по кар’єрних сходах.

Нова посада розширить межі ваших можливостей і відкриє перед вами нові та цікаві перспективи. Однак будьте самокритичні і не дуже впивайтеся вашим новим статусом.

Фінанси

Грошові справи протягом усього року будуть проходити під сприятливою зіркою для всіх представників знаку Водолій. Навіть враховуючи той факт, що початок року не виявиться райдужним, лити сльози з цього приводу не варто — вже з другого півріччя стане помітний істотний підйом у фінансовій сфері.

Продовжуючи наполегливо працювати, під кінець року ви отримаєте більший прибуток, ніж очікували. Однак радіти з такого приводу не варто, а вже тим більше, доведеться відмовитися від гулянь. Краще спрямувати ці кошти на придбання речі, про яку ви давно мріяли.

Саме 2017 рік підходить для здійснення серйозних витрат — тільки перед тим як розплачуватися гарненько обміркуйте чи варто ваша покупка цих грошей.

Вогненний Півень не є покровителем угод, тому в 2017 році краще їх уникати. Якщо у вас є можливість, відкладіть підписання важливого договору на деякий час. Але раптом з операцією можна почекати, намагайтесь посилити контроль над складанням юридичних паперів, а також уважно читайте те, що підписуєте.

У 2017 році Водолії повинні взяти курс на накопичення коштів і їх подальше розумне вкладення. Тільки зберігаєте свої гроші в перевірених місцях, тому що в середині року простежується ймовірність невеликих фінансових втрат.

Любовний гороскоп Водолія на 2017 рік

У плані сімейних відносин 2017 рік виявиться повний пристрасті і напруженості. Протягом усього періоду через будь-якої дрібниці може розгорітися гучний скандал. Ваш улюблений чоловік буде налаштований рішуче і доведеться постаратися уладиться з ним виникла конфліктну ситуацію.

Як би ви не намагалися, але уникнути сварок не вдасться, тому зірки можуть порекомендувати лише спокійно сприймати все, що відбувається. Не піддавайтеся на провокації і робіть всі можливі спроби загасити полум’я конфлікту в самому початку.

Можливо, кожна ваша сутичка буде ґрунтуватися на непорозумінні — не сумуйте із-за цього, а намагайтеся все розставити на свої місця. Частіше обговорюйте свої відносини, ділитися переживаннями і проблемами. Якщо вас щось не влаштовує в коханій людині, кажіть йому про це в обличчя — не варто таїтися.

Водоліям в 2017 році захочеться організувати якийсь пишне свято. Не відмовляйтеся від цього рішення, тому що тільки так ви зможете зібрати всіх своїх родичів під одним дахом. А, як відомо, подібні посиденьки зближують.

Здоров’я

Потенційної небезпеки в 2017 році може піддаватися сечостатева система, тому приділіть їй особливу увагу. Не переохолоджуйтеся, щоб не застудити життєво важливі органи. Якщо ви вчасно не почнете проводити профілактичні заходи, то подібних проблем вдасться уникнути. Займіться якимось спортом або фітнесом, відвідайте тренажерний зал. Позитивний вплив на загальний стан організму нададуть часті прогулянки на свіжому повітрі.

Абсолютно неважливо з ким виходити на вулицю: з дітьми, з собакою, поодинці. Наприклад, останній варіант допоможе побути наодинці зі своїми думками, щоб розібратися у власному житті і зрозуміти, як діяти далі.

Водолії повинні приділити увагу ендокринної системи — в 2017 році можливе виникнення захворювання, пов’язаного з цими органами. Не варто забувати про моральний стан — частіше влаштовуйте розвантажувальні дні, розслабляйтеся і вдавайтеся спокійним роздумів у тиші.

Відео-рубрика

Смотрите также

Гороскоп на 2017 рік для всіх знаків Зодіаку

Вогненний Півень — покровитель 2017 року, лідер серед всіх і у всьому. Його головна характеристика …